| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
Sweter Narzutka model 70006 Cappuccino - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
4-Funkcyjny Miernik Ogrodniczy z LCD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590763415688 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590763415688 |
Sukienka z ciepłego wełnianego trykotażu MM1075 Kremowy - Mira Mod
~Angora 10 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model Lazaro 10564 Coral - Click Fashion
~Rayon 20 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Żakiet Model Shoreline 019 Grey - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Szary |
Spodnie Kombinezon Damski Model M401 Green - Makadamia
Luksusowy kombinezon damski.
- okrągły dekolt
- z przodu subtelna łezka
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- model z delikatnym rękawkiem
- nogawki zwężające się ku dołowi
- po bokach kieszenie
- w pasie szeroka, wygodna gumka
- w pasie troczki, dzięki którym można zawiązać fantazyjną kokardę
- doskonała propozycja do wieczorowych stylizacji
- kombinezon wykonany jest z nierozciągliwego, wysokiej jakości materiału
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 143 cm | 100 cm | 96 cm | 88 cm |
| 38 | 145 cm | 106 cm | 102 cm | 94 cm |
| 40 | 147 cm | 112 cm | 108 cm | 100 cm |
| 42 | 149 cm | 118 cm | 114 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Zielony |
Marynarka prostego kroju MM3023 Black - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
LEGO Star Wars The Complete Saga
Sukienka Model 53-2A Dark Coral - Numoco
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 84 cm | 78 cm |
| M | 90 cm | 80 cm | 76 cm |
| S | 88 cm | 78 cm | 72 cm |
| XL | 98 cm | 90 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model L008 Grey - Lapasi
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 84 cm | 100 cm | 84 cm |
| M | 84 cm | 96 cm | 80 cm |
| S | 84 cm | 92 cm | 76 cm |
| XL | 84 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model BLU133 Sky Blue - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 61 cm | 86 cm |
| 36 | 61 cm | 90 cm |
| 38 | 61 cm | 94 cm |
| 40 | 62 cm | 98 cm |
| 42 | 62 cm | 102 cm |
| 44 | 62 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
Oke Puppy karma dla szczeniąt 10kg
Karma jest bardzo wydajna.Nie wymaga nadmiernych dziennych dawek przez co nie obciąża układu trawiennego psa. Versele Laga Oke Puppy ma rewelacyjny stosunek jakości do ceny produktu.
Gorąco polecamy wszystkim właścicielom psów, którzy cenią wysoką jakość karm za rozsądną cenę.
Pies zależnie od wieku, temperamentu i aktywności je mniej lub więcej.
Szczeniętom, szczególnie tym jedzącym bardzo łapczywie, można rozmoczyć karmę dolewając do niej niewielką ilość letniej wody.
Pamiętaj o zapewnienu psu zawsze świeżej wody.
Analiza: Białko (26,5 %); Zawartość tłuszczu (9 %); Popiół (8,5 %); Włókno (3,5 %); Wapń (2,3 %); Fosfor (1,5 %).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 438010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 438010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Kate 3 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Kate 3 |
Legginsy Model Caty 70 Multicolor - Bas Bleu
Rewelacyjne legginsy dla aktywnych kobiet!
- nogawki o długości 3/4
- w pasie komfortowa, szeroka gumka
- elastyczny materiał
- designerski wzór
- umożliwiają oddychanie skóry
- odprowadzają wilgoć
- grubość 200 DEN
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Wielokolorowy |
Szorty Model Fibi Black - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| M | 92-104 cm | 64-74 cm |
| S | 82-92 cm | 56-64 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| XS | 74-82 cm | 48-56 cm |
| XXL | 126-138 cm | 94-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
Bokserki Model Hub 33086-56X Sea - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-96 cm |
| M | 82-88 cm |
| XL | 98-104 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor |
Sukienka Model 17133 Black - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 86 cm | 86 cm | 70 cm |
| M | 90 cm | 82 cm | 80 cm | 66 cm |
| S | 89 cm | 78 cm | 74 cm | 62 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
OBUWIE SPORTOWE DAMSKIE RÓŻOWE NB150P PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Sukienka wizytowa model 634b Blue - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
Wiernie odwzorowane i starannie wykonane nadwozie
Bardzo prosty w obsłudze.
Sterowanie: aparatura 3-kanałowa proporcjonalna Funkcje: jazda: przód - tył, skręt: prawo - lewo, światła diody LED, światła stopu. Model posiada funkcję pracy w trzech kanałach (A,B,C), dzięki czemu możemy bawić się nawet trzema samochodami jednocześnie Zestaw zawiera: aparatura (pilot), kompletny pojazd gotowy do jazdyładowarkę + pakiet Zawieszenie jest wyposażone w sprężyny, które absorbują nierówności drogi. Specyfikacja:
- wymiary ok. 34,5 x 14,5 x 9,5cm
- czas ładowania pakietu 4-6 godz.
- pakiet 4.8V 500 mAh
- zasięg do 20m
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 8549 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 8549 |


_dgfxdd8c82a12970544a458d0babe8601e61.jpg)