| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
Kąpielówki Model Catach 35851-59X Navy - Henderson
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka z imitacji zamszu MM2016 Turkus - Mira Mod
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
Cyfrowy Tester/Miernik Baterii/Akumulatorków VoltCraft.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4016138519655 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4016138519655 |
Ciasteczkowy Potwór - Gra Edukacyjna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154411 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154411 |
Sukienka Model L006 Fuksja - Lapasi
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 103 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 103 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 103 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model L2 Dark Grey/Coral - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 97 cm | 88 cm | 80 cm | 70 cm |
| 36 | 97 cm | 94 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 97 cm | 100 cm | 92 cm | 82 cm |
| 40 | 97 cm | 106 cm | 98 cm | 88 cm |
| 42 | 97 cm | 112 cm | 104 cm | 94 cm |
| 44 | 97 cm | 118 cm | 110 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
Figi Model 118 Black - Lupo Line
Skład surowcowy: 85% poliamid, 15% elastan
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 53-7 Ecru/Flowers - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-108 cm | 90-98 cm | 78-88 cm |
| M | 90-100 cm | 88-96 cm | 74-80 cm |
| S | 86-98 cm | 80-88 cm | 67-74 cm |
| XL | 102-110 cm | 92-102 cm | 80-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Beżowy |
Kamera Internetowa 6xLEDS+MIC 5.0MPX.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620088 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620088 |
Spodnie Damskie Model SD 102 Bordo - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 90 cm | 76 cm |
| 38 | 96 cm | 94 cm | 80 cm |
| 40 | 96 cm | 98 cm | 84 cm |
| 42 | 96 cm | 102 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
TETRA TetraPro Algae - Pokarm premium dla wszystkich ryb ozdobnych wzmacniający odporność 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T138988 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T138988 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Żarówki H7 Xenon H.I.D. - 12V/100W.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414871 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414871 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Eleni M-188 Black/White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 94-100 cm | 72-78 cm | 90-94 cm | L | C |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 84-86 cm | M | B |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 78-80 cm | S | A |
| XL | 98-104 cm | 76-82 cm | 96-102 cm | XL | D |
| XXL | 102-108 cm | 80-86 cm | 106-110 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
TRIXIE Bandamka / Apaszka dla psa odblaskowa S-M
TRIXIE Bandamka odblaskowa S-M, 29-42cm
wykonana z poliestru z elementami odblaskowymi zapinana na rzepy kolor: neonowa żółć można prać w temp. 30 st.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-30122 |
| EAN | 4011905301228 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-30122 |
| EAN | 4011905301228 |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 95 cm | 136 cm | 101 cm | 116 cm |
| M | 94 cm | 131 cm | 96 cm | 111 cm |
| S | 93 cm | 126 cm | 91 cm | 106 cm |
| XL | 96 cm | 141 cm | 106 cm | 121 cm |
| XXL | 97 cm | 146 cm | 111 cm | 126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 230050 Blue - Enny
Modna sukienka w niebieskim kolorze.
- dekolt z kołnierzykiem
- z przodu zapięcie na guziki
- rękaw o długości 3/4
- rękaw typu kimono
- talia podkreślona wiązaniem
- u góry ozdobna kieszonka
- sukienka wykonana jest z nierozciągliwej, lekkiej tkaniny
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- produkt polski
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach |
|---|---|---|
| 36/38 | 98 cm | 106 cm |
| 40/42 | 101 cm | 114 cm |
| 44/46 | 104 cm | 122 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model M451 Beige - Figl
- kobieca sukienka
- wykonana z materiału typu ircha
- sukienka zapinana z przodu na napy
- rękaw typu skrzydełko
- fason typu szmizjerka
- doskonała również jako tunika do legginsów
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model S104 Ecru - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 66 cm | 104 cm | 108 cm |
| M | 66 cm | 99 cm | 103 cm |
| S | 66 cm | 94 cm | 98 cm |
| XL | 66 cm | 109 cm | 113 cm |
| XXL | 66 cm | 114 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model VF-182/192 Beige - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |

