| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Piżama Koszula Nocna Model Blueberry Shake Top Turkus - Mitex
Elastan 6 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Gala White - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Halka Model Luxesa Black - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-109 cm | 93-100 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Cyfrowy Licznik Rowerowy - 28 Funkcji!!
28 Funkcyjny!!
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590883415465 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590883415465 |
EuroWet Alu-Derm Preparat pielęgnacyjny na uszkodzenia skóry aerozol 210 ml
Wskazania: Pielęgnacja uszkodzonej skóry.
Stosowanie: Przed użyciem energicznie wstrząsnąć. Stosować na uszkodzoną skórę, po uprzednim oczyszczeniu. Spryskiwać z odległości 15-20 cm, aż do całkowitego pokrycia uszkodzonego miejsca. Zbiornik należy trzymać pionowo. Powtarzać 2-3 razy dziennie lub w zależności od potrzeb.
Środki ostrożności: Unikać kontaktu z oczami. Stosować z dala od źródeł ognia. Stosować w miejscu dobrze wietrzonym. Nie dziurawić. Nie nagrzewać. Zbiornik metalowy pod ciśnieniem. Wrzucenie opakowania do ognia grozi wybuchem. Nie palić papierosów w trakcie stosowania. Nie wdychać aerozolu.
Przechowywanie: W temperaturze 10-25C, zgodnie z zasadami dotyczącymi opakowań pod ciśnieniem. Chronić przed promieniami słonecznymi. Przechowywać w ciemnym miejscu.
Opakowanie: 210 ml
Składniki wg INCI: CI 77000, ISOBUTYL METHACRYLATE, MEK
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
Komplet Model Saffie Red - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 92-96 cm |
| M | 88-94 cm | 88-92 cm |
| S | 84-90 cm | 84-88 cm |
| XL | 96-102 cm | 96-100 cm |
| XS | 80-86 cm | 80-84 cm |
| XXL | 100-106 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 104-110 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model M318 Chaber - Makadamia
świetna sukienka damska.
- fason typu tulipan
- dekolt okrągły
- rękaw o długości 3/4 typu kimono
- po bokach kieszenie
- długość midi
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z przyjemnego w dotyku, dresowego materiału
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 90 cm | 82 cm | 84 cm |
| 38 | 96.5 cm | 95 cm | 87 cm | 89 cm |
| 40 | 97 cm | 100 cm | 92 cm | 94 cm |
| 42 | 97.5 cm | 105 cm | 97 cm | 99 cm |
| 44 | 98 cm | 110 cm | 102 cm | 104 cm |
| 46 | 98.5 cm | 115 cm | 107 cm | 109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Niebieski |
Komplet Liliane Black - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 93-100 cm | 93-100 cm | 75-82 cm |
| S/M | 88-92 cm | 84-92 cm | 62-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Maskotka do samochodu Tygrysek - Kubuś puchatek - Disney - promocja
Maskotka posiada przyssawkę mocującą do szyby.
wysokość ok. 20cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 25006 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 25006 |
Sukienka dzianinowa B-030 Graphit - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
Koszulka nocna HALKA GALICIA granatowy - Kalimo
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model 353 Ecru - Figl
- klasyczna sukienka
- wykonana z gładkiej tkaniny
- szerokie ramiączka
- dopasowany fason
- głęboki dekolt
- zapinana z tyłu na kryty zamek
- kobieca sukienka
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
AmiPlay halter NX2 Foxterrier kości na niebieskim tle
Haltery są regulowane w zależności od rozmiaru o szerokości taśmy 2 cm zapinane na zatrzask plastikowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
MINI-Pluskwa Podsłuchowa do Pomieszczeń, Biur, Garaży... Zasięg Nasłuchu do 100m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902757866903 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902757866903 |
Elegancki płaszcz o prostym kroju MM3019 Black - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
Klasyczny dopasowany żakiet Z22 Navy - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62.6 cm | 92 cm |
| 38 | 63 cm | 96 cm |
| 40 | 64 cm | 100 cm |
| 42 | 66 cm | 104 cm |
| 44 | 68 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Modulator Głosu do Tel. GSM (SONY, HTC, iPhone, Samsung).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415582 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415582 |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Outrider RED (15-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160009036 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160009036 |
Bokserki Model Classic 001/44 Jeans - Cornette
Bokserki męskie Classic wykonane z wysokogatunkowej miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny. Luźne i wygodne, przeznaczone są dla osób ceniących komfort i wygodę użytkowania.
Cechy produktu:
- delikatna, lekko ściągająca guma
- rozporek na guziczek
- luźne nogawki
- ciekawy i oryginalny wzór
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
GF Szelki materiałowe / bez uciskowe Spiraea rozmiar 2
| Rozmiar | A obwód szyi | E obwód klatki piersiowej |
| 1 | 17-26 cm | 23-38 cm |
| 2 | 24-32 cm | 38-52 cm |
| 3 | 30-42 cm | 42-63 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J15 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J15 |


_bec9c5f96412bfc7437d0022f195c66_2549.jpg)