| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
LAKIEROWANE SZPILKI 5025-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Szlafrok szlafrok Damski Model SBL.9243 Grey Melange - Dn-nightwear
Komfortowy szlafrok w szarym kolorze.
- koperotwy dekolt
- rękaw o długości 3/4
- model zawiązywany wewnątrz i na zewnątrz
- łatwy dostęp do piersi
- prosty krój
- wygodny fason
- szlafrok wykonany jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
TETRA Pond SedimentMinus - środek do uzdatniania wody 300ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T180529 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T180529 |
Samochodowy Pochłaniacz Wilgoci.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151160 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151160 |
TRIXIE Buty ochronne dla psa rozmiar XL 2 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19474 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19474 |
Zolux Drapak dla kota Narożny Sizal 79cm. Czekoladowy
Wymiary: 79 x 17cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 404117CHO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 404117CHO |
Sukienka Model Miko Yellow/Limonka - Dursi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Żółty |
TOREBKA WIZYTOWA RÓŻOWA TB-W-160 RÓŻOWY - Inello
Wysokość 13 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Uniwersalna chlodnica M-COOLER 1700 230V
DANE TECHNICZNE Szczegółowe dane techniczne umieszczone są na tabliczce znamionowej danego urządzenia. Napięcie zasilania 230[V], 50[Hz] Moc max. chłodnicy 1700[W] Charakterystyka robocza • max. przepływ 8,5[l/min] • ciśnienie 0,3[MPa] Pojemność 9,0 [dm3]
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
SZNUROWANE MUSZKIETERKI ES-2648GR CNBES-2648GR Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
Sweter Damski Model SWE147 Navy - MKM
Bawełna 50 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model AnabellaVery Fuchsia M-425 Fuksja - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Usztywnione, gładkie miseczki z push up-em
Wypełnienie push up dostępne w każdym rozmiarze, nie wyciągane z kostiumu
Ramiączka wiązane na szyi, z broszkami
Obwód zapinany na klamerkę
Świetna, soczysta kolorystyka
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie).
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-78 cm | 87-89 cm |
| M | 94 cm | 72-76 cm | 84-86 cm |
| S | 90 cm | 68-72 cm | 81-83 cm |
| XL | 102 cm | 76-80 cm | 90-91 cm |
| XXL | 106 cm | 78-84 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Zolux Muscat Szelki regulowane Mac Leathar 25mm czarne
Wymiar: szerokość 25mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522065NO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522065NO |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
Stringi Model Rupali Black - Livia Corsetti Fashion
Skład: 90% poliamid, 10% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 94-103 cm |
| S/M | 84-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Miriam Nero-Venere M-329 Black/Beige/Red - Ma
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 75-80 cm | 89-92 cm |
| M | 70-75 cm | 85-88 cm |
| XL | 80-85 cm | 93-96 cm |
| XXL | 80-85 cm | 97-100 cm |
| XXXL | 85-90 cm | 101-104 cm |
| XXXXL | 85-90 cm | 105-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model Mimi Beige - Dursi
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model MOE371 Red - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 102.5 cm | 102 cm | 102 cm | 96 cm |
| M | 102 cm | 97 cm | 99 cm | 91 cm |
| S | 101.5 cm | 92 cm | 94 cm | 86 cm |
| XL | 103 cm | 107 cm | 107 cm | 101 cm |
| XXL | 103.5 cm | 112 cm | 112 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |


_angel1.jpg)