do akwarium 60x30cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222756 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222756 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Kordzik Ozdobny - Dekoracyjny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415670 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415670 |
Legginsy Model Caty 90 Multicolor - Bas Bleu
Rewelacyjne legginsy dla aktywnych kobiet!
- długie nogawki
- w pasie komfortowa, szeroka gumka
- elastyczny materiał
- designerski wzór
- umożliwiają oddychanie skóry
- odprowadzają wilgoć
- grubość 200 DEN
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sweter Narzutka model 30049C White - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 75 cm | szer. tyl na plasko: 55 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Biały |
Sukienka o prostym kroju GR1538 Winny - GrandUA
Skład: 55% poliester 40% bawełna 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
Profesjonalne Halogeny LED do Jazdy Dziennej, 2x15 LED.
2 x 15 Diod LED.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414883 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414883 |
Kamera (Foto-Pułapka) HD Zewnętrzna (dz.-nocna) Nagrywająca Obraz/Dźwięk + Detekcja Ruchu + Ap.Foto.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590873415973 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590873415973 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Martina M-178 Sea Green - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 68-80 cm | 88-96 cm |
| M | 86-92 cm | 68-80 cm | 86-94 cm |
| S | 82-88 cm | 68-77 cm | 82-89 cm |
| XL | 94-100 cm | 73-87 cm | 93-101 cm |
| XXL | 98-104 cm | 78-87 cm | 98-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model M038 Ecru - Mosali
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 69 cm | 94 cm |
| M | 69 cm | 90 cm |
| S | 69 cm | 86 cm |
| XL | 69 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Beżowy |
Aquael Odmulacz i czyścik do szyb S 22 cm. Gravel
Nowy Gravel & Glass Cleaner posiada wiele funkcji dodatkowych. Przede wszystkim jest wyposażony w system ?Easy Start?. Wystarczy umieścić kolumnę odmulacza w akwarium i kilkakrotnie szybkimi ruchami przesunąć ją w górę i w dół. Woda zostanie samoczynnie zassana i zacznie spływać do podstawionego pod wylot węża naczynia. Tym samym wyeliminowana została konieczność uciążliwego i niehigienicznego zasysania wody ustami lub zanurzania w akwarium całego węża.
Wraz zaś z wpływającą wodą usunięte zostaną odchody ryb, fragmenty liści roślin, resztki pokarmu, muł i inne zanieczyszczenia gromadzące się w podłożu. Plastikowa kratka wewnątrz rury odmulacza chroni przed zasysaniem żwiru.
Urządzenie jest przy tym całkowicie bezpieczne dla ryb. To jednak nie wszystko ? wylot rurki odmulacza wyposażony jest w nasadkę z utwardzonego tworzywa sztucznego mającego postać czyścika do szyb. Za jego pomocą można wygodnie usunąć szpecące ścianki zbiornika glony przy czym zostaną one natychmiast zassane przez urządzenie i usunięte z akwarium. Pozbędziemy się tym samym jakże irytujących strzępków glonów unoszących się w wodzie akwariowej.
Nowe Gravel & Glass Cleaner łączą prostotę konstrukcji z funkcjonalnością wykonania.
Cechy produktu :
- dokładnie czyści podłoże
- usuwa glony z szyb akwarium
- umożliwia sprawne podmiany wody
- bezpieczny dla ryb
- prosty i wygodny w obsłudze
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222876 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222876 |
Sukienka Model MM 014-3 Grey - Morimia
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98 cm | 84 cm |
| M | 94 cm | 80 cm |
| S | 90 cm | 76 cm |
| XL | 102 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Różowy |
Nóż Sprężynowy Składany+LED+Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415128 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415128 |
Świetne, sportowe spodnie typu legginsy z rozcięciem na dole. Długość spodni lekko poniżej kolan.
Komórkowa struktura dzianiny zapewnia oddychalność, odparowanie potu, gwarantuje regulację termiki, charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie, jest elastyczna w czterech kierunkach, zawsze powraca do pierwotnej form, zapewnia komfort 24 godziny na dobę, jest zawsze „redy-to-wear”. Poprzez 50% zredukowanie włókien szybko schnie.
Tkanina Meryl ActiSystem: 91% poliamid, 9% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,magenta |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,magenta |
| rozmiar | L,XL,M,S |
ZAMSZOWE BALMANKI HIT 2051 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka A184 ptaki ecru - awama
Polyester 98 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Beżowy |
100% Chemiczny Tester Banknotów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59074160098 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59074160098 |
Bluzka Model 240121 Navy - Enny
Elegancka bluzka.
- dekolt okrągły
- rękaw długi
- z tyłu zapięcie na zamek
- prosty krój
- w dole rozcięcie oraz troczki, które można zawiązać w kokardę
- bluzka wykonana jest z wysokiej jakości, nierozciągliwego materiału
- wzór w kontrastowe groszki
- produkt polski
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 88 cm |
| 36 | 92 cm |
| 38 | 96 cm |
| 40 | 100 cm |
| 42 | 104 cm |
| 44 | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
Kurtka Damska Model M607 Mocca - Figl
Polyester 57 %
wełna 40 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
Bluza Damska Model M514 Ecru - Figl
- modna bluza damska
- przód ozdobiony pięknym wełnianym warkoczem
- długi rękaw
- wkładana przez głowę
- ściągacze przy rękawach i u dołu
- dekolt okrągły
Materiał: 95% bawełna, 5% elastan, przód 100% wełna
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model Naomi Coral - Ewlon
Stylowe tankini składające się z koszulki oraz fig.
- wzorzysta, dopasowana koszulka
- miseczki uszywniane
- model posiada wyjmowane wkładki powiększające
- góra w wiązana na szyję
- wygodne majtki
- po bokach marszczenia i troczki
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Różowy |


_1398710200_5444a09070cdb2f6822109b3ca82fbae.jpeg)