| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Inter-Zoo Klatka dla gryzoni Remy 58,5 x 38,5 x 71,5 cm
Druciki zostały pokryte nietoksyczną farbą, odporną na ścieranie. Odstęp pomiędzy prętami dobrany odpowiednio, aby nie zrobić krzywdy gryzoniowi. Klatka posiada trzy sztuki drzwiczek (po jednym na każdym piętrze) wymiary drzwiczek długość: 12cm, szerokość: 12cm
Wyposażenie: 1 x poidełko,2 x miseczka.
Wymiary klatki: długość: 60cm, szerokość: 40cm, wysokość: 70cm, grubość prętów: 2mm, odstępy między prętami: 1cm Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G126 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G126 |
70% poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1523 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1523 |
Bateria do defibrylatora MEDTRONIC LIFEPAK 10 i 12
BATERIA ZAMIENNIK DANE TECHNICZNE: 12V 1,3 Ah
Baterie te wpełni zastepują starszy typ baterii o pojemności 1,5Ah Ni-Cd: nilowo-kadmowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Bateria do defibrylatora MEDTRONIC LIFEPAK 10 i 12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Bateria do defibrylatora MEDTRONIC LIFEPAK 10 i 12 |
Nature\'s Protection Urinary 7kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Stringi Model Hillevi Black - Livia Corsetti Fashion
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-104 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 105-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Shirley chemise Pink - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Eliza M-122 Violet (24) - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model L243 Black - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 114 cm | 94 cm | 106 cm |
| M | 89 cm | 110 cm | 90 cm | 102 cm |
| S | 89 cm | 106 cm | 86 cm | 98 cm |
| XL | 89 cm | 118 cm | 98 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M299 Pink - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
METALICZNE SZPILKI DAMSKIE 5040-24D.F Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Agnes Estate M-398 Yellow - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up (dostępne we wszystkich rozmiarach)
Kolorystyka podkreśla opaleniznę
Tkanina gładka i tłoczona - modne zestawienie
Ramiączka wiązane na szyi
Obwód zapinany na klamerkę.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 74-79 cm | 88-89 cm |
| M | 96 cm | 71-76 cm | 86-87 cm |
| S | 92 cm | 68-73 cm | 84-85 cm |
| XL | 104 cm | 77-82 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Spódnica Model Kent 9594 Blue - Click Fashion
~Nylon 10 %
Polyester 15 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model Emporia 10526 Khaki - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
Figi Model Doris metalic Black - BeautyNight
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
BOZITA Kawałki w galaretce z jagnięciną 370 g kartonik
Bozita Feline – kawałki w galaretce z jagnięciną: Wysoka zawartość mięsa do 93% Tylko świeże szwedzkie mięso Bez sztucznych barwników, środków smakowych lub konserwujących Macrogard – naturalny środek poprawiający odporność Bez cukru Niska zawartość tłuszczu Bez glutenu z pszenicy Wysoka zawartość naturalnej tauryny zapewnia kotu dobry wzrok oraz zdolności reprodukcyjne Rozmiar: 370 g
Skład: kurczak, jagniecina (7,2% w kazdym kawałeczku), wołowina, wieprzowina, weglan wapnia, drozdze.
Substancje dodatkowe w 1 kg karmy: witamina A 2000 IE, witamina D3 200 IE, witamina E 12mg (all rac octan alfa tokoferolu), tauryna 700mg, miedz 2,0mg (siarczan miedzi (II), pentawodny), mangan 1,8mg (II-III tlenek manganu), cynk 14mg (siarczan cynku, jednowodny), jod 0,1mg (jodan wapnia, jednowodny). Dodatki techniczne: guma kasja 1180mg.
Skład analityczny: białko 8,5, zawartosc tłuszczu 4,5%, włókna roslinne 0,5%, surowy popiół (minerały) 2,3% (w tym wapn 0,35%, fosfor 0,3%, magnez 0,02%), wilgotnosc 83%
| Ciężar ciała kota (kg) | Dzienna porcja (g) |
|---|---|
| 1 | 75 |
| 2 | 150 |
| 3 | 230 |
| 4 | 300 |
| 5 | 380 |
| 6 | 455 |
| 7 | 530 |
Sposób przechowywania: Po otwarciu niewykorzystaną porcję przechowywać w lodówce (w temp. maks. +8°C) i wykorzystać w ciągu 2 dni.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Kod producenta | 4914 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Kod producenta | 4914 |
VITAPOL Kolby pomarańczowe dla nimfy 2szt. 90g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2208 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2208 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Okulary/Lupa Zegarmistrzowska (Szkła 20x) + 2x LED.
Szerokie Zastosowanie!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907779999 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907779999 |
Lubię szkołę. 3 pełne wersje gier. PC CD-ROM.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Brązowy |


_Cheeky1.jpg)