Kolor różowy
Rozmiar: S
Grubość: 15 mm
Serokość minimalna: 40 cm
Szerokość maksymalna: 50 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-16038 |
| EAN | 4047974160381 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-16038 |
| EAN | 4047974160381 |
Szorty Model Slevika Black - Obsessive
Zakładasz je po to, by kusić przez cały dzień. Kusisz siebie samą, kusisz Jego. No i czujesz się idealnie! A wszystko po to, by Wasze wieczorne spotkanie było jeszcze bardziej ekscytujące. Dziś to Ty grasz główną rolę!
Kuszące detale Slevika shorties:
- koronkowe szorty z motywem kwiatowym
- satynowe sznurowania dodają pikanterii
- elastyczna koronka idealnie podkreśla pośladki
- brzegi wykończone ozdobną tasiemką.
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
- górna część miski oraz bawet wykonane z pięknej koronki
- dolna część miseczek obszyta jest delikatną dzianiną
- efektowne marszczenie oraz zalotna kokardka między miseczkami
- tył z tiulowej siateczki
- boczki wzmocnione fiszbiną pionową
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- do kompletu polecamy majtki 1113
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Koralowy |
| rozmiar | 70D,75C,80B,80C,85B,95B,90B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Koralowy |
| rozmiar | 70D,75C,80B,80C,85B,95B,90B |
BAYER Advantix Spot-On 4x0,4ml dla psów do 4 kg
Jednorazowe zastosowanie zapobiega dalszej infestacji kleszczy przez cztery tygodnie. Kleszcze są odstraszane oraz/lub zabijane, przez co ogranicza się ryzyko wystąpienia chorób przez nie przenoszonych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Kleszcze umiejscowione na psie w momencie zastosowania preparatu zostaną zabite, ale pomimo to pozostaną wczepione i będą widoczne. Pchły na psie giną w ciągu jednego dnia od rozpoczęcia leczenia. Jednorazowe zastosowanie zapobiega dalszej infestacji pcheł przez cztery tygodnie. Produkt może być stosowany jako element złożonego leczenia alergicznego pchlego zapalenia skóry (APZS).
Jednorazowe leczenie zapewnia widoczne działanie odstraszające wobec meszek i komarów w ciągu czterech tygodni, zmniejszając przez to ryzyko wystąpienia chorób przez nie przenoszonych (np. leiszmaniozy).
Sposób użycia: Wyłącznie na skórę. Należy wyjąć jedną pipetę z opakowania. Trzymając pipetę w pozycji pionowej, końcówką do góry, przekręcić i zdjąć końcówkę. Odwrócić końcówkę i umieścić drugim końcem na pipecie (zamknięcie zabezpieczające przed dostępem dzieci). Przekręcić końcówkę aby przebić zamknięcie, po czym zdjąć końcówkę z pipety. U stojącego psa rozsunąć sierść pomiędzy łopatkami, tak, aby widoczna była goła skóra. Przytknąć koniec pipety do skóry i kilkukrotnie, mocno ją ścisnąć, w celu wyciśnięcia zawartości bezpośrednio na skórę. Nanosić wyłącznie na nieuszkodzoną skórę.
Dawkowanie: Cała pipetka dla psa o masie ciała ? 4 kg
Produkt ten został objęty zakazem sprzedaży wysyłkowej. Jedyna dopuszczalna przez prawo forma sprzedaży to odbiór osobisty.
Oferujemu odbiór osobisty tego produktu w naszym sklepie w Krakowie.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bayer |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bayer |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | XL,M,S |
Stringi Model Miriam thong White/Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 97-112 cm |
| S/M | 86-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Rękawiczki rowerowe Księżniczki - Disney
Rozmiar: 5 (medium) Wymiary: wysokość: 12cm, szerokość: 10cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ER 35355/2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ER 35355/2 |
DL Champion szampon dla psów o sierści długiej i miękkiej 250 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wrzosowy |
| rozmiar | L,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wrzosowy |
| rozmiar | L,S |
Bluza Damska Model K093 Beige - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| XXXL | 106-110 cm |
| XXXXL | 109-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Inter-Zoo Klatka dla gryzoni Teddy I z tunelem 37 x 25 x 38,5 cm
Wyposażenie: domek, taras, kołowrotek, tunel, miska
Wymiary: 37x25x38,5 cm., odstęp prętów: 11mm
Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G100C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G100C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy |
| rozmiar | S |
Sukienka Model S111 Black - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 106 cm | 102 cm |
| M | 96.5 cm | 101 cm | 97 cm |
| S | 96 cm | 96 cm | 92 cm |
| XL | 97.5 cm | 111 cm | 107 cm |
| XXL | 98 cm | 116 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Outrider RED (15-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160009036 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160009036 |
SNEAKERSY Z FUTERKIEM CZARNE 3123 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | pol100 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | pol100 |
ZOLUX Drapak w kształcie fali 460x285x180mm kol.szary
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 404114gri |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 404114gri |
ROYAL CANIN Hair & Skin Care 4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Sweter model 30045 Light Gray - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 64 cm | 31 cm | Szer. na plasko: 57 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Czółenka Model KBA880 Beige - Heppin
Materiał- skóra ekologiczna
Wkładka wewnętrzna- skóra naturalna
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.8 cm |
| 39 | 25.8 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model Aurora M-01 Bianco White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96 cm |
| M | 92 cm |
| S | 88 cm |
| XL | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |


_1434029336_1530.jpg)