- wykonane z pluszu
- podstawa wypełniona
- wzmocnione obrzeże- wypełnione pianką
- wymiary: 25 x 27 x 45 cm
- można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-36863 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-36863 |
Obudowa Góra Syma X8C X8C-01 White
Oryginalna część zamienna do modelu SYMA X8C
Numer katalogowy: X8C-01 white
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X8C-01 white |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X8C-01 white |
Bluzka Model MOE350 Navy - Moe
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 68/74 cm | 108 cm |
| L/XL | 67/74 cm | 100 cm |
| S/M | 66/74 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Stringi Model Peach White - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| Rozmiar XL | 101-105 cm |
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| XS | 84-86 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 111-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Biały |
Komplet Model Judith Black/Red - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Przekładnia stożkowa 10/35 zębów odpowiednik 0.010.0970.3/50
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OEM |
| Kod producenta | 0.010.0970.3/50, 0.010.0970.3, 0.010.0970.3/10, 0. |
| EAN | 0.010.0970.3/50 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OEM |
| Kod producenta | 0.010.0970.3/50, 0.010.0970.3, 0.010.0970.3/10, 0. |
| EAN | 0.010.0970.3/50 |
Sukienka Model M478 Green - Figl
- szykowna sukienka
- wykonana z miękkiej jednolitej dzianiny
- szalenie modny i kobiecy fason
- model odsłania ramiona
- góra ozdobiona falbanami
- pięknie układa się na sylwetce
- model dostępny w kilku pięknych wersjach kolorystycznych
Skład: poliester 65%, wiskoza 35%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą Standard 9D 93x81x21 cm.
Zalety: - wykonana z najwyższej jakości materiału
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras
Rozmiar: 93x81x21 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2414 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2414 |
Ciuchcia Zamek Dmuchany HappyHop Trampolina Zjeżdzalnia Dmuchaniec
| Wymiary:Długość: 505cmSzerokość: 250cmWysokość: 240cm |
| Zamek dmuchany |
| Elektryczna dmuchawa. |
| Nylonowa torba przenośna. |
| Śledzie kotwiczące. |
| Zestaw naprawczy. |
| Bardzo mocna dmuchawa!AC 220 - 240 VoltW3E, Zużycie: 430-450 WattIPX 4 (Odporne na wodę)50 Hz certyfikowane przez TÜV/GS (TÜV Rheinland) |
Dmuchawa musi chodzić cały czas!
Letnie festyny gminne, święta rodzinne, przyjęcia – czas wiosennych i letnich zabaw na świeżym powietrzu nadchodzi wielkimi krokami. Nadmuchiwane zamki, zjeżdżalnie i boiska to ogromna frajda dla dzieci.Nasze dmuchańce to wysokiej jakości wyroby - zamki, zjeżdżalnie, których podstawową cechą jest używanie w stanie nadmuchanym przez wtłoczone do jego wnętrza powietrze. Produkcja odbywa się pod stałą kontrolą jakości zastosowanych do produkcji materiałów oraz jakości wykonania. Bezpieczeństwo użytkowania zastosowanych materiałów oraz jakość wykonania naszych dmuchańców jest potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami jakości i bezpieczeństwa wymienionymi na opakowaniu dmuchańca. Cała konstrukcja dmuchańca powstała w wyniku zastosowania specjalnych, przepuszczających powietrze tkanin, połączonych ze sobą przy pomocy wzmocnionych szwów. Elektryczna dmuchawa, dostarczona wraz z dmuchańcem, uzupełnia uciekające przez tkaninę i szwy powietrze, co pozwala dzieciom bezpiecznie bawić się i lądować na miękkiej powierzchni konstrukcji.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9054N |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9054N |
Lauren Design Legowisko Demi 70 cm x 60 cm Szary
O produkcie płaskie legowisko stworzone dla psów nie lubiących ograniczeń miękkie dzięki gąbce grubości 3cm nie "łapie" sierści do skompletowania z zabawką FUN w tym samym kolorze
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie pianka poliuretanowa grubości 3cm jako wypełnienie mocny suwak.
