- Zawiera ziarna, nasiona, orzechy, owoce, zioła, warzywa i wspomagające zdrowie suplementy: dla świetnej przemiany materii, dobrej pielęgnacji zębów, lśniącej sierści i doskonałego zdrowia.
- Duże zróżnicowanie składników gwarantuje świetny smak i pobieranie pokarmu.
Skład: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, warzywne ekstrakty białkowe, warzywa, orzechy, nasiona, owoce, oleje i tłuszcze, minerały, drożdże, frukto-oligosacharydy, calendula, algi, ekstrakt z aksamitki wyniosłej, ekstrakt jukki, zioła, mannan-oligosacharydy, ekstrakt z pestek winogron.
Analiza chemiczna: białko surowe 17,5%, tłuszcz surowy 9%, włókno surowe 7%,
minerały 5%, wapń 0,6%, fosfor 0,45%, lizyna 0,81%, metionina 0,4%.
Dawkowanie: codziennie podawać ok. 15 g karmy. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461370 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461370 |
Śruty Diabolo Półokrągłe Walther 6,35mm–200szt.
Kaliber 6,35mm (cal. 25) – 200szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844432520 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844432520 |
Komplet LD 72 Dream Of Me black - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/M | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
8in1 Minis Chicken & Carrot - pyszne przekąski z kurczakiem i marchewką 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T122722 |
| EAN | 4048422122722 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T122722 |
| EAN | 4048422122722 |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
Komplet Model La Luna Set purple Violet - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Fioletowy |
TRIXIE Dropsy witaminowo-warzywne 75g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6022 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6022 |
TETRA Aqua Easy Balance - środek do stabilizacji parametrów wody 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139176 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139176 |
K9 Competition Aloe Vera Nano Mist - odżywka rozkołtuniająca 250 ml
Sposób użycia: rozpylać na suchy lub wilgotny włos, aby ułatwić i chronić włos podczas czesania. Spryskać bezpośrednio na kołtun i wmasować, a następnie delikatnie rozplątać.
Skład: Aqua, certifierad aloe vera,weat germanidopropyl lactate,wheat protein, steramidopropyl lactate, D-panthenol, nano-liposomes,fragrance, mackstat DM. pH 5,5.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
Rajstopy Model Hipsters exclusive microfibre Code 631 Nero - Gabriella
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-96 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
ROYAL CANIN Poodle Adult 1,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Figi Model Betty Black - BeautyNight
~Polamid 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 97-112 cm |
| S/M | 86-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Eliza M 122 bordo - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
BODYSTOCKING LD 2 Touch black - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Balconette Model Molly B-222 Light Turkus - Wiesmann
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-92 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Niebieski |
Rajstopy Style 20 DEN modelujące
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | brąz |
| rozmiar | 4 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | brąz |
| rozmiar | 4 |
Sukienka Model T208/2 Light Grey - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| S/L | 97 cm | 92-108 cm | 84-100 cm | 70-86 cm |
| XL/XXL | 99 cm | 110-116 cm | 102-108 cm | 88-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Mata Do Auta na Siedzenie..., Dla Psa/Kota.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415050 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415050 |
Przybory kuchenne - trzepaczka, łyżka cedzakowa, do makaronu, ugniatacz
4 rodzaje plastikowych przyborów kuchennych w dwóch kolorach: szarym i żółtym. Bardzo przydatne narzędzia w każdej kuchni. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie nr i koloru wybranego narzędzia (w przeciwnym razie wysyłamy losowo).
Wymiary produktu: ok. 32 x 6,5 x 5 cm
Waga produktu: ok. 0,075 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | przyb.kuchenne |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | przyb.kuchenne |
Sukienka Model B029 Green - BE
Elastan 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
Komplet Model Shirley chemise White - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |

