| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24831 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24831 |
TENISÓWKI W PRĄŻKI AH17-7983N Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
TRIXIE Piłki z gąbki średnica 4 cm różne kolory
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4096 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4096 |
Finezyjna mini-sukieneczka z motywem kwiatowym.
- seksownie opina ciało
- kuszący, odkryty dekolt ozdobiony cieniutkimi paseczkami
- pod biustem i u dołu szlaczek odkrywający ciało
- sukienka zakończona elastyczną lamówką – perfekcyjnie leży!
- miękki i elastyczny materiał (90% nylon, 10% elastan)
- dostępne kolory: czarny, biały
- kategoria: sexy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | XL/XXL,S-L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | XL/XXL,S-L |
Noktowizor Cyfrowy Hawke 1-8x40 + Zapis!
+ Foto + Zoom + Zapis
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902733366902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902733366902 |
Mięso jagnięce (25%), ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), ryż białka, olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko surowe | 24 % |
| Tłuszcz surowy | 10 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 7,0 % |
| Włókno surowe | 2,9 % |
| Wapń | 1,6 % |
| Fosfor | 1,1 % |
| Witamina A | 15000 j.m. |
| Witamina D3 | 1500 j.m. |
| Witamina E | 500 mg |
| Waga psa | Zalecana dawka dzienna |
| 10 kg | 119 g |
| 20 kg | 200 g |
| 30 kg | 271 g |
| 40 kg | 336 g |
| 50 kg | 397 g |
| 60 kg | 455 g |
| 70 kg | 511 g |
| 80 kg | 565 g |
| 90 kg | 617 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Obwód w biuście:S(36)-90,M(38)-94,L(40)-98,XL(42)-102,XXL(44)-106
Obwód w talii:S(36)-86,M(38)-90,L(40)-94,XL(42)-98,XXL(44)-102
Długość:S(36)-60,M(38)-61,L(40)-62,XL(42)-63,XXL(44)-64
Obwód rękawa:S(36)-33,M(38)-34,L(40)-35,XL(42)-36,XXL(44)-37
Obwód w biuście:S(36)-94,M(38)-98,L(40)-102,XL(42)-106,XXL(44)-110
Obwód w talii:S(36)-90,M(38)-94,L(40)-98,XL(42)-102,XXL(44)-106
Długość:S(36)-67,M(38)-68,L(40)-69,XL(42)-70,XXL(44)-71
Długość zew. rękawa:S(36)-63,M(38)-64,L(40)-64,XL(42)-65,XXL(44)-65
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Tropical Gammarus 12g.- Suszony kiełż zdrojowy dla żółwi wodnych i lądowych oraz dużych ryb
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Sukienka Model M175 Black - Makadamia
Elegancka, dopasowana sukienka damska.
- dekolt w łódkę
- model bez rękawków
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- w talii wstawka z eco-skóry
- długość midi
- u dołu subtelny rozporek
- modny ołówkowy krój
- sukienka wykonana jest z przyjemnego w dotyku ala piankowego materiału.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 84 cm | 74 cm | 70 cm |
| 38 | 97 cm | 88 cm | 80 cm | 74 cm |
| 40 | 98 cm | 92 cm | 84 cm | 78 cm |
| 42 | 99 cm | 96 cm | 88 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
Zegar Biurkowy z LCD, Nagrywaj. Obraz+Dźwięk (m.in. na ruch).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415557 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415557 |
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie, przeznaczonych na ubranka i zabawki dla małych dzieci.
Wypełnienie:
gąbka (ścianki) - miękka i elastyczna, dające lekkość i sprężystość, ułatwiająca układanie,
kulka silikonowa (poduszka) - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Po upraniu kostkę nalezy wysyszyć rozłozoną w opcji "domek".
Wymiary przybliżone:
40 L x 40 W cm 40 H cm całkowita.
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KOXL-szar |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KOXL-szar |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415101 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415101 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Sabina Navy - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| XXXXL | 112-116 cm | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Granatowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Janet Acestosella M-349 Szmaragd - Marko
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Konstrukcja bardotki, z wyjmowanym wypełnieniem push up
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonały na małe i średnie biusty
Ozdobione broszką w stylu Glamour
Doskonałe figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Komplet Model L237 Powder Pink - Lemoniade
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98 cm | 74 cm |
| M | 94 cm | 70 cm |
| S | 90 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Różowy |
Koszula Damska Model B62 1220 Navy - Nife
Skład: 98% poliester, 2% lycra
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 63 cm | 92 cm |
| 38 | 64 cm | 96 cm |
| 40 | 65 cm | 100 cm |
| 42 | 66 cm | 104 cm |
| 44 | 67 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model L188 Black - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 114 cm | 94 cm | 104 cm |
| M | 88 cm | 110 cm | 90 cm | 100 cm |
| S | 88 cm | 106 cm | 86 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Drapak dla kota 60 x 11 cm kolor: szary
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43182 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43182 |
Kule Gumowe 10mm/100szt. do Rewolweru Shotgum/Major.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777834151 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777834151 |
Szorty Model 114 White - Gabidar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Bluza Damska Model 339 Beige - Figl
- stylowa bluza w sportowym stylu.
- komfortowy, prosty fason
- dekolt okrągły
- długi rękaw
- u dołu ozdobne zamki
- bluza wykonana z miękkiej, przyjemnej w dotyku bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |


_c00c004067434495acb8229a8861afd_3524.jpg)