| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24832 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24832 |
Bokserki Model Tattoo Owl Grafit - Cornette
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- designerski wzór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
Sukienka Welur Model ASU0048 Black - ABG
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 98 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
ESPADRYLE Z ĆWIEKAMI FIOLETOWE 5481 PURPLE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,2 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model 17233 Cream/Black - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 88 cm | 88 cm | 72 cm |
| M | 87 cm | 84 cm | 82 cm | 68 cm |
| S | 86 cm | 80 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model ED006-3 Black - Ella Dora
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 95 cm | 94 cm | 88 cm | 72 cm |
| 38 | 96 cm | 98 cm | 92 cm | 76 cm |
| 40 | 97 cm | 102 cm | 96 cm | 80 cm |
| 42 | 98 cm | 106 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
GF Majtki na cieczkę zakaz wjazdu M13/2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Mysz pluszowa z kocimiętką 5cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4052 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4052 |
BOTKI NA SŁUPKU HX18-2573B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Szorty Model Susan Coral - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka z wiązaniem na rękawach B91 Navy - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 65 cm | 96 cm |
| 38 | 66 cm | 100 cm |
| 40 | 67.5 cm | 104 cm |
| 42 | 69 cm | 108 cm |
| 44 | 71 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Sum-Plast Kość dla psa duża- zabawka o zapachu wanilii
Zostały wzbogacone przyjemnym ekstraktem z wanilii. Długość: 16,5cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
ANIMONDA Vom Feinsten Kastrierte Cat smak: indyk z żółtym serem 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Spodnie Damskie Model Alina 1 Dark Grey - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 102 cm | 78 cm |
| M | 100 cm | 98 cm | 74 cm |
| S | 100 cm | 94 cm | 70 cm |
| XL | 100 cm | 106 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Vidaron superlakier nitro bezbarwny matowy1l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron superlak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron superlak |
Sukienka Model M037 #1 Black - Infinite You
Polyester 80 %
~Viscosa 15 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
Kurtka Damska Model K305 Navy - Katrus
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Granatowy |
Spódnica Krótka spódnica z zakładką MM5010 Blue - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
Pończochy Model 810-STO-1 Black - Obsessive
Chcesz spróbować czegoś zmysłowego i delikatnego. Może przyjemny w dotyku, prześwitujący materiał i czarna, bogato zdobiona koronka. Spodoba Ci się taka figlarna kombinacja! Wybierz te pończoszki i sprawdź, co potrafią w połączeniu z seksownym kompletem lub gorsetem. Będzie gooorąco!
Poznaj je bliżej:
- czarne pończoszki z pięknym, koronkowym wykończeniem
- nie są samonośne
- miły w dotyku, prześwitujący materiał
~Nylon 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model K189 Green - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
Sweter Damski Model SWE148 Grey - MKM
~Polamid 2 %
Polyester 2 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 62 cm | 108 cm |
| M | 61 cm | 100 cm |
| S | 60 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |


_c00c004067434495acb8229a8861afd_3526.jpg)