| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2908 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2908 |
Aparat Fotograficzny z „Rentgenem”.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620040 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620040 |
Koszula Damska Model B62 1218 Beige - Nife
Skład: 98% poliester, 2% lycra
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 63 cm | 92 cm |
| 38 | 64 cm | 96 cm |
| 40 | 65 cm | 100 cm |
| 42 | 66 cm | 104 cm |
| 44 | 67 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model T146 Green - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 90.5 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 90 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 91.5 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 92 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
Płaszcz damski model P1 Beige - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Beżowy |
Duża teczka listonoszka 808B Beige Flowers - Manzana
Szerokość dna 7 cm
Wysokość 25 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Beżowy |
Arion Original Adult Small Chicken & Rice - bezglutenowa karma z kurczakiem i ryżem 3 kg
-Bez glutenu
-Bez kukurydzy
-Bez zbóż
by zapewnić zwównoważoną florę bakteryjną w jelitach
i zagwarantować optymalny przebieg trawienia.
zrównoważonym źródłem witamin i mikroelementów by zapewnić należyte
funkcjonowanie organów wewnętrznych i optymalny
przebieg trawienia przez całe życie psa.
by zaspokoić wysokie potrzeby energetyczne i białkowe dorosłych psów małych ras.
Składniki: Kurczak (w postacidehydratyzowanej 50%), ryż (35%), ziemniaki, tłuszcz zwierzęcy, hydrolizat białka zwierzęcego, groszek zielony, pulpa z buraka cukrowego, włókno oczyszczone, sól kuchenna, drożdże browarniane, fruktooligosacharydy (FOS), mannooligosacharydy (MOS), ziarna winogron, ekstrakt z rozmarynu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Melody Avorio-Africa M-357 Brown/Ecru - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 70-78 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 68-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 66-74 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 72-80 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 74-82 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Komplet Model Steffie Black - BeautyNight
~Polamid 92 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Bozita Naturals Pate Turkey - pasztet z indyka dla psów puszka 410 g
Skład: Wołowina*, indyk* (14%), wieprzowina*, minerały, suszona pulpa buraczana*, drożdże*. Substancje dodatkowe w 1 kg karmy: Witamina A 4000 j.m., witamina D3 400 j.m., witamina E (octan all-rac-alfa-tokoferylu) 12 mg, pentahydrat siarczanu miedzi (II) 8 mg, tlenek manganu (II)/tlenek manganu (III) 3 mg, siarczan cynku jednowodny 33 mg, jodan wapnia jednowodny 6 mg. Skład analityczny: Białko 10%, zawartość tłuszczu 6,5%, włókno surowe 0,5%, popiół surowy (składniki mineralne) 2,5% (w tym wapń 0,35% i fosfor 0,35%), wilgotność 80%.
*Produkt naturalny.
Wskazówki dotyczące karmienia
| Ciężar ciała psa (kg) | Dzienna porcja (g) |
|---|---|
| 4-5 | 410 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
Sukienka Model M346 Ecru - Makadamia
Stylowa sukienka z kieszeniami.
- dekolt okrągły
- z przodu zapięcie na złoty zamek
- rękaw krótki
- rękaw typu kimono
- z przodu kieszenie
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
Polyester 55 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 88 cm | 84 cm | 80 cm |
| 38 | 91 cm | 92 cm | 88 cm | 84 cm |
| 40 | 92 cm | 96 cm | 92 cm | 88 cm |
| 42 | 93 cm | 100 cm | 96 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Beżowy |
Koszula Damska Model Mazovia 17116 White - Click Fashion
Elastan 7 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84-88 cm |
| 38 | 88-92 cm |
| 40 | 92-96 cm |
| 42 | 96-100 cm |
| 44 | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Biały |
Sukienka Ciekawa sukienka o swobodnym kroju MM1132 Turkus - Mira Mod
Skład: 90% bawełna 10% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
Kurtka Damska Model 302 Pink - Figl
- niezwykle elegancka i stylowa ramoneska
- wykonana z gładkiej i przyjemnej w dotyku bawełny
- długi rękaw
- zapinana z przodu na asymetryczny zamek
- duży kołnierz dodający elegancji
- pionowe przeszycia optycznie wysmuklają sylwetkę
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
TOREBKA DAMSKA TB-S-20 RÓŻOWY - Inello
Wysokość 29 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Ami Play obroża N 53-85/2,5cm - różowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
STYLOWE TRAPERKI 1302-1B CNB1302-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
ZAMSZOWE SZPILKI Z KOKARDKĄ LE035 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model TM.5009 Rose - Dn-nightwear
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Różowy |


_gfxe06954df1f9df2f6d040fc13bddc1f6b.jpg)