| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194649 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194649 |
ANIMONDA Vom Feinsten Classic Pies smak: wołowina i serca indyka 150g
Analiza: białko surowe 10,5%, popiół surowy 2,5%, wilgotnośc 81%, tłuszcz surowy 4,5%, włókna roślinne 0,4%, energia metaboliczna 340 KJ/100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Saszetka Biodrówka Nerka muflon NEW! 0821P Grey - Manzana
Wymiary 23 x 7,5 x 9 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
Sweter Poncho model 30012C Graphit - PeeKaBoo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Mikro-Podsłuch Budynku, Pojazdu, Osób...+VOX.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160036 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160036 |
Rękawiczki Damski Model 01 Beige - Kamea
Klasyczne, bardzo ciepłe rękawiczki 01.
- wykonane z wełnianej przędzy,
- doskonale dopasowują się do dłoni,
- idealne na mroźne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model Carol White - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Virbac Dermacool Spray łagodzący swąd i podrażnienia skóry dla psów i kotów 50 ml
Przechowywać w temperaturze poniżej 30 ˚ C. Sferulity– opatentowany system mikrokapsułek.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Virbac |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Virbac |
Sukienka Model MOE324 Black - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 106 cm | 98 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 105.5 cm | 93 cm | 91 cm | 77 cm |
| S | 105 cm | 88 cm | 86 cm | 72 cm |
| XL | 106.5 cm | 103 cm | 101 cm | 87 cm |
| XXL | 107 cm | 106 cm | 106 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Niebieski |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Niebieski |
| rozmiar | S |
Adapter Dual SIM - 2 karty SIM w Tel.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160035 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160035 |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
Żakiet Model N4-750 4289 Grey - Bass
Polyester 17 %
~Viscosa 75 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 104 cm |
| 46 | 108 cm |
| 48 | 112 cm |
| 50 | 116 cm |
| 52 | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model Tulip S12E Blue - Cocoviu
Sukienka idealna do pracy, na co dzień, na egzamin, spotkanie towarzyskie
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 84 cm | 80 cm |
| M | 84 cm | 80 cm | 76 cm |
| S | 80 cm | 76 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Sentima White - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Senses 2.0 Digger - zabawka do karmienia
Zabawka Catit Senses Digger w inteligentny sposób, łączy instynkt kota z metoda wolniejszego jedzenia lub zachęcania do ruchu. Zabawka w naturalny sposób uruchamia kocie zmysły powonienia, smaku i dotyku w połaczeniu ze słuchem i wzrokiem. Zachęca kota do wkładania łapek do otworów i poruszania nimi tak, by wydobyć karmę umieszczoną w rurkach.
Zabawka jest kompatybilna z innymi produktami z serii Catit Senses 2.0
Catit Design Senses Digger:
pobudza zręczność i aktywność kota pobudza zmysł smaku i powonienia zwiększa aktywność umysłową kota zmniejsza nadmierne objadanie się kota
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 42985W |
| EAN | 022517429853 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 42985W |
| EAN | 022517429853 |
Sukienka Model 156-1 Navy - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 96 cm | 72 cm |
| M | 84 cm | 92 cm | 68 cm |
| S | 82 cm | 88 cm | 64 cm |
| XL | 92 cm | 80 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
Zolux Muscat Smycz Mac Leather 10mm/1,2m czarna
Wymiar: szerokość smyczy 10mm., długość 1,2m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522010NO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522010NO |
9101-22 Undercarriage - Płozy, Sanki
Oryginalna część zamienna do modelu Double Horse 9101.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-22 |
Listonoszka zameczki 751B Black/Grey - Manzana
Szerokość dna 10 cm
Wysokość 26 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
Koszulka piżamy Flavia - spodnie do zakupienia jako osobny produkt. ESOTIQ SPODNIE 32026
Jedna z najbardziej efektownych piżam tego sezonu. Składa się z eleganckiej i oryginalnej koszulki bez rękawków oraz spodni o długości 3/4. Na uwagę zasługuje zwłaszcza top ozdobiony niezwykle modną, prześwitującą koronką, która zdobi dekolt oraz znaczną część pleców (przechodzi przez całą ich długość). Pastelowy, miętowy kolor to prawdziwy must have sezonu. W zestawie szare spodnie na gumie, których atutem są marszczenia przy nogawce i przy pasie. Niezwykle wygodny i stylowy fason.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Miętowy |
| rozmiar | XL,M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Miętowy |
| rozmiar | XL,M |


_1425917593_38_SCIEGNO_WOLOWE2.jpg)