| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194632 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194632 |
Sukienka Model MOE369 Ecru - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 115 cm | 94 cm | 121 cm | 80 cm |
| M | 115 cm | 89 cm | 116 cm | 75 cm |
| S | 115 cm | 82 cm | 111 cm | 70 cm |
| XL | 115 cm | 99 cm | 126 cm | 85 cm |
| XXL | 115 cm | 104 cm | 131 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Tatrapet Termometr szklany pływający 188.00
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
ROYAL CANIN Maxi Ageing +8 3kg
Charakterystyka
? Glukozamina i chondroityna
Stymulowanie odnowy i zapewnienie elastyczności chrząstki.
? Białka L.I.P., psyllium, prebiotyki: FOS, MOS
Sprzyjanie prawidłowemu przebiegowi trawienia, regulacja pasażu jelitowego oraz sprzyjanie prawidłowej florze bakteryjnej jelit.
? Inozytol, cholina, kwas pantotenowy, niacyna i histydyna
Wzmocnienie bariery skórnej poprzez pobudzenie syntezy ceramidów, zapobieganie utracie wody i wnikaniu bakterii oraz alergenów.
Skład: Suszone białko drobiowe, ryż, tłuszcze zwierzęce, pszenica, mąka pszenna, kukurydza, gluten kukurydziany, hydrolizat białka zwierzęcego, izolat białka roślinnego*, pulpa buraczana, włókno roślinne, sole mineralne, olej rybny, drożdże, olej sojowy, pomidory (źródło likopenu), łupiny i nasiona psyllium, fruktooligosacharydy, hydrolizat skorupiaków (źródło glukozaminy), olej z ogórecznika, wyciągi z zielonej herbaty i winogron (źródło polifenoli), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizat chrząstki (źródło chondroityny).
*L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.
Analiza: Białko 27%, tłuszcze 17%, sole mineralne 5,7%, skrobia 32%, włókno 2,7%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
GF Derka niebieska SOFTSHELL DW71/XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
STURDI Kamizelka spacerowa M - Blue Jay
Smycz spacerowa znajduje się w komplecie.
Regulacja obwodu w zakresie:
Rozmiar - medium / dla dużych kotów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
GF Bluza różowa LOVE DOG B58/0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Keylogger do Monitoringu Komputera Stacjonar. PC (PS/2).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415224 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415224 |
Versele Laga Nature Sticks Forest Crumble-Herbivores - kolby z leśną kruszonką dla gryzoni 140g
gryzoni i królików z dodatkiem owoców: gruszki, jabłka i truskawki. Stanowią doskonałe
uzupełnienie codziennej diety w niezbędne witaminy i składniki odżywcze.
- Wykonane zostały z naturalnych składników, nie zawierają sztucznych aromatów i barwników.
- Regulowana zawieszka Magifix pozwala na umieszczenie kolby w dowolnym miejscu klatki.
- Pakowanie w systemie FreshPack zapewnia zachowanie aromatu i chrupkości do momentu
otwarcia opakowania.
Skład: zboża, owoce (truskawki 15%, jabłka 7,5%, gruszki 7,5%), nasiona, cukry (miód 3,2%),
oleje i tłuszcze.
Dawkowanie: należy podawać jako dodatek do codziennej porcji karmy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462087 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462087 |
Kąpielówki Model Loop 34852-90X Grey - Henderson
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 87-90 cm |
| M | 83-86 cm |
| XL | 91-94 cm |
| XXL | 95-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
Kurtka Damska Model 302 Pink - Figl
- niezwykle elegancka i stylowa ramoneska
- wykonana z gładkiej i przyjemnej w dotyku bawełny
- długi rękaw
- zapinana z przodu na asymetryczny zamek
- duży kołnierz dodający elegancji
- pionowe przeszycia optycznie wysmuklają sylwetkę
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Spodnie Damskie Model M186 Brown - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
CHABA Obroża taśmowa regulowana 25mm / 60cm kolor: khaki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0345 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0345 |
Niezwykle kuszące, kuse majteczki.
- kruczoczarny materiał z błyszczącymi, satynowymi elementami
- podkreślająca biodra, elastyczna koronka
- zadziorne wykończona z tyłu
- urocza koronka perfekcyjnie podkreśla pośladki
- przyjemny, błyszczący materiał (95% poliamid, 5% elastan)
- kategoria: sexy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S/M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S/M |
CIENIOWANE SZPILKI OMBRE M253 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
TOREBKA KOPERTÓWKA SZARA TB-P-106ST SZARY - Inello
Wysokość 15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model M336 Grey Melange - Makadamia
Sukienka ze stylową falbaną.
- dekolt okrągły
- rękaw długi
- rękaw wykończony jest ozdobną falbanką
- wydłużony tył
- dół wykończony jest ozdobną falbaną
- luźny, swobodny fason typu oversize
- model rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, dresowego materiału
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 124 cm | 92 cm | 100 cm |
| 38 | 128 cm | 96 cm | 104 cm |
| 40 | 132 cm | 100 cm | 108 cm |
| 42 | 136 cm | 104 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
Łopatka do żwirku ze stojakiem - L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40475 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40475 |
Spodnie Damskie Model MOE144 Beige - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 96 cm | 76 cm |
| M | 103 cm | 92 cm | 72 cm |
| S | 103 cm | 88 cm | 68 cm |
| XL | 104 cm | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model Coronilla Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm | 72-80 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm | 62-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE337 Navy - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 106 cm | 106 cm |
| M | 90 cm | 102 cm | 102 cm |
| S | 89 cm | 98 cm | 98 cm |
| XL | 92 cm | 110 cm | 110 cm |
| XXL | 93 cm | 114 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |


_1425917468_37_ZWACZ_WOLOWY2.jpg)