| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
ZOOLEK Aquatest Fe- test na zawartość żelaza w wodzie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
Piżama Model Alexa 2164 SS/18 K2 Blue Melange - Taro
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Gabe Black - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-138 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Bezprzewodowa Lampka 3xLED - Samoprzylepna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590787341544102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590787341544102 |
Figi Model Kamila maxi Pink - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie w świetnych kolorach.
- klasyczny krój
- wysoki stan
- góra oraz nogawki wykończone elastyczną koronką
- figi wykonane są z przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| XXL | 120-124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Różowy |
Biustonosz Soft Model V-5811 Stella Polare Black - Axami
Kuszący, zawiązywany na szyję biustonosz Stella Polare to znakomita propozycja na co dzień oraz na wyjątkowe okazje. Zmysłowo przejrzysty oraz delikatnie miękki, stanowi spełnienie marzeń o bieliźnie idealnie dopasowanej do Twego ciała i Twoich potrzeb. Miseczki pokryte są piękną koronką. Tył wykonany jest z delikatnej siateczki. Między miseczkami zalotne kokardki. Model posiada fiszbiny pionowe oraz trzystopniowe zapięcie na dwie haftki.
~Polamid 91 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Kombinezon Damski Model 95-1 Navy - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 108 cm | 100 cm | 80 cm |
| M | 104 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 100 cm | 92 cm | 72 cm |
| XL | 112 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model S107 Navy - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 108 cm | 102 cm | 102 cm |
| M | 91 cm | 104 cm | 98 cm | 98 cm |
| S | 91 cm | 100 cm | 94 cm | 94 cm |
| XL | 91 cm | 112 cm | 106 cm | 106 cm |
| XXL | 91 cm | 116 cm | 110 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Fioletowy |
Klucz pneumatyczny ST-C558 1763 NM SUMAKE
OPIS
| Ciśnienie pracy | 6,3 bar |
| Moment obrotowy | 1763 Nm |
| Zużycie powietrza | 207 l /min |
| Przyłącze | 1/4" |
| Rozmiar trzpienia | 1/2" |
WAGA 2,3 KG
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Sukienka Damska A130 Navy - awama
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
ZOOLEK Trypaflavin 30ml/środek odkażający
chlorowodorku akryflawiny - 50 mg
działanie: przeciwbakteryjne i przeciwpierwotniakowe
dawkowanie 10 ml preparatu:
- kąpiel profilaktyczna na 50 l wody
- kąpiel lecznicza: długotrwała na 20 l, krótkotrwała na 5 l wody
- długotrwałe działanie szkodzi delikatnym roślinom
- nie stosować przy pH pow. 8
- po zakończniu terapii usuwać przez wymianę wody lub adsorbcję woreczkiem Aquafix C
1l- 5 m3 wody
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
Kurtka Damska Model 240137 Dark Grey - Enny
Stylowa bomberka.
- dekolt okrągły
- rękaw długi
- z przodu zapięcie na zamek
- po bokach kieszenie
- dekolt, rękawy oraz dół wykończone są czarnym ściągaczem w prążki
- wykonana jest z wysokiej jakości materiału w delikatne, skośne paseczki
- model na podszewce
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34/36 | 102 cm |
| 38/40 | 110 cm |
| 42/44 | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Szary |
Koszula Damska Model 384 Ecru - Figl
-Elegancka koszula damska.
- klasyczny kołnierzyk
- długi rękaw z możliwością podwinięcia na 3/4
- z przodu zapięcie na napy
- z przodu dwie kieszenie
- luźny, prosty krój
- koszula wykonana jest z gładkiej żorżety
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Vitakraft Cat-Stick mini indyk z baraniną 3 szt.
Skład: mięso i zwierzęce produkty uboczne (6% indyka i 6% baraniny), drożdże, składniki mineralne, cukier.
Analiza: 27% wilgotność, 31% surowe białko, 20% tłuszcze, 2% włókno surowe, 9% popiół. Przeciwutleniacze i środki konserwujące, dodano EG surowce dodatkowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 24192 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 24192 |
Botki Model A995 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24.5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Pusan 8449 Black Flowers - Click Fashion
Polyester 43 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M464 Green - Figl
Skład: 80% poliester, 17% wiskoza, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Lauren Design Legowisko Daisy rozmiar 65 - Różowy - szare
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 01650501 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 01650501 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590799415467 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590799415467 |


_dgfx3622365eb09072cdfca2293ba63c035e.jpg)