| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43437 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43437 |
Piżama Damska Model SAL-PY-1090.I Navy - Rossli
Letnia piżama w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- góra w kropeczki z nadrukiem
- dekolt okrągły
- model bez rękawka
- delikatnie wydłużony tył
- różowe spodenki
- w pasie wygodna gumka, kokardka oraz ozdobne guziczki
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm | 74-78 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm | 70-74 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Granatowy |
Flexi Vario linka 8 metrów rozmiar S - Czerwona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Uniwersalna ładowarka - kabel USB. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0060 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0060 |
SERA Goldy - pokarm płatkowany dla złotych rybek 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Ocean E51 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Ocean E51 |
Miernik Wilgotności do Drewna - Cyfrowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415688 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415688 |
WIĄZANE OBUWIE DAMSKIE 8288-20P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Gumki Loom Bands 1000szt. (mix kolor) + Akcesoria.
Zestaw 1000szt. Gumek Jelly Loom Bands (MIX Kolor) +...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773334 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773334 |
Tig ac dc Bravo 250 +BUTLA+DRUT+RED+PRZYŁBICA
ZESTAW MAX Gwarancja w systemie " Door to Door" zapewnia producent sprzętu.
Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 230V 50Hz
Napięcie prądu jałowego: 70V
Prąd spawania MMA: 5-200A
Prąd spawania TIG DC: 5-250A
Prąd spawania TIG AC: 20-250A
Sprawność: 250A 100% (20°C)
Sprawność: 250A 60% (40°C)
Klasa ochrony IP: 215
Wymiary: 52x24x45 cm
Waga: 24,5kg
Opis:
Spawarka wykonana jest na bazie komponentów IGBT, zaprojektowana do spawania metodami: MMA / TIG DC / TIG DC PULS / TIG AC / TIG AC PULS / TIG MIX (AC+DC) stali węglowych, stopowych, nierdzewnych, odlewów żeliwnych oraz wszystkich metali kolorowych i aluminium.
Spawarka umożliwia pracę w trybie 2-takty / 4-takty przy bezstykowym zajarzeniu łuku (HF). Przystosowana jest zewnętrznego sterowania. Posiada funkcję ARC FORCE (dynamika łuku), HOT START (gorący start), ANTI-STICK (zapobieganiu przyklejaniu) oraz pamięci umożliwiającą zaprogramowanie 10 indywidualnych programów spawania.
Ustawienia wszelkich parametrów urządzenia odbywa się za pomocą miękkiego panelu sterującego, na którym umieszczona jest m. in. wielofunkcyjne pokrętło i wyświetlacz LCD. Rozwiązanie to ułatwia łatwe i szybkie odczytywanie wszelkich parametrów spawania oraz korzystanie z funkcji dodatkowych spawarki.
Wyposażenie standardowe zawiera:
- uchwyt spawalniczy TIG WP 26 (DX50)
- uchwyt elektrody (DX50)
- przewód masy z zaciskiem (DX50)
-butla argon pełna
- reduktor
- drut spawalniczy do aluminium
- przyłbica spawalnicza
paragon lub faktura Vat GWARANCJA 12 MIESIĘCY NA FAKTURĘ / 24 MIESIĄCE NA PARAGON DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH gwarancja door to door
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WELDMAN |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WELDMAN |
Bluzka Model M482 Black - Figl
Skład: 65% poliester, 35% wiskoza
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Koszulka Top Model BD 900-319 Grey - Moraj
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Figurki lateksowe ZOO 24 szt. 6-9 cm
Figurki sa wybierane losowo.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3510 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3510 |
Sukienka Model 53-30 Ecru/Red - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 82 cm | 74 cm |
| M | 90 cm | 80 cm | 72 cm |
| S | 86 cm | 76 cm | 66 cm |
| XL | 98 cm | 86 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model S6102-B Leoni Pattern White/Black - Lemaya
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 86 cm | 68 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 72 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 76 cm |
| 42 | 106 cm | 98 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemaya |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemaya |
| Kolor | Biały |
Elegancka bluzka z głębokim dekoltem GR1351 SKy Blue - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Plażow Pareo Model B Mykonos (17) Szafir - Marko
Długość 120cm. Szerokość na środku pareo 50cm, szerokość po bokach 35cm.
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Piżama Damska Model Ismena Pink - Babella
~Viscosa 93 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 100-104 cm | 108-112 cm |
| XXL | 104-108 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Różowy |
Piżama Szorty Agatha PS10 Navy Blue - IVON
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w talii |
|---|---|
| L | 68 cm |
| M | 72 cm |
| S | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Niebieski |
ROYAL CANIN Indoor Long Hair 35 10kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Pończochy Model Kisselent stockings Black - Obsessive
Kuszące detale Kisselent stockings:
- subtelne pończochy zdobione koronką z kwiatowym motywem
- perfekcyjnie pasują np. do Kisselent set
- nie są samonośne
- przyjemny i elastyczny materiał
Skład: 90% nylon, 10% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |


_1403977120_43437.jpg)