| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
Sweter Damski Model 244 Black - Figl
Elastan 5 %
Polyester 80 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model ASU0034 Pink - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 98 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Różowy |
ZAMSZOWE BUTY SPORTOWE BY-012 WINE RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Karta pamięci Sandisk SDHC Card Ultra II 8GB
GOURMET A La Carte z łososiem, ze szpinakiem, cukinia i zieloną fasolą - saszetka
Analiza: Białko 14%, tłuszcz 2.5%, popiół 2.2%, włókno 0.5%, wilgotność 79%.
Dodatki na 1kg: wit. A 1100IE, D3 140IE, E 10mg, miedź 1.1mg; zawiera środki koloryzujące dopuszczone przez UE.
Skład: Mięso i produkty pochodzenia mięsnego (min. 4% kurczaka), ekstrakty białek roślinnych, ryby i produkty pochodzenia rybnego, warzywa (min. 4% szpinaku), pasta (min. 1% makaronu), minerały, cukier.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Bluzka z zamszu MM2015 Rudy - Mira Mod
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Pomarańczowy |
TRAMPKI SLIP-ON LICOWE NIEBIESKIE XL08P L.BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,4 cm |
| 38 | 23,9 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Barbara Black - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 70F | 73-79 cm | 92-94 cm |
| 70G | 73-77 cm | 94-96 cm |
| 70H | 73-79 cm | 96-98 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| 75F | 78-82 cm | 97-99 cm |
| 75G | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 75H | 78-82 cm | 101-103 cm |
| 80B | 83-87 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 83-87 cm | 100-102 cm |
| 80F | 83-87 cm | 102-104 cm |
| 80G | 83-87 cm | 104-106 cm |
| 80H | 83-87 cm | 106-108 cm |
| 85B | 88-92 cm | 99-101 cm |
| 85C | 88-92 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 88-92 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90B | 93-97 cm | 104-106 cm |
| 90C | 93-97 cm | 106-108 cm |
| 90D | 93-97 cm | 108-110 cm |
| 90E | 93-97 cm | 110-112 cm |
| 90F | 93-97 cm | 112-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1609 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1609 |
TETRA Tetratec Filter Floss FF 2400 - wkład z włókniną
- wkład przed użyciem wypłukać w ciepłej wodzie UWAGA: aby utrzymać optymalne filtrowanie - wkład należy wymieniać co 4-8 tygodni.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T174283 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T174283 |
Koszula Damska Model M061 Flamingi Navy - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
Komplet Model Sensual Set Violet - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Fioletowy |
Elektronika Odbiornik 2,4GHz Sky Hawkeye 1315s 1315c
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-13 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-13 |
AVA BIUSTONOSZ AV 1102 CZARNY SIMPLEX
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 75D,90C,90D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 75D,90C,90D |
Spodnie Damskie Model 230106 Black - Enny
- świetne spodnie w kolorze czarnym
- wykonane z lekko rozciągliwej, gładkiej dzianiny
- z boku zapięcie na kryty zamek
- z przodu wstawki z gumki
- z przodu ozdobne wiązanie
- po bokach wpuszczane kieszenie
- zwężane nogawki
- nogawki wykończone ściągaczem
- produkt polski
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 96 cm | 73 cm |
| 38 | 94 cm | 100 cm | 77 cm |
| 40 | 94 cm | 104 cm | 81 cm |
| 42 | 94 cm | 108 cm | 85 cm |
| 44 | 94 cm | 112 cm | 89 cm |
| 46 | 94 cm | 118 cm | 95 cm |
| 48 | 94 cm | 124 cm | 101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Didu Black - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model ED001-2 Beige - Ella Dora
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 78 cm | 64-96 cm | 56-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Beżowy |
Bardotka Model Raff 23446 Beige - Henderson
Niezwykle wygodny biustonosz typu bardotka. Świetnie zbiera biust do środka. Dzięki gładkiej dzianinie jest niewidoczny pod ubraniem. Model posiada regulowane, odpinane ramiaczka oraz wyjmowane wkładki powiększające.
Uwaga! Nie należy wywracać miseczek na lewą stronę, gdyż odkształcają się oraz deformują. Biustonosz należy przechowywać w stanie rozłożonym.
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód w biuście |
|---|---|
| 65C | 81-82 cm |
| 65D | 83-84 cm |
| 65E | 85-86 cm |
| 65F | 87-88 cm |
| 65G | 89-90 cm |
| 70B | 84-85 cm |
| 70C | 86-87 cm |
| 70D | 88-89 cm |
| 70E | 90-91 cm |
| 70F | 92-93 cm |
| 75A | 87-88 cm |
| 75B | 89-90 cm |
| 75C | 91-92 cm |
| 75D | 93-94 cm |
| 75E | 95-96 cm |
| 80B | 94-95 cm |
| 80C | 96-97 cm |
| 80D | 98-99 cm |
| 80E | 100-101 cm |
| 85B | 99-100 cm |
| 85C | 101-102 cm |
| 85D | 103-104 cm |
| 85E | 105-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Beżowy |
Figi Spodenki Model 1880 Black - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium kąpielowy Model Gabrielle 2 Seafoam Glow M-243 Mint - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 73-85 cm | 93-101 cm |
| M | 86-92 cm | 68-80 cm | 88-96 cm |
| S | 82-88 cm | 68-77 cm | 86-91 cm |
| XL | 94-100 cm | 78-90 cm | 98-106 cm |
| XXL | 98-104 cm | 83-92 cm | 103-108 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 83-92 cm | 105-110 cm |
| XXXXL | 104-112 cm | 88-95 cm | 110-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |


_dgfxe6ba05d1ee3e317992883f208c744429.jpg)