Wymiary: 105 cm x 85 cm
Pokrowiec zdejmowany. Można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1701/C |
| EAN | 5907996034000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1701/C |
| EAN | 5907996034000 |
Zasilacz Ładowarka 4.3V 850mA Kc0015
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0015 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0015 |
Katrinex Suszona Ochotka 250ml.- Pokarm naturalny dla rybek i żółwi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
Piżama Damska model More Love 659/104 Blue/Green - Cornette
Skład: bluzka 95% bawełna, 5% elastan. Spodnie 100% bawełna.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Bluza Damska Model MOE344 Bordo - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 72 cm | 122 cm |
| L/XL | 72 cm | 114 cm |
| S/M | 72 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka sukienka Model Barcelona colored M03A Zygzak Blue - Cocoviu
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 96 cm | 88 cm |
| M | 92 cm | 92 cm | |
| S | 88 cm | 88 cm | 80 cm |
| XL | 100 cm | 100 cm | 92 cm |
| XS | 84 cm | 84 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
DAKO-ART Wapno cytrynowe dla ptaków duża kostka 120g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Żakiet Model K151 Blue - Lenitif
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XS | 81-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Niebieski |
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 58 cm | 82 cm |
| 36 | 58 cm | 86 cm |
| 38 | 59 cm | 90 cm |
| 40 | 59 cm | 96 cm |
| 42 | 62 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Jovita 191 Gray - IVON
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88/97 cm | 84-87 cm | 66-70 cm |
| 38 | 88/97 cm | 88-91 cm | 70-74 cm |
| 40 | 88/97 cm | 92-95 cm | 74-78 cm |
| 42 | 88/97 cm | 96-99 cm | 78-82 cm |
| 44 | 88/97 cm | 100-103 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Szary |
ANIMONDA Vom Feinsten Light Lunch Pies smak: indyk z szynką 150g
Analiza: białko surowe 10%, popiół surowy 2,5%, wilgotność 83%, energia metaboliczna 290 KL/100g, tłuszcz surowy 4%, włókna roślinne 0,5%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 7001-03 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 7001-03 |
Sukienka z rozcięciem na dekolcie S23 Navy - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 93 cm | 88 cm | 82 cm |
| 38 | 95 cm | 92 cm | 84 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 90 cm |
| 42 | 97 cm | 100 cm | 94 cm |
| 44 | 98 cm | 106 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Cazo Materac z kolekcji Diamond czarno-czerwony 60 x 75 cm
Materac wypełniono gąbką, co nadaje mu dużą miękkość, a także sprawia, że jest odporny na odkształcenia. Boczne ścianki materaca pokryte są połyskującą eco skórą. Pokrowiec jest zapinany na zamek błyskawiczny i nadaje się do prania ręcznego w temp. 30 st. C.
Materac dla psa CAZO Diamond prezentuje się elegancko w każdym wnętrzu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | BD13/B |
| EAN | 5907996032495 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | BD13/B |
| EAN | 5907996032495 |
68712-6 TopHeli TH6400-9 Outer Shaft - Wał Zewnętrzny
Część pasuje również do modelu TopHeli TH6400-9
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 68712-6 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 68712-6 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,XL |
Stringi Model V-6825 Chandelles White - Axami
Elastan 18 %
~Polamid 70 %
Polyester 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |
Over Zoo Dogs Premium Szampon do ciemnej sierści 250 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
CZARNE CREEPERSY K1721004NE CNBK1721004NE Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
ROYAL CANIN Pure Feline Witalność n03 0,3kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Sukienka Model 13-44 Fishbone Grafit - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XS | 86-96 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |


_L1701-lrg.jpg)