| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-44313 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-44313 |
Majteczki wykonane z białej wiskozy z kwiatowymi aplikacjami w połączeniu z dekoracyjną koronką, ozdobione małą kokardką z różyczką i koralikiem. Tył fig to połącznie w literę "V" wiskozy i koronki. Poczuj dotyk delikatności! Fantastyczny model, który niewątpliwie spełni Twoje oczekiwania!
Możliwość skompletowania z biustonoszem i stringami.
Skład:
91% Poliamid
4% Elastan
5% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S |
Sukienka Model 17844 Pink - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 177 cm | 84 cm | 76 cm |
| M | 175 cm | 80 cm | 72 cm |
| S | 175 cm | 76 cm | 68 cm |
| XL | 177 cm | 88 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
TETRA SafeStart - Pomaga stworzyć korzystne warunki przed umieszczeniem ryb w akwarium 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T178694 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T178694 |
Sukienka Model Beata 4 Navy - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 97 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XXL | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model K386 Ecru - Lenitif
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Beżowy |
TETRA Betta - pokarm dla bojowników 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T198913 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T198913 |
Pilot Uniwersalny do TV i RTV.
Urządzeń RTV Zdalnie Sterowanych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415026 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415026 |
Biustonosz Soft Model K246 Sheilla Szafir - Gorsenia Lingerie
Elegancki biustonosz miękki z serii BIG w kolorze szafirowym. Miseczki i mostek zdobią biało-różowe hafty. Górna część miseczki wykonana jest z podwójnej siateczki tiulowej. Nierozciągliwa dzianina zapewnia dobre zbieranie biust i utrzymanie piersi na właściwym miejscu. Między miseczkami urocza kokardka z zawieszką. Boczki wykonane z odpornej na rozciąganie dzianiny typu lycra. Model posiada fiszbiny pionowe, regulowane, nieodpinane ramiączka różnej szerokości w zależności od rozmiaru. Ramiączka zdobione gipiurową aplikacją i kokardką. Zapięcie: haftka 3-stopniowa, dwu- i trzyrzędowa w zależności od rozmiaru.
Do kompletu polecamy figi i brazyliany Sheilla.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100B | 98-102 cm | 114-116 cm |
| 100C | 98-102 cm | 116-118 cm |
| 100D | 98-102 cm | 118-120 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 65L | 63-67 cm | 99-101 cm |
| 65M | 63-67 cm | 101-103 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 70K | 68-72 cm | 102-104 cm |
| 70L | 68-72 cm | 104-106 cm |
| 70M | 68-72 cm | 106-108 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75L | 73-77 cm | 109-111 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model K269 Light Grey - Katrus
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
T638 Upper grip set - zębatka górna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-014 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-014 |
Yarro Kuweta dla kota duża owalna z ramką fun 3610
Wymiary kuwety: 42 x 31 x 10 cm ( po założeniu ramki 43 x 31 x 12 cm )Dostępne kolory: różowa, kiwi, turkus. Kolorystyka towaru jest losowa. Istnieje możliwość wyboru koloru , ale związane jest to z dłuższym czasem oczekiwania na realizacje zamówienia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Yarro |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Yarro |
ZOOLEK Capisol 250ml./preparat pielęgnacyjny
Stosowanie:
10 ml na 50 litrów wody (4 krople na 1 litr). Podczas stosowania intensywnie napowietrzać wodę. Konieczne jest powtórne zastosowanie preparatu po 7 dniach.
250ml-1250l
Sukienka Model SL2089 Blue/White - Soleil
skład materiału: 80% wiskoza, 20% anilana
wzrost i wymiary modelki ze zdjęcia: 171cm, 85/60/90cm
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 86 cm | 80 cm | 62 cm |
| 36 | 90 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 46 | 110 cm | 104 cm | 86 cm |
| 48 | 114 cm | 108 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Soleil |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Soleil |
| Kolor | Biały |
MOKASYNY DAMSKIE CZARNE T315P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,7 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Figi Model 153 White - Gabidar
Kobiece figi.
- wykonane z gładkiej dzianiny
- wstawki z kuszącej koronki
- w tyle wycięcie oraz satynowa kokardka
- model doskonale przylegający do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Kurtka Damska Model MOE347 Green - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 54.5 cm | 106 cm |
| M | 54 cm | 101 cm |
| S | 53.5 cm | 96 cm |
| XL | 55 cm | 111 cm |
| XXL | 55.5 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
Tropical BioTerra 650g- Kokosowe podłoże terrarystyczne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 82005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 82005 |
Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model SF-74 Dots - Ava
Figi kąpielowe, które świetnie podkreślają opaleniznę.
Klasyczne figi wykonane z gładkiej, jednolitej dzianiny. U góry wstawka z dzianiny w groszki. W pasie wygodna gumka.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model Iga Milk - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Beżowy |
Versele Laga Opti Life Senior Mini - karma dla seniorów małych ras z kurczakiem 7,5 kg
- 75% białek występujących w tej karmie to białka pochodzenia zwierzęcego (kurczak). Białka zwierzęce są smaczne i lekkostrawne, dzięki czemu karma jest chętnie zjadana i dobrze przyswajana.
- Karma bezglutenowa z ryżem - gwarantuje łatwe trawienie nawet w przypadku delikatniejszych ras.
- Nie zawiera kukurydzy ani pszenicy, dzięki czemu zapobiega alergiom pokarmowym.
- Gwarantowane ilości naturalnych przeciwutleniaczy (witaminy C i E, nasiona winogron) pomagają przeciwdziałać starzeniu się komórek.
- Frukto-oligosacharydy (FOS) i mannan-oligosacharydy (MOS) stymulują rozwój właściwej mikroflory jelitowej i dzięki temu regulują trawienie.
- Tauryna wspomaga pracę serca.
- Kurczak jako naturalne źródło siarczanu chondroityny oraz dodatek glukozaminy zapewnia giętkość stawów i zdrowe chrząstki.
Składniki: kurczak (dehydratyzowany 32%), ryż, sorgo, włókna roślinne, tłuszcz zwierzęcy, siemię lniane, olej z łososia, drożdże piwne, minerały, suszone pełne jaja, FOS, MOS, lecytyna, algi morskie (Ascophyllum nodosum), pestki winogron, rozmaryn, nagietek, zielona herbata
Analiza: białko 27,0%, zawartość tłuszczu 12,0%, włókno surowe 4,0%, popiół surowy 6,0%, wapń 0,8%, fosfor 0,6%
DODATKI/kg: witamina A 26400 J.M., witamina D3 1440 J.M., witamina E 600 mg, witamina C 240 mg, β-karoten 1,2 mg, tauryna 1000 mg, glukozamina 500 mg, E1 (żelazo) 201 mg, E2 (jod) 3 mg, E4 (miedź) 7 mg, E5 (mangan) 63 mg, E6 (cynk) 120 mg, E8 (selen) 0,2 mg, Przeciwutleniacze: tokoferole
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431160 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431160 |


_1399642205_4431.jpg)