| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43073 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43073 |
Komplet Sukienka Model Salma Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Sweter model 70007 Neon Coral - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 75 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica Model 183 Ecru - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Wenda I Black/Fuksja - GWINNER
Uszyty z doskonałej jakości włoskiej dzianiny firmy Carvico, która charakteryzuje się:
- odpornością na chlor
- wyjątkową odpornością na działanie promieni UV
- odpornością na mechacenie
- rozciągliwością w dwóch kierunkach
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Nelly Nero-Radiance M-248 Black/Seledyn - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 89-93 cm | 72-76 cm | 87-91 cm | L |
| M | 87-90 cm | 68-73 cm | 83-88 cm | M |
| S | 85-88 cm | 62-70 cm | 80-83 cm | S |
| XL | 91-96 cm | 75-78 cm | 90-94 cm | XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
GOURMET GOLD KURCZAK Z WĄTRÓBKĄ w sosie 85g Puszka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Mała Kopertówka Koperta 647H Back - Manzana
Wysokość 14 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model K438 Black - Katrus
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Klasyczna dyplomatka model PLA028 - Mattire
~Viscosa 10 %
wełna 40 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 89-92 cm | 83-86 cm | 63-66 cm |
| 38 | 93-96 cm | 87-90 cm | 67-70 cm |
| 40 | 97-100 cm | 91-94 cm | 71-74 cm |
| 42 | 101-104 cm | 95-98 cm | 75-78 cm |
| 44 | 105-108 cm | 99-102 cm | 79-83 cm |
| 46 | 109-112 cm | 103-106 cm | 84-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model 17995 Yellow - YourNewStyle
Polyester 50 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 84 cm | 116 cm |
| M | 83 cm | 112 cm |
| S | 82 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Żółty |
ZOOLEK FMC/Formisol 30ml/preparat pielęgnacyjny
Stosowanie:
Do sporządzenia kąpieli o szerokim działaniu
- 10 ml na 100 litrów wody (2 krople na 1 litr).
Zachować ostrożność podczas stosowania w pH powyżej 8
30ml-300l
Szorty Model Gretia shorties Black - Obsessive
Sprawdź szczegóły:
- eleganckie szorty wykonane z lekko połyskującej tkaniny
- błyszczące ćwieki pięknie zdobią przód i tył
- specjalnie zaprojektowane linie szycia i dodatkowy szew między pośladkami (ComfyCut ?
- komfort noszenia i świetny wygląd!)
- miły w dotyku, elastyczny materiał
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Szabla Oficerów Korpusu Piechoty Morskiej- Dekoracyjna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415650 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415650 |
Biustonosz bardotka Model 1456 Ecru - Ava
Zmysłowy biustonosz typu bardotka.
- biustonosz typu kopa, charakteryzujący się miseczką termicznie profilowaną
- miseczki wykonane z lśniącej dzianiny
- między miseczkami kokardka z elegancką przewieszką
- mostek oraz tył wykonany z siateczki pokryte eleganckim haftem
- fiszbiny pionowe
- wewnątrz silikonowa tasiemka
- ramiączka regulowane, odpinane
- idealna propozycja dla przyszłej Panny Młodej
Elastan 4 %
~Polamid 88 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Beżowy |
Zasilacz Ładowarka 4.8V 250mA Kc0038
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0038 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0038 |
Odstraszacz na Krety, Nornice... na 1500m2.
Polne, Ryjówki itp.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544177 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544177 |
Zegarek na Rękę Nagrywający Obraz HD!+Dźwięk (8GB).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590275236668 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590275236668 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Miriam Mora M-329 Bakłażan/Pink - Marko
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 75-80 cm | 89-92 cm |
| M | 70-75 cm | 85-88 cm |
| XL | 80-85 cm | 93-96 cm |
| XXL | 80-85 cm | 97-100 cm |
| XXXL | 85-90 cm | 101-104 cm |
| XXXXL | 85-90 cm | 105-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
GF Skafander czarny SOFTSHELL S70/11
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |


_1403978836_43073.jpg)