Kolor różowy
Rozmiar XS - S
Grubość: 15 mm
Serokość minimalna: 30 cm
Szerokość maksymalna: 40 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-16028 |
| EAN | 4047974160282 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-16028 |
| EAN | 4047974160282 |
Szlafrok Damski Model Marika Dirty Pink - Donna
~Polamid 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Różowy |
Sukienka dzianinowa B-030 Cornflower - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz Do Karmienia Model 3027 Mint - Lupo Line
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| B.75 | 73-77 cm | 89-91 cm |
| B.80 | 78-82 cm | 94-96 cm |
| B.85 | 83-87 cm | 99-101 cm |
| C.70 | 68-72 cm | 86-88 cm |
| C.75 | 73-77 cm | 91-93 cm |
| C.80 | 78-82 cm | 96-98 cm |
| C.85 | 83-87 cm | 101-103 cm |
| D.65 | 63-67 cm | 83-85 cm |
| D.70 | 68-72 cm | 88-90 cm |
| D.75 | 73-77 cm | 93-95 cm |
| D.80 | 78-82 cm | 98-100 cm |
| D.85 | 83-87 cm | 103-105 cm |
| E.65 | 63-67 cm | 85-87 cm |
| E.70 | 68-72 cm | 90-92 cm |
| E.75 | 73-77 cm | 95-97 cm |
| E.80 | 78-82 cm | 100-102 cm |
| E.85 | 83-87 cm | 105-107 cm |
| F.65 | 63-67 cm | 87-89 cm |
| F.70 | 68-72 cm | 92-94 cm |
| F.75 | 73-77 cm | 97-99 cm |
| F.80 | 78-82 cm | 102-104 cm |
| G.65 | 63-67 cm | 89-91 cm |
| G.70 | 68-72 cm | 94-96 cm |
| G.75 | 73-77 cm | 99-101 cm |
| H.70 | 68-72 cm | 96-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Zielony |
Czytnik kart SD / MMC, Wejście USB i AUX.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415089 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415089 |
Maska Model Golden Gold - Livia Corsetti Fashion
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Żółty |
Sukienka Model A151 Bordo - awama
- kobieca sukenka
- fason podkreśla kobiece atuty
- dekolt w szpic zakończony kołnierzykiem
- w tali wiązanie
- z przodu rozcięcie
- sukienka zapinana z boku na kryty zamek
- materiał miękko układający się na ciele
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czerwony |
Biustonosz Soft Model 001 Black - Jarpol
Klasyczny miękki biustonosz.
- model bez drutów i fiszbin
- w całości wykonany z gładkiej, miękkiej dzianiny
- regulowane, nieodpinane ramiączka
- między miseczkami kokardka
~Polamid 87 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65A | 63-67 cm | 77-79 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarpol |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarpol |
| Kolor | Czarny |
Elegancka bluzka wykonana z włoskiej krępy MM2061 White - Mira Mod
Polyester 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Biały |
Cazo Legowisko materac Africa Zebra 90 x 75 cm
i komfort swojego pupila.
Wymiary 90 x 75 cm
Pokrowiec zdejmowany. Można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1902/C |
| EAN | 5907996034581 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1902/C |
| EAN | 5907996034581 |
Kurtka Damska Model VT034 Dark Grey - Venaton
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
Kombinezon Damski Model VT023 Brown - Venaton
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Brązowy |
AQUA EL Grzałka Comfort Zone z termostatem 150W/100-150l
| Nazwa produktu | AQn 150 | AQn 200 | AQn 250 | AQn 300 |
| Kod produktu | 103183 | 103184 | 103235 | 103236 |
| Moc (W) | 150 | 200 | 250 | 300 |
| Długość (cm) | 31 | 31 | 37 | 37 |
| EAN | 5905546090209 | 5905546090216 | 5905546090223 | 5905546090230 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103183 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103183 |
AVA BIUSTONOSZ AV 1102 CZARNY SIMPLEX
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 75D,90C,90D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 75D,90C,90D |
Spódnica Uniwersalna spódnica z wygodnymi kieszeniami GR1290 Beige - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Beżowy |
KOMPLETNY FILTR PALIWA FPV 5.8 URSUS 4512 , 4514 , 1876507M91
Numer do celów porównawczych :
1876507M91
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6561876507M91 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6561876507M91 |
GF Szelki materiałowe / bez uciskowe Hosta rozmiar 2
| Rozmiar | A obwód szyi | E obwód klatki piersiowej |
| 1 | 17-26 cm | 23-38 cm |
| 2 | 24-32 cm | 38-52 cm |
| 3 | 30-42 cm | 42-63 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J21 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J21 |
BOTKI WORKERY Z ĆWIEKAMI 6186-5G CNB6186-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Koszulka Model Elza Black - DKaren
Elegancka koszulka damska Elza.
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- trójkątne, koronkowe miseczki
- dół wykończony zmysłową koronką
- z przodu rozporek
- ozdobne kokardki
- koszulka wykonana jest satynowego materiału
- świetnie prezentuje się na sylwetce
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 105-110 cm | 95-100 cm |
| M | 100-105 cm | 85-90 cm |
| S | 90-95 cm | 80-85 cm |
| XL | 110-115 cm | 105-110 cm |
| XXL | 115-120 cm | 110-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czarny |
Elastyczna Taśma LED (dł. 5m), 300 Diod - Białe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414894 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414894 |
Stringi Model 1454/S Fuksja - Ava
Eleganckie stringi w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- z przodu wstawki z wzorzystej mikrofibry i siateczki
- koronkowy tył
- nogawki z przoduwykończone subtelną gumokoronką
- w pasie szeroka gumokoronka
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Różowy |


_1434029172_1530.jpg)