| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2901 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2901 |
Figi Model Minima Black - Wolbar
~Polamid 58 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Shanon Coccinelia M-323 Red - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Slipy Model Mini Authentic White - Cornette
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Biały |
CHABA Obroża odblaskowa 25mm / 60cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
TETRA DecoArt Plantastics Hygrophila 5cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T606791 |
| ISBN | 4,00E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T606791 |
| ISBN | 4,00E 12 |
CHABA Obroża welurowa ozdobna kolor: czarny 28cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1831 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1831 |
Noktowizor Cyfrowy 1-okular. Walther(3-6x40) do 300m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844443076 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844443076 |
Sweter Damski Model T197/2 Light Grey - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| S/L | 67 cm | 92-104 cm | 84-96 cm |
| XL/XXL | 68 cm | 110-122 cm | 102-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model MOE114 Ecru - Moe
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 104 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 91 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 90 cm | 94 cm | 86 cm | 72 cm |
| XL | 93 cm | 108 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Spodnie z mankietem SD26 granat - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 112 cm | 26 cm | 94 cm | 72 cm |
| 38 | 114 cm | 27 cm | 98 cm | 78 cm |
| 40 | 115 cm | 28 cm | 102 cm | 80 cm |
| 42 | 116 cm | 29 cm | 106 cm | 84 cm |
| 44 | 117 cm | 29 cm | 110 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
ROYAL CANIN Instinctive w galaretce - dla kotów wybrednych 85g saszetka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Sukienka model 1581 Coral - PeeKaBoo
Elastan 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 96 cm |
| M | 95 cm | 92 cm |
| S | 94 cm | 88 cm |
| XL | 97 cm | 100 cm |
| XXL | 98 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
Półbiustonosz V-6511 Heban - Axami
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Model Rafaella Navy/Pink - Ewlon
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- sportowy styl
- górna część miseczki w kontrastowym kolorze
- miseczki w urocze kropeczki
- usztywniane miseczki
- boczki wzmocnione dodatkową siateczką
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- figi z lekko podwyższonym stanem
- po bokach marszczenia i kontrastowe troczki
- góra wykończona wstawką w kropeczki
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 38D | 95-100 cm | 80-85 cm | 38 | D |
| 38E | 95-100 cm | 85-90 cm | 38 | E |
| 40D | 101-108 cm | 80-85 cm | 40 | D |
| 40E | 101-108 cm | 85-90 cm | 40 | E |
| 40F | 101-108 cm | 90-95 cm | 40 | F |
| 42D | 110-116 cm | 80-85 cm | 42 | D |
| 42E | 110-116 cm | 85-90 cm | 42 | E |
| 44C | 117-122 cm | 75-80 cm | 44 | C |
| 44D | 117-122 cm | 80-85 cm | 44 | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
Bluza Damska Model K289 Ecru - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Sweter Narzutka model 50001 Ice Mint - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 48 cm | szer.na plasko:48 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 42,44 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 42,44 |
Płaszcz Damski Model 4208 N2-711 Popiel Melange - Bass
Polyester 17 %
~Viscosa 75 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| 36 | 96 cm | 88 cm | 74 cm |
| 38 | 100 cm | 92 cm | 78 cm |
| 40 | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| 42 | 108 cm | 100 cm | 86 cm |
| 44 | 112 cm | 104 cm | 90 cm |
| 46 | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| 48 | 120 cm | 112 cm | 98 cm |
| 50 | 124 cm | 116 cm | 102 cm |
| 52 | 128 cm | 120 cm | 106 cm |
| 54 | 132 cm | 124 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Szary |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 84 cm | max 100 cm | 94 - 98 cm | max 86 cm |
| M | 82 cm | max 96 cm | 90 - 94 cm | max 82 cm |
| S | 82 cm | max 94 cm | 88 - 92 cm | max 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Ciasteczkowy Potwór - Gra Edukacyjna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154411 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154411 |


_2901.jpg)