| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
WELDMAN Przecinarka plazmowa Plasma 40
weldman przecinarka plazmowa Plasma 40 (D103301)
Charakterystyka produktu Zasilanie 230 V / 50 Hz Prąd cięcia max 40 A Max. grubość cięcia 12 mm (ciecie rozdzielające) Waga netto 9.0 kg Waga brutto 11.0 kg Wymiary 35x15x26 cm Uchwyty w zestawie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WELDMAN |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WELDMAN |
Figi Model BBL 026 White - Babell
~Lycra 8 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Trixie Kołowrotek dla gryzoni 15 cm
Średnica: 15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6084 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6084 |
Chusta Model ADS 1400-873C Bordo - Moraj
Rozmiar: 140 cm x 140 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Ciążowa Model 1624C Black - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 82 cm | 96 cm | 96 cm | 92 cm |
| S/M | 80 cm | 88 cm | 88 cm | 84 cm |
| XXL | 85 cm | 102 cm | 102 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Torba transportowa Sissy dla psów do 5 kg
- wykonana z żakardy
- wykonana z wysokiej jakości wzamacnianej pianki i poliestru
- wzmocnione panele boczne zapewniają stabilność
- otwierane z boku, tylu i przodu
- zdejmowany, regulowany pas naramienny i wyściełany uchwyt
- krótka smycz
- wkładki z siateczki i dziuwy wentylacyjne
- składany - zajmuje niewiele miejsca
- wyściełana podstawa
- wymiary: 20 x 31 x 50 cm
- dla psów do 5 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-28947 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-28947 |
Kombinezon Damski Model M488 Dark Green - Figl
Skład: 65% poliester, 35% wiskoza
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Popielaty |
| rozmiar | M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Popielaty |
| rozmiar | M,S |
CHUSTA DAMSKA SZ-FA38025 GRANAT - Inello
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
TRIXIE Piłka z piórkami Bobo 15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-45730 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-45730 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Lidia Rubin - Babella
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| XXXL | 124-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Czerwony |
TETRA AquaArt Aquarium Cabinet 20/30l - szafka po akwarium szara
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T173804 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T173804 |
Podkolanówki Model Trisha 20 den Black - Fiore
Najwyższej jakości wzorzyste podkolanówki
- miękkie i wygodne
- modny wzór
- niewidoczne wzmocnienie na palcach
- grubość 20 DEN
- wykonane z przędzy oplatanej dla zwiększenia trwałości
~Polamid 88 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
Figi VESTA White - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 90-94 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 86-90 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 82-86 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
Delikatna bluzka B70 zielony - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 90 cm | 82 cm |
| 38 | 62 cm | 94 cm | 86 cm |
| 40 | 63 cm | 98 cm | 90 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm | 94 cm |
| 44 | 65 cm | 106 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Zielony |
Sukienka z dżerseju GR1075 Mint - GrandUA
Skład: 70% bawełna 30% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Trish Rosso Passione-Bianco M-458 Red/White - Marko
Cechy kostiumu:
- Rewelacyjny, dwuczęściowy kostium kąpielowy typu \"sexy bikini\"
- uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Fabrics
- miseczki usztywniane, bez fiszbin, z podbiciem push up
- push up bez możliwości wyjęcia, dostępny w rozmiarach S, M, L
- świetnie zbiera piersi, unosi je, przybliża ku sobie i optycznie powiększa
- dekolt z ozdobnym sznureczkiem (sznureczek możliwy do wyjęcia)
- kostium proponowany na małe i średnie biusty
- obwód i ramiączka wiązane
- figi wiązane po bokach, na podszewce
- kolory, które podkreślą opaleniznę
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Kuszące stringi damskie
- po bokach oraz z tyłu wstawki z pięknego haftu
- model doskonale przylegają do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości bawełny
Skład: 95% bawełna, 5% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Kule Gumowo-Metalowe 10mm/100szt. do Rewolweru Shotgum/Major.
Major Eagle.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620075 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620075 |


_83014f7a61a6c269882d3b1663f79dc_2550.jpg)