| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR120216 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR120216 |
BALERINKI DAMSKIE ZAMSZ T291P WINE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,3 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Kendra Powder Pink - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Różowy |
Sandał Klapki Model KBIR-283 Green - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.2 cm |
| 37 | 23.8 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.2 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model M045 Navy - Infinite You
Polyester 80 %
~Viscosa 15 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Plażow Tunika MOdel Lily Gerbera M-339 Orange - Marko
Produkt najwyższej jakości, potwierdzony hologramem
Uszyty z włoskiej tkaniny, z dodatkiem Lycry
Regulowany dekolt
Seksowny fason
Elegancka stylistyka
Śliczny kolor
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-96 cm | 89-91 cm |
| M | 88-92 cm | 86-88 cm |
| S | 84-88 cm | 83-85 cm |
| XL | 96-100 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Pokrowiec na materac próżniowy
Pasuje na kazdy materac próżnowy. Chroni materac przed przetarciami w trakcie przechowyywania w ambulansach.
Wykonany z wodoodpornej kordury - kolor czarny (zapinany na suwak)
Posiada dwa uchwyty do przenoszenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Pokrowiec na materac próżniowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | Pokrowiec na materac próżniowy |
Saszetki segregacyjne \"S\" - 4 sztuki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TRM-23-S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TRM-23-S |
Sukienka Model M018 Black - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Mary Neo M-463 Black - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium w kolorze czarnej perły
- dekolt z kwiatuszkami- miseczki usztywniane, z fiszbinami i efektem push up
- push up wbudowany na stałe do biustonosza, niewyjmowany (dostępny w rozmiarach S, M, L, XL, 2XL)- konstrukcja świetnie przybliża piersi ku sobie, unosi je i optycznie powiększa
- idealna na małe i średnie biusty
- ramiączka o regulowanej długości, odpinane
- obwód wiązany na plecach
- figi wiązane po bokach
- krój typu brazyliany
- seksownie zdobi pośladki
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-88 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-86 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 83-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model SAL-PY 1082 Grey Melange - Rossli
Komfortowa piżama damska.
- dekolt okrągły
- rękaw o długości 3/4
- przód zdobi nadruk
- wydłużony tył
- długie spodnie w paski
- nogawki zakończone ściągaczami
- w pasie wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Skład:
Spodnie: 95% bawełna, 5% elastan.
Polyester 20 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
GF Kombinezon zimowy Z17 rozm.3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
9101-13 B Blade Main Motor Unit - Silnik
Oryginalna część zamienna do modelu Double Horse 9101.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-14 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Charlotte M-186 Navy/White/Silver - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 88-91 cm | 96-102 cm | L | C |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 84-86 cm | M | B |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 78-80 cm | S | A |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 96-102 cm | XL | D |
| XXL | 98-104 cm | 80-86 cm | 106-110 cm | XXL | E |
| XXXL | 102-108 cm | 84-90 cm | 112-116 cm | XXXL | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Sweter Bluzka wykonana z tkaniny MM2059 Melange Beige - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Beżowy |
Koszulka nocna LA FURIA Coral/Black - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 90-94 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 86-90 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 82-86 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Natalie 199 Black - IVON
Polyester 85 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 89 cm | 84-87 cm | 66-69 cm |
| 38 | 89 cm | 88-91 cm | 70-73 cm |
| 40 | 89 cm | 92-95 cm | 74-77 cm |
| 42 | 89 cm | 96-99 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
Obwód w biodrach:S(36)-98,M(38)-102,L(40)-106,XL(42)-110,XXL(44)-114
Obwód w talii:S(36)-80,M(38)-84,L(40)-88,XL(42)-92,XXL(44)-96
Długość:S(36)-111,M(38)-112,L(40)-112,XL(42)-113,XXL(44)-113
Obwód w udzie:S(36)-60,M(38)-62,L(40)-64,XL(42)-66,XXL(44)-68
Obwód w kostce:S(36)-60,M(38)-62,L(40)-64,XL(42)-66,XXL(44)-68
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Kaja White - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Ładowarka Samochodowa USB 12/24V.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414983 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414983 |


_1427891425_szampon_lnienie.png)