Wymiary: 85 cm x 65 cm
Pokrowiec zdejmowany. Można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1701/B |
| EAN | 5907996033997 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1701/B |
| EAN | 5907996033997 |
Sandał SANDAŁKI DAMSKIE ESPADRYLE CZARNE K1804601 NEGRO - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
ZOLUX Smycz SPRING 1m/10mm kol.rózowy
Wymiary: 10x5x1000
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510060rs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510060rs |
Zestaw Stringi Model Sauvage ET001 Ecru/Brown - Enfin
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-101 cm |
| M | 91-96 cm |
| S | 86-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | Beżowy |
Super Modne Słuchawki Gwiazda - Czarne.
Wysokiej Jakości Super Modne Nauszne Słuchawki Gwiazda - Czarne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415744 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415744 |
Bluzka Model A143 Light Pink - awama
Skład surowcowy: 98% poliester, 2% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Komplet Model Letizia Black/Red - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Over Zoo Odżywka dla psów rasy Yorkshire Terrier 250 ml
Skład: Aqua, Cetyl Alcohol and Stearalkonium Chloride and PEG-20 Stearate, Hydrolyzed Keratin, Calendula Officinalis Flower Extract, Pelargonium Graveolens Oil, Citrus Aurantium Amara Oil, Citrus Medica Lemonum Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
CHABA Obroża odblaskowa 20(+)mm / 46cm kolor: żółty
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka Model M341 Ecru/Black - Makadamia
Stylowa, dopasowana sukienka damska.
- modne wstawki z eco-skóry
- okrągły dekolt
- model bez rękawka
- ołówkowy, dopasowany krój
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 76 cm | 72 cm |
| 38 | 92 cm | 80 cm | 76 cm |
| 40 | 96 cm | 84 cm | 80 cm |
| 42 | 100 cm | 88 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model B078 Beige - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 109 cm | 98 cm | 98 cm | 82 cm |
| M | 108.5 cm | 94 cm | 94 cm | 78 cm |
| S | 108 cm | 90 cm | 90 cm | 74 cm |
| XL | 109.5 cm | 102 cm | 102 cm | 86 cm |
| XXL | 110 cm | 108 cm | 108 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
EUROWET Wita-tonyl - preparat witaminowy dla psów, kotów oraz gryzoni 30ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
Bluzka Model ABK0082 White - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Biały |
Sukienka Komplet Model L237 Red - Lemoniade
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98 cm | 74 cm |
| M | 94 cm | 70 cm |
| S | 90 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
OCIEPLANE BUTY SPORTOWE NB128P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Taylor Oltremare-Seafoam Glow Maldive-Granatina M-350 S
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Konstrukcja bardotki, z wyjmowanym wypełnieniem push up
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonały na małe i średnie biusty
Modny deseń - gradient
Doskonałe figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 88-94 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-90 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 96-102 cm | 77-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 100-106 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model K230 Pink - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
CZARNE SZPILKI LOVE 1124-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Red Shoes 637/149 Multicolor - Cornette
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| XXL | 114-120 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Wielokolorowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Otylia Red - Nipplex
~Inne 8 %
~Polamid 14 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 91-93 cm |
| M | 96-100 cm | 89-91 cm |
| S | 92-96 cm | 87-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czerwony |


_L1701-lrg.jpg)