| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
KLASYCZNE CZÓŁENKA NA SŁUPKU T035-14BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Sukienka Model L245 Sky Blue - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 86 cm | 98 cm |
| M | 86 cm | 94 cm |
| S | 86 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model S35 Pink - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 80 cm | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 81 cm | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 82 cm | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 82 cm | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 83 cm | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
Biustonosz Specjalistyczny Model Mango Mousse Bra Yellow - Mitex
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85 F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Żółty |
Spodnie Damskie Model MOE323 Grey - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 32 cm | 100 cm | 82 cm |
| M | 104 cm | 31 cm | 95 cm | 77 cm |
| S | 104 cm | 30 cm | 90 cm | 72 cm |
| XL | 104 cm | 33 cm | 105 cm | 87 cm |
| XXL | 104 cm | 34 cm | 110 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model Sasari 8524 Grey - Click Fashion
Polyester 23 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
ProNature Princess Nature\'s Power Cat puszka pasztet z gęsi i jagnięciny 200g.
Wybierając produkty dla kotów marki Princess wprowadzasz swojego kota w świat unikalnej, kompletnej, zdrowej żywności, która odpowiada jego naturalnej diecie.
Karmy Princess Nature's Power są koncentracją najwyższej jakości protein połączonych ze zdrowymi składnikami odżywczymi. Zostały dokładnie przebadane, przechodząc serię testów dających nam pewność, że zawierają wszystkie zadeklarowane składniki oraz, że pozbawione są sztucznych aromatów, barwników i konserwantów.
Cała gama naturalnych, mokrych karm zapewnia kotom pełne, zbilansowane pożywienie na każdym etapie życia, a ich właścicielom komfort karmienia produktami o najwyższej jakości, mającymi dobroczynny wpływ na zdrowie i kondycję zwierzęcia. Skład: 35% Gęś, 34% Jagnięcina, 29.95% Rosół, 0.1% Spirulina, 0.1% Rozmaryn, 0.15% Cykoria, 0.15% Tauryna, 250mcg Biotyna, 0.1% Olej lniany
Analiza: Białko 11.2%, Tłuszcz 6.0%, Popiół 2.0%, Błonnik pokarmowy 0.4%, Wilgotność 79%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
PLANET PET Kość z kurczakiem 100g
Skład: 55% skóra wołowa, 45% mięso z kurczaka Analiza składu: Białko: 65,0 % Wilgotność: 18,0 % Popiół: 2,3 % Tłuszcz: 2,0 % Sód: 1,0% Włókna: 0,5 %.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40005 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Nathalie Azurrite M-391 Morska Zieleń - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), wyjmowane z modelu
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Ramiączka o regulowanej długości
Obwód zapinany na klamerkę
Figi z ozdobnymi paseczkami wokół bioder.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 78-82 cm | 90-91 cm |
| XXL | 104 cm | 80-86 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Zolux Wkłady higieniczne do majtek dla suczek 20 szt. rozmiar 0/1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 477201 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 477201 |
Figi Model Eco-Mo Black - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-138 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Spartan Silver Tech (13-funkcyjny).
Scyzoryk
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 761116005471 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 761116005471 |
Eleganckie spodnie SD25 beż - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 106 cm | 30 cm | 96 cm | 78 cm |
| 38 | 106 cm | 31 cm | 100 cm | 82 cm |
| 40 | 106 cm | 32 cm | 104 cm | 86 cm |
| 42 | 107 cm | 33 cm | 108 cm | 90 cm |
| 44 | 107 cm | 34 cm | 112 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Bodystocking G300 Black - Obsessive
~Nylon 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| S/M/L | 90-105 cm | 60-85 cm |
| XL/XXL | 105-125 cm | 85-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor |
MikroKamera Ukryta, z Poj. Zapisu do 680h. (m.in. na ruch).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620028 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620028 |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Wiatrówka Łamana British Mark-19TG. 5,5mm/Sprężynowa.
Gwintowaną Lufą 5,5mm,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620164 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620164 |
Żakiet Model ZA 105 Black - Lanti
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 92 cm |
| 38 | 67 cm | 96 cm |
| 40 | 67 cm | 100 cm |
| 42 | 67 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Elegancka bluzka z baskinkę GR1350 Beige - GrandUA
Skład: 50% poliester 40 % bawełna 10 % elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Beżowy |
Bluza Damska Model 304 Yellow - Figl
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Żółty |


_dgfx4af0812001ca0820faf7de6f9da3b7fa.jpg)