| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194786 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194786 |
Bluzka Model Mimi Black - Dursi
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
Furminator do usuwania podszerstka dla małych psów krótkowłosych S
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR112082 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR112082 |
Sukienka Model 182-2 TINA Light Grey - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 95 cm | 130 cm | 108 cm | 72 cm |
| M | 93 cm | 124 cm | 100 cm | 72 cm |
| S | 93 cm | 114 cm | 94 cm | 70 cm |
| XL | 95 cm | 136 cm | 114 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Gorset Model Talia Beige - Mitex
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 77-83 cm |
| M | 93-98 cm | 70-76 cm |
| S | 88-93 cm | 64-70 cm |
| XL | 103-108 cm | 84-90 cm |
| XXL | 108-113 cm | 91-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Beżowy |
TETRA TetraPro Algae-Pokarm premium dla wszystkich gatunków ryb ozdobnych wzmacniający odporność 10L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T138827 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T138827 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model VB-290 Black - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70C | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80F | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80G | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85F | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90B | 88-92 cm | 102-104 cm |
| 90C | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95B | 93-97 cm | 107-109 cm |
| 95C | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95D | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
NBVE-110 PL przepływowa lampa bakteriobójcza
sygnalizacją momentu wymiany, promiennika. Możliwość samodzielnego podłączenia do wcześniej zakupionych lamp bezpośredniego działania i przepływowych.
L - licznik indukcyjny z wyświetlaczem o wskazaniach z dokładnością do 1 godziny.
znaczne obniżenie poboru mocy z sieci pozwala zaoszczędzić od 200 do 300 zł,
różnice biorą się z różnego czasu eksploatacji lamp
sposób montażu:
P - przejezdna na statywie
z licznikiem czasu pracy promiennika personl może przebywać w pomieszczeniu podczas pracy lampy przepływowa lampa bakteriobójcza dezynfekuje powietrze w obecności personelu i pacjentów
wymuszony przepływ powietrza przez komorę UV-C
gwarantują stały, wysoki stopień dezynfekcji powietrza
skuteczność potwierdzona badaniami w laboratorium mikrobiologicznym
przeznaczenie: blok operacyjny, sale chorych laboratoria, izby przyjęć, poczekalnie, korytarze i wszelkie skupiska ludzi, wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki stopień czystości mikrobiologicznej i jednocześnie muszą przebywać ludzie
rodzaj obudowy: blacha kwasoodporna, łatwość dezynfekcji i mycia lampy, szczelność, pełne bezpieczeństwo personelu, prostota wymiany filtrów powietrza bez użycia narzędzi liczniki czasu pracy:
LW - elektroniczny licznik czasu pracy, czteropolowy z wyświetlaczem, o wskazaniach z dokładnością do 1 h, z akustycznym powiadomieniem o obowiązku wymiany promienników, służący do sumowania czasu pracy promienników
L - licznik indukcyjny z wyświetlaczem o wskazaniach z dokładnością do 1 h wszelkie wymagane certyfikaty
Obudowa lampy wykonana z blachy kwasoodpornej (kolor obudowy inox) na życzenie istnieje możliwość wykonania lampy w dowolnym kolorze z palety RAL
DANE TECHNICZNE
napięcie zasilania: 230 V 50 Hz
pobór mocy: 115 VA
element emitujący
promieniowanie UV-C: 2xTUV55W
trwałość promiennika : 8000 h
wydajność wentylatora: 199 m3 / h
dezynfekowana kubatura: 45-90 m3
zasięg działania lampy: 18-36 m2
klasa zabezpieczenia ppor.: I
typ obudowy : IP 20
wymiary kopuły: 1125 x 215 x 130 mm
wymiary: 600 x 1740 x 600 mm
masa: 13,5 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | ampa bakteriobójcza przepływowa NBVE-110 PL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | ampa bakteriobójcza przepływowa NBVE-110 PL |
Sukienka Model M553 Red - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model 230158 Navy/Multicolor - Enny
Elegancka bluzka w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- luźny fason
- dekolt okrągły
- w tyle łezka i wiązanie
- rękaw o długości 3/4
- wydłużony tył
- po bokach rozporki
- bluzka wykonana jest z wysokiej jakości, nierozciągliwego, delikatnego materiału
- wzór w fantazyjne kwiaty
- produkt polski
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 96 cm |
| 38 | 68 cm | 100 cm |
| 40 | 69 cm | 104 cm |
| 42 | 70 cm | 108 cm |
| 44 | 71 cm | 112 cm |
| 46 | 72 cm | 118 cm |
| 48 | 73.5 cm | 124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
~Polamid 25 %
Polyester 10 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 170 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Różowy |
Sweter Damski Model LS190 Black - Lemoniade
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 69/73 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model ShapeSlim Pants Climaline Black - GWINNER
Materiały wykonane w technologii Archroma? utrzymują skórę suchą nawet podczas najbardziej intensywnego wysiłku fizycznego, zapewniając maksymalny komfort.
- transport wilgoci z powierzchni skóry na zewnątrz
- optymalne chłodzenie skóry
- szybkoschnący materiał
- materiał łatwy w pielęgnacji
- materiał długo zachowuje swoje właściwości
Skład: 95% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 72 cm |
| M | 92 cm | 68 cm |
| S | 88 cm | 64 cm |
| XL | 102 cm | 76 cm |
| XXL | 108 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model ABK0078 Cream - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Beżowy |
Halka Model Klara Red - DKaren
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| XL | 105-110 cm |
| M | 85-90 cm |
| S | 80-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor |
Bluzka Model Ela White - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model L190 Black - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 102 cm | 106 cm | 98 cm |
| M | 89 cm | 98 cm | 102 cm | 94 cm |
| S | 89 cm | 94 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Kostium Model Schooly White/Red - Obsessive
Polyester 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | 65-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model 374 Dark Grey - Figl
- stylowa bluzka wykonana z gładkiego materiału
- długi rękaw
- tył bluzki dłuższy
- dół wykończony tkaniną w innym kolorze
- elegancka bluzka z klasą
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
WSUWANE LAKIEROWANE BALERINY W-107P CNBW-107P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
TETRA CmpleteSubstrate 5kg- podłoże dla roślin
Właściwości:
Dawkowanie:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T245303 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T245303 |


_1425919553_44_LAPA_KURZA_BIALA2.jpg)