| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Piżama Komplet Model Lugo wiskoza Ecru - Kalimo
Styl:
- komfortowy, sportowy, dopasowany do odpowiednich partii ciała zapewniający wysoki komfort noszenia
- dekolt oraz szorty zdobione miękką koronką w kwiatowym motywie
- całkowita długość koszulki po szwie bocznym: 31 cm
- całkowita długość szortów po szwie bocznym: 19 cm
Materiał:
- wysokogatunkowa, oddychająca wiskoza, tzw. jedwab drzewny
- miękka, elastyczna koronka
- odpowiednia miękkość oraz elastyczność
- lekkość, przewiewność
Dodatkowe cechy produktu:
- wykończenie dekoltu oraz dołu szorów z miękkiej, elastycznej koronki
- wygodne rękawki
- bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Beżowy |
Kombinezon Damski Model MOE330 Khaki - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 147 cm | 106 cm | 104 cm | 94 cm |
| M | 146 cm | 101 cm | 99 cm | 89 cm |
| S | 145 cm | 96 cm | 94 cm | 84 cm |
| XL | 148 cm | 111 cm | 109 cm | 99 cm |
| XXL | 149 cm | 116 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
Sandał ESPADRYLE NA KOTURNIE CZARNE 333-8 BLACK - Inello
Wysokość platformy 3,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,7 cm |
| 38 | 24,3 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Ochraniacz / Osłona na zderzak 50 × 60 cm
TRIXIE OCHRANIACZ NA ZDERZAK - Wykonany z wytrzymałego neoprenu - Zabezpiecza zderzak przed porysowaniem przez pazury twojego pupila podczas wsiadania i wysiadania.
- Łatwy w montażu (rzepy)
- Wodoodporny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1346 |
| EAN | 4011905013466 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1346 |
| EAN | 4011905013466 |
Sukienka Model L261 Chaber - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 134 cm | 94 cm | 117 cm |
| M | 97 cm | 130 cm | 90 cm | 110 cm |
| S | 97 cm | 126 cm | 86 cm | 106 cm |
| XL | 97 cm | 138 cm | 98 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
Czapka Damska Model Paula Grey - Kamea
Elegancka czapka Paula.
- czapka idealnie dopasowana do głowy
- wykonana jest z bardzo ciepłej przędzy z dodatkiem wełny
- oryginalny splot
- z przodu aplikacja z ozdobnych cyrkonii
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni
~Polamid 20 %
wełna 40 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
Koszulka Model BLV 015 Ecru - Vestiva
Klasyczna koszulka damska.
- cienkie ramiączka
- ramiączka nieregulowane, nieodpinane
- koszulka wykonana z jest wysokiej jakości, rozciągliwej wiskozy
- idealnie dopasowuje się do ciała
~Viscosa 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 98-107 cm |
| M | 91-97 cm |
| S | 83-90 cm |
| XL | 108-117 cm |
| XXL | 118-127 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Beżowy |
Śruty Diabolo Półokrągłe Moletowane 5,5mm–300szt.
(cal. 22) – 300szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901751222 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901751222 |
- oryginalne body
- krótki rękaw z falbanką
- kuszący, sznurowany dekolt zarówno z przodu jak i z tyłu
- niecodzienna propozycja pasująca zarówno do spodni jak i spódnicy
Materiał: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
BEAPHAR Xtra Vital Chinchilla- pokarm dla szynszyli 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 16144 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 16144 |
Tropical Super Wavil 12g- Wieloskładnikowy, delikatny pokarm płatkowany dla niewielkich gatunków ryb
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Figi Linda F figi BIAŁY - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model S058 Ecru - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 98 cm | 94 cm | 86 cm |
| M | 103 cm | 94 cm | 90 cm | 82 cm |
| S | 103 cm | 90 cm | 86 cm | 78 cm |
| XL | 104 cm | 102 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
Fantastyczna propozycja dla każdej z nas! Delikatna biel i towarzysząca jej koronka sprawiają że model wyróżnia się wśród innych.
Możliwość skompletowania z biustonoszem i figami.
Skład:
91% Poliamid
4% Elastan
5% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | S |
Stringi Model VS-1252 Red - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
Biustonosz push up Biustonosz usztywniany 8105 Gray - Anabel Arto
~Nylon 50 %
Polyester 34 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70C | 68-72 cm | 84-88 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-97 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-102 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 103-107 cm |
| 90C | 88-92 cm | 104-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 106-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Szary |
Spódnica maxi z kokardą w talii 252 Black - Bien Fashion
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 108 cm | 80 cm |
| M | 96 cm | 76 cm |
| S | 96 cm | 72 cm |
| XL | 109 cm | 84 cm |
| XS | 93 cm | 68 cm |
| XXL | 109 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Margaret Blu Scuro-Hollywood-Crickiet M-377 Navy/Pink/G
Najnowsza kolekcja Lato 2016 w przepięknej kolorystyce
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tessuti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Biustonosz usztywniany, typu bardotka, z efektem push up
Doskonały na mniejsze i średnie biusty
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Ramiączka całkowicie odpinane
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
TOREBKA DAMSKA BEŻOWA TB-S-21 BEŻOWY - Inello
Wysokość 34 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Szorty Model 0005 Beige - Vestiva
Model w kolorze ciała, posiada minimalną ilość szwów, dzięki czemu bielizna jest niewidoczna pod obcisłym ubraniem.
Idealna propozycja dla kobiet ceniących sobie wygodę.
Polyester 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Beżowy |


_d9f5bb2554b569157ea77cc0ee50c4a_2553.jpg)