- wykonany z pluszu
- obrzeże wzmocnione piankowym wypełnieniem
- szeleszcząca folia zachęca kota do wabawy
- wymiary: 37 x 60 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-42964 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-42964 |
UWAGA !!! Nie należy kierować światła w oczy zwirząt ani ludzi. Zabawa dzieci pod kątrolą dorosłych.
Wymiary przybliżone: 12 x 3 cm. Waga ok 0,2 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | LA-alu-xl |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | LA-alu-xl |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Violetta Nero M-476 Black - Marko
Cechy kostiumu:
- Stylowy, dwuczęściowy kostium kąpielowy
- z wzorzystą lamówką o lekko haftowanym wykończeniu
- biustonosz idealny na małe i średnie biusty
- miseczki usztywniane, profilowane, z efektem push up- push up niewyjmowany z modelu (dostępny w rozmiarach S, M, L, XL)
- konstrukcja świetnie unosi piersi i optycznie je powiększa
- u podstawy misek - fiszbiny, które potęgują efekt modelowania biustu
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód zapinany na plecach
- figi typu biodrówki
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Sitivi Ecru - Dursi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
ANIMONDA Carny Adult Cat smak: indyk i królik 400g
Analiza: Białko 11.5%, tłuszcz 5%, włókno 0.5%, popiół 1.4%, woda 79%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
GranataPet DeliCatessen Kurczak & krewetki 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GranataPet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GranataPet |
GAIA BIUSTONOSZ BS 320 BROOKE KRYSTAL. BIEL
Bardzo elegancki i komfortowy biustonosz wykonany z delikatnej pianki z bawełną od środka. Model pięknie prezentuje biust. Miseczki wykonane z delikatnie błyszczącego materiału zakończone u góry subtelną koronką. Dla zwiększenia komfortu zastosowano technologię Trevira Bioactive ® co pozwoliło uzyskać efekt antybakteryjnej ochrony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 70D,75C,65E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 70D,75C,65E |
Stringi Model Cantata Beige - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka daffodil S04C Niebieski - Cocoviu
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 100 cm | 100 cm | 78 cm |
| M | 91 cm | 96 cm | 96 cm | 74 cm |
| S | 90 cm | 92 cm | 92 cm | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
CHABA Obroża taśmowa 25mm / 70cm kolor: zielony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Bluzka Model K339 Black - Katrus
- dresowa bluzka
- okrągły dekolt
- długi rękaw z otworem przy ramieniu
- bluzka zakładana przez głowę
- wygodna propozycja na co dzień
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model T159 Dark Grey - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 116-122 cm | 108-114 cm | 94-100 cm |
| L/XL | 104-110 cm | 92-102 cm | 82-88 cm |
| S/M | 92-98 cm | 84-90 cm | 70-76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
BOSCH Adult Mini Lamb & Rice 15kg (jagnięcina z ryżem)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
ZOOLEK Antychlor 30ml-uzdatniacz wody
*wiąże i unieszkodliwia jony metali ciężkich
ZOOLEK ANTYCHLOR preparat niezbędny do natychmiastowego uzdatniania wody wodociągowej. Wolny chlor, szkodliwy dla żywych organizmów, przetwarza w nieszkodliwe chlorki, ponadto wiąże jony metali ciężkich (m.in. Ołów, kadm, cynk, nikiel) niepożądane w wodzie akwarium.
Działanie:
Neutralizuje chlor przetwarzając go w nieszkodliwe chlorki. Wiąże i unieszkodliwia jony metali ciężkich - m.in.: cynk (Zn), ołów (Pb), nikiel (Ni), kadm (Cd). Powoduje przerwanie działania CHLORAMINY.
Dawkowanie 10 ml preparatu:
- uzdatnia 100 l wody wodociągowej
- przerywa działanie odkażające 10 ml CHLORAMINY kąpiel o długotrwałym działaniu na 100 l wody, po tyg. można dodać 0,5-1 dawki
10 ml preparatu zawiera:
- tiosiarczanu sodowego - 300 mg
- wersenianu K2Mg - 300 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model SF-80/2 Blue - Ava
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model 667 Ronnie Black - Gaia
Klasyczny usztywniany biustonosz, wykonany z połączenia subtelnej koronki oraz lekko połyskującej dzianiny. Dół miseczek wyścielony jest od wewnątrz 100% bawełną. Dla zapewnienia stabilności obwodu plecy zostały wykonane ze sprężystej lycry. Dzięki doskonale dobranym surowcom biustonosz idealnie układa się na sylwetce i jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Model posiada regulowane, nieodpinane ramiączka, fiszbiny pionowe oraz zapięcie na haftki. Całość uzupełniają delikatne kokardki umieszczone na styku ramiączek i misek oraz na środeczku biustonosza.
Do kompletu polecamy figi 667.
Elastan 10 %
~Polamid 61 %
~Poliuretan 4 %
Polyester 9 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
JEANSOWE MUSZKIETERKI Z DZIURAMI AE27 DARKER BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,8 cm |
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,7 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Suwmiarka Cyfrowa/Elektroniczna z LCD + Etui.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415448 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415448 |
Water Boost Ferrum - żelazo w płynie dla roślin akwariowych 200ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATER BOOST |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATER BOOST |
Super Akryl charakteryzuje się doskonałym kryciem i czystością bieli, oraz zapewnia długotrwały efekt wymalowania. Wyrób przeznaczony do malowania wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej, w tym służby zdrowia, oświatowo-wychowawczych, zakładach przemysłowych i branży spożywczej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | NOBILES |
| Kod producenta | n5 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | NOBILES |
| Kod producenta | n5 |
Delikatna bluzka z krótkim rękawem Brzoskwinia - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |


_1404074199_42964.jpg)