| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
TRAMPKI NA KOTURNIE Z PRINTEM K1770904MAR CNBK1770904MAR Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
TRAMPKI NA KOTURNIE Z FUTERKIEM H6503W CNBH6503W Biały - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Biały |
Stringi Desire S stringi czarny - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Czarny/Melażowy |
| rozmiar | 70D,85B,65H,85E,70I,65I |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Czarny/Melażowy |
| rozmiar | 70D,85B,65H,85E,70I,65I |
9100-02/1 Connect Buckle - Łącznik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9100-02/1 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9100-02/1 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy |
| rozmiar | S |
Sandał SANDAŁKI NA KORKOWEJ PODESZWIE SZARE CK12 LT.GREY - Inello
Wysokość platformy 3 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
OBUWIE SPORTOWE DAMSKIE CZARNE NB155P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Yasmine Semifreddo M-493 Brzoskwinia - Marko
Cechy kostiumu:
- Kostium, który prezentuje najmodniejsze, plażowe trendy
- dwuczęściowy, z kuszącym dekoltem w kształcie serca
- idealny na małe i średnie piersi
- ozdobne marszczenie po środku biustonosza
- miseczki usztywniane
- fiszbina pod biustem pozwala perfekcyjnie zebrać i podkreślić piersi
- konstrukcja mocno przybliża piersi ku sobie i dodatkowo optycznie je powiększa
- push up wbudowany do biustonosza, nie wyjmowany, dostępny w rozmiarach S, M, L, XL, 2XL
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód zapinany na klamerkę- figi ozdobne, zgrabne, bardzo wygodne
- gładka tkanina świetnie zestawiona z najmodniejszą, wzorzystą, nawiązującą do palm
- najnowsza kolekcja Lato 2018
Kostium proszę traktować jako \"mała S\", \"mała M\" itp. Dla pełnego komfortu śmiało sugerujemy zamawiać minimum 1 rozmiar większy, niż zazwyczaj się nosi.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 72-77 cm | 86-88 cm |
| M | 92 cm | 69-74 cm | 83-85 cm |
| S | 88 cm | 66-71 cm | 80-82 cm |
| XL | 100 cm | 75-80 cm | 89-90 cm |
| XXL | 104 cm | 78-83 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
TRIXIE Kości warzywne Denta Fun 11 cm / 2 x 30 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-31433 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-31433 |
Sukienka Model S076 Red - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 100 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 96 cm | 95 cm | 91 cm | 77 cm |
| S | 95 cm | 90 cm | 86 cm | 72 cm |
| XL | 98 cm | 105 cm | 101 cm | 87 cm |
| XXL | 99 cm | 110 cm | 106 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
TRIXIE Hamak dla myszy i chomika 18 x 18 cm
nylon/imitacja wełny pokrycie poliestrowe do zawieszania w klatce różne kolory
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 62691 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 62691 |
Monokular Silva Pocket 7x18 + Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415985 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415985 |
Piżama Damska Model Riya 35247-09X Grey - Henderson
Elastan 5 %
~Viscosa 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-112 cm | 92-98 cm |
| M | 94-106 cm | 86-92 cm |
| S | 88-100 cm | 80-86 cm |
| XL | 106-118 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
Piżama Model Alexa 2164 SS/18 K1 Grafit Melange - Taro
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka Model Greta White - Eldar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Koszula Damska Model S106 Navy - Style
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 134 cm | 112 cm |
| M | 87.5 cm | 130 cm | 108 cm |
| S | 87 cm | 126 cm | 104 cm |
| XL | 88.5 cm | 138 cm | 116 cm |
| XXL | 89 cm | 142 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
Pilot Samochodowy Kopiący/Rażący Prądem + Latarka + Brelok.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415428 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415428 |


_8f736b74bc9219731990fafb3ac0015_2554.jpg)