| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194762 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194762 |
ZOOLEK Aquatest PH7, 4-9,0- służy do pomiaru i kontroli wartości pH
Skład zestawu:
- buteleczka z roztworem wskaźników
- skala barwna
- 2 probówki
- strzykawka
- komparator
- instrukcja
Utrzymywanie wartości pH na odpowiednim i względnie stałym poziomie jest ważne dla wszystkich organizmów wodnych, szczególnie dla żyjących w akwarium morskim. Wartość pH wody w akwarium morskim powinna mieścić się w granicach 7,9- 8,4, korzystnie jak najbliżej wartości 8,2. Do korygowania wartości pH w wodzie morskiej należy stosować wyłącznie preparaty przeznaczone do wody słonej.
Utrzymywanie wartości pH w zakresie powyżej 7,5 jest również ważne dla akwariów słodkowodnych biotopowych z pielęgnicami z afrykańskich jezior Malawi i Tanganika. Zachowanie odpowiedniego, stałego odczynu wody jest szczególnie istotnie w okresie ich rozwoju i dla narybku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
Spódnica Model S065 Ecru - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 75 cm | 96 cm | 78 cm |
| M | 75 cm | 92 cm | 74 cm |
| S | 75 cm | 88 cm | 70 cm |
| XL | 75 cm | 100 cm | 82 cm |
| XXL | 75 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model VT082 Ecru - Venaton
Polyester 66 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Elegancka bluzka wykonana z włoskiej krępy MM2061 White - Mira Mod
Polyester 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M3 Navy - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 93 cm | 92 cm | 86 cm | 74 cm |
| 38 | 93 cm | 98 cm | 92 cm | 80 cm |
| 40 | 93 cm | 104 cm | 98 cm | 86 cm |
| 42 | 93 cm | 110 cm | 104 cm | 92 cm |
| 44 | 93 cm | 116 cm | 110 cm | 98 cm |
| 46 | 93 cm | 122 cm | 116 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Granatowy |
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Wytworny biustonosz idealny dla kobiet, które lubią wyglądać zmysłowo i elegancko. Gładkie połyskujące miseczki typu push-up pokryte marszczoną koronką zdobioną dwukolorowym haftem o motywie kwiatowym nadają szyku i jednocześnie wspaniale eksponują biust. Ramiączka ozdobne, odpinane.
Kolor: cappucino
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | 70B,75D,80D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | 70B,75D,80D |
Podana cena jest ceną za komplet
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L,M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L,M |
Sukienka Model MM 002-3 Black/White - Morimia
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 88 cm | 74 cm |
| M | 90 cm | 84 cm | 70 cm |
| S | 82 cm | 80 cm | 66 cm |
| XL | 98 cm | 92 cm | 78 cm |
| XS | 74 cm | 76 cm | 62 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Czarny |
DANE TECHNICZNE:
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Prąd spawania | 200 A |
| Maksymalny pobór mocy | 6,3 kVA |
| Zabezpieczenie zasilania | 20 A |
| Średnica drutu | 0,8 / 1,0 mm |
| Masa | 20 kg |
| Zabezpieczenie obudowy | IP23S |
| Sprawność | 35 % |
1. Idealne spawanie stali nierdzewnej (brak odprysków, idealny spaw - wygląd
zbliżony do efektu lutowania miękkiego).
2. Lutospawanie (blachy ocynkowane).
3. Możliwość kontroli wielkości i kształtu spoiny.
4. Intuicyjny panel cyfrowy (łatwy w obsłudze).
5. Funkcja VRD (Voltage Reduction Device™) wyłącza zasilanie w ciągu milisekund po zakończeniu spawania i redukuje napięcie na elektrodzie otulonej do bezpiecznego poziomu. MIG/MAG 200 A / 35%; MMA 180 A / 25%; TIG Lift 180 A / 35% Urządzenie nie jest wyposażone w uchwyt TIG
gwarancja 2 lata
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Kod producenta | MIG 200 MMA/TIG DIGITAL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Kod producenta | MIG 200 MMA/TIG DIGITAL |
ANIMONDA Vom Feinsten Junior Pies smak: drób i serca indyka 150g
Analiza: włókno surowe 0,5%, energia metaboliczna 420 KJ/100g, tłuszcz surowy 7%, białko surowe 11%, popiół surowy 1%, wilgotnośc 80%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
- skład surowcowy: 80% Wiskoza,10% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1337 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1337 |
Sandał SANDAŁKI NA KOTURNIE Z DŻETAMI 2084-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model M123 Ecru - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Beżowy |
Vitapol Kolby ogórkowe dla gryzoni i królika 2szt.
Skład: produkty piekarnicze 70%, ziarno zbóż 20%, warzywa 10%, naturalny aromat.
Analiza: białko ogólne 11,7%, tłuszcz surowy 4%, włókno surowe 7,3%, popiół surowy 5,4%. Zawiera naturalne witaminy.
Można stosować codziennie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1173 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1173 |
Komplet Łopat A + B 81mm x 23mm x 2,5mm (TT995) Pióra
Łopaty pasują również do wielu innych modeli.
| W zestawie znajdują się dwie sztuki łopat górnych (A) oraz dwie sztuki łopat dolnych (B) |
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TT995-2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TT995-2 |
Elegancki płaszcz o prostym kroju MM3019 Green - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Zielony |
Donaldson P617645 Filtr powietrza wewnętrzny do JOHN DEERE odpowiednik RE210103
| Ø zewnętrzna (mm) | 182 |
| Ø wewnętrzna (mm) | 147 |
| Wysokość (mm) | 298 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE210103, P617645 |
| Zastosowanie | Filtr+powietrza+silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE210103, P617645 |
| Zastosowanie | Filtr powietrza silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |


_1425919184_44_LAPA_KURZA_BIALA2.jpg)