| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR103172 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR103172 |
Bodystocking Model F204 Red - Obsessive
~Nylon 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L/XL | 100-119 cm | 72-98 cm |
| S/M | 85-100 cm | 55-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
VERSELE LAGA Crispy Sticks Fruit - kolby owocowe dla królików i świnek 110g
z dodatkiem moreli, jabłek, gruszek, rodzynek i czarnego bzu. Przeznaczone dla królików
oraz świnek morskich.
Stanowią idealne uzupełnienie codziennej diety w składniki odżywcze, minerały i witaminy.
- Regulowana zawieszka Magifix pozwala na umieszczenie kolby w dowolnym miejscu klatki.
- Pakowanie w systemie FreshPack zapewnia zachowanie aromatu i chrupkości do
momentu otwarcia opakowania.
- Patyczek wykonany z aromatycznej wierzby może być obgryziony przez zwierzaka.
Skład: zboża, nasiona, produkty przemysłu piekarskiego, miód, cukry, owoce 1%(morela,
jabłko, gruszka, rodzynki, czarny bez), oleje i tłuszcze.
Dawkowanie: stosować jako uzupełnienie karmy podstawowej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462059 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462059 |
Brit Premium Cat Adult Sterilised 800g
Mięso z kurczaka i produkty pochodzenia drobiowego (min.30%), tłuszcz drobiowy, olej łososiowy, ryż, kukurydza, drożdże browarniane, suszone wysłodki z buraków cukrowych, suszone jabłka, substancje mineralne, naturalny smak , oligosacharydy manozowe, fruktooligosacharydy, DL-metionina, L-lizyna, ekstrakt z jukki Schidigera, witamina A,witaminy B12, B2, B1, B6, witamina D3, witamina E (alfa-tokoferol), niacyna, pantotenian wapnia, organiczna miedź, organiczny cynk, organiczny selen, kwas foliowy, chlorek choliny, biotyna,
białko 33%, tłuszcz 18%, wilgotność 10%, popiół 6,5%, błonnik 2%, wapń 1,6%, fosfor 1,2%, witamina A 30 000 j.m, witamina D3 2 000 j.m, witamina E 600 mg, miedź 22 mg, cynk 39,5mg, magnez 0,6mg, selen 0,3mg
|
waga kota
|
2kg
|
4kg
|
6kg
|
8kg
|
|
dawka
|
50g
|
84g
|
113g
|
141g
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Laboratoires HERY Soin des Yeux- Żel do czyszczenia oczu 100ml.
Działa przeciwzapalnie, ułatwia usunięcie śpiochów. Pozwala zlikwidować zażółcenia przy oczach (tzw. ślady łez) oraz na brodzie.
Nie zawiera wody utlenionej, nie wysusza i nie niszczy włosa, działa delikatnie dlatego też na widoczne efekty należy poczekać ok. 2 tygodnie.
Jeśli zwierzę ma tendencję do zażółceń problem będzie wracał i tylko stałe używanie żelu SOIN DES YEUX pozwoli definitywnie się z nim uporać.
Opracowany pod nadzorem weterynaryjnym. Chcesz mieć pewność żę żel działa? Przeczytaj opinię na blogu z którym współpracujemy: http://pomidorova.blogspot.com/2015/03/laboratoires-hery-soin-des-yeux_26.html Opakowanie: 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
CERTECH Pucek - pył kąpielowy dla szynszyli 2L butelka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10371 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10371 |
Koszula z żabotem 25 indygo - Figl
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model M223 Beige - Figl
Elastan 5 %
Polyester 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Pakiet Li-Po 2000mAh 7.4V, Akumulator Do X8C Syma
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X8C-18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X8C-18 |
Sukienka Model L013 Ecru - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 104 cm | 100 cm | 80 cm |
| M | 100 cm | 100 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 100 cm | 96 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 100 cm | 108 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Beżowy |
Brit Care Cat Angel I\'m Delighted Senior 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
TRAMPKI NEW AGE 083B_B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
DAKO-ART Smakoszka - kolby miodowe dla gryzoni 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Kamera Cofania w Ramce Pod Tablicę Rejestracyjną.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156850 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156850 |
Bluzka Model M505 Wzór 10 White/Motyle - Figl
- elegancka bluzka
- wykonana z pięknej kolorowej dzianiny
- rewelacyjnie uklada się na sylwetce
- rękaw za łokieć
- tył wydłużony z ozdobna baskinką
Materiał: 100% poliester
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model 182-2 TINA Light Grey - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 95 cm | 130 cm | 108 cm | 72 cm |
| M | 93 cm | 124 cm | 100 cm | 72 cm |
| S | 93 cm | 114 cm | 94 cm | 70 cm |
| XL | 95 cm | 136 cm | 114 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Botki Model GG-32 Grey - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.7 cm |
| 38 | 24.2 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| 41 | 26.3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
~Rayon 15 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 36 | 58 cm | 28 cm | 90 cm |
| 38 | 58 cm | 28,5 cm | 94 cm |
| 40 | 59 cm | 29 cm | 98 cm |
| 42 | 59 cm | 29,5 cm | 102 cm |
| 44 | 60 cm | 30 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Siti Brzoskwinia - Dursi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Różowy |
Multitool Stainless + Akcesoria i Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414940 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414940 |


_1427890994_furminator_kon.png)