Dostępne wymiary 100cm/80cm dla psów wielkości Labrador Retriver, Golden Retriver, Owczarek Niemiecki, Alaskan Husky, Alaskan Malamute, Mastiff, Boxer... 70cm/60cm dla psów wielkości Beagle, Border Collie, Buldog Angielski, Cocker Spaniel, Pitbul Terrier, Jamnik, Buldog Francuski... 50cm/40cm dla małych piesków, szczeniaków, kotów
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 03700112 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 03700112 |
ZOOLEK FMC/Formisol 5l/preparat pielęgnacyjny
Stosowanie:
Do sporządzenia kąpieli o szerokim działaniu
- 10 ml na 100 litrów wody (2 krople na 1 litr).
Zachować ostrożność podczas stosowania w pH powyżej 8
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Crystal Bianco M-492 White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Wesoła Karuzela Z Pozytywką - Pluszowe Misie - Rozpruty Misiu
| Autko - lampkaTa karuzela to jeszcze więcej atrakcji dla malucha oraz wygody dla Ciebie, a to dzięki zaczepowi karuzeli, który może pełnić funkcję mini lampki nocnej. Autko-lampka sprawi, że w pokoiku nie będzie całkiem ciemno, a dziecko nie będzie miało kłopotu z zaśnięciem. Jako rodzic, z pewnością szybko odkryjesz, że dzięki koncentracji uwagi na kolorowej karuzeli oraz obecności światełka, maluszek nie jest kapryśny i marudny i o wiele szybciej zapada w słodki, spokojny sen. |
| Jakość i bezpieczeństwoW trosce o najmłodszych, zabawkę wykonano z wysokiej jakości, atestowanych materiałów. Karuzelę, pluszowe zawieszki oraz pozytywkę wykonano w miłych dla oka i uspokajających kolorach. Zabawka nie posiada żadnych ostrych krawędzi ani elementów, którymi dziecko mogłoby się skaleczyć. Pełne bezpieczeństwo użytkowania potwierdza Europejski Certyfikat bezpieczeństwa CE. |
| Zawartość zestawu:interaktywna karuzela z pozytywką i zabawkami oraz lampkąoryginalne, ładne opakowane |
| opakowanie: | 48,5 x 30 x 7 cm |
| pluszowe misie: | ok. 10,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | XH001-02 - przecena |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | XH001-02 - przecena |
Tropical Axolotl Sticks 250 ml- wysokobiałkowy pokarm w postaci tonących pałeczek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Magnes Neodymowy Walcowy 50x20mm.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415199 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415199 |
Koszula Damska Model K400 Wzór 13 White - Katrus
- niezwykle kobieca koszula
- wykonana z gładkiego materiału o wyrazistym wzorze
- zapinana z przodu na napki
- prosty, nieco luźniejszy krój
- doskonała propozycja nie tylko do codziennych stylizacji
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Biały |
Alarm Bezprzewodowy Punktowy, Okienno-Drzwiowy.
Bezprzewodowy Alarm Punktowy Okienno-Drzwiowy o Mocy 110dB +
+ Sygnalizator...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415503 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415503 |
Pinokio domek dla królika mały 30x25x24 cm.
Domek jest trwały i estetyczny i 100% naturalny
Farby oraz kleje których użyto do produkcji są nietoksyczne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P34 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P34 |
Grande Finale Becik i podusia dla psa błękitny 68x49 cm
Rozmiar 68 x 49 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | KP10/1 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | KP10/1 |
POMPA HYDRAULICZNA CASE 1840 ,1845C ,26013 ,26013 RZA ,D135547
Numery do celów porównawczych;
26013 ,26013 RZA ,D135547
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 26013AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 26013AE |
Tropical Pond Sticks Light 10l.- Niska zawartość fosforu ? nie powoduje ekspansji glonów w oczku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |


_1404073269_36863.jpg)