| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 110526 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 110526 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Sukienka Model 141-3 Mint - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 90 cm | 78 cm |
| M | 86 cm | 74 cm |
| S | 82 cm | 70 cm |
| XL | 94 cm | 82 cm |
| XS | 78 cm | 66 cm |
| XXL | 98 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model MOE294 Navy - Moe
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 102 cm |
| M | 96 cm | 98 cm |
| S | 96 cm | 94 cm |
| XL | 96 cm | 106 cm |
| XXL | 96 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Bluza Damska Model K290 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
S032-23 Tail Motor Set - Tylni Silnik
wysokość: 13,8mm
średnica osi: 0,6mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S032-23 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S032-23 |
GF Koszulka pooperacyjna dla samca WET1/P/3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka dzianinowa K-041 Light Gray Melange - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
Duże Zdalnie Sterowane Ferrari 599 GTO (1:14) + Pilot.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5906621895424 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5906621895424 |
Water Boost Potassium - potas dla roślin 500ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATER BOOST |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATER BOOST |
Sukienka ciekawego fasonu nietoperz MM1016 Rudy - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
Spodenki ADA I bawełna-elastan
Krótkie spodenki fitness, w pasie szeroki ściągacz. Z boku wszywka z logo firmy. Idealne nie tylko do ćwiczeń, ale także na plażę. Po bokach nogawek małe, 3 cm pęknięcia zwiększające komfort ruchów. Musisz je mieć.
Skład: 90% Bawełna, 10% Elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
Bluzka Model BLU133 Jaskółki Ecru - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 61 cm | 86 cm |
| 36 | 61 cm | 90 cm |
| 38 | 61 cm | 94 cm |
| 40 | 62 cm | 98 cm |
| 42 | 62 cm | 102 cm |
| 44 | 62 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model ABK0068 White - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Biały |
Vidaron lakierobejca bezbarwny 0,4l
Wysokiej jakości lakierobejca ochronno-dekoracyjna z dodatkiem Teflon® surface protector, przeznaczona do malowania powierzchni drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zapewnia 6-letnią gwarancję skutecznej ochrony.
Charakterystyka:
- odporny na trudne warunki atmosferyczne
- zapewnia trwałą i elastyczną powłokę
- bardzo łatwa aplikacja
- zawiera unikalny układ wysokogatunkowych żywic
- na zewnątrz i do wewnątrz
Informacje dodatkowe:
- wydajność: do 20m²/l
- opakowania: 400ml, 750ml, 2,5l
- dostępne kolory: 15 kolorów
- stopień połysku: połysk
- typ wykończenia: powłoka lakiernicza
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
Poduszka, w kształcie oponki, dla kotów i małych psów, dająca Twojemu pupilowi komfort i wygodę, otulając go w swoich objęciach. Twój pupil polubi kształty oponki i jej wygodną poduszkę od pierwszego razu. Zastosowany bardz materiał stosowany do produkcji przytulanek dla najmłodszych.
mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna, stosowana do produkcji przytulanek dla dzieci.
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Można prać w pralce w temperaturze 30°C.
Rozmiar M
średnica ok 55 cm, grubość ok 10cm
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PO-mf-lila |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PO-mf-lila |
MOKASYNY DAMSKIE CZARNE FJ-003 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
VITAPOL Pokarm pełnowartościowy dla królika 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1200 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1200 |
Koszulka Nocna Model Ami 2981 Yellow - Piccolo Meva
Wymiary
Rozmiar 104-110
Długość koszulki 66 cm
Klatka 64 cm
Rozmiar 116-122
Długość koszulki 71.5 cm
Klatka 70 cm
Rozmiar 128-134
Długość koszulki 79 cm
Klatka 81 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piccolo Meva |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piccolo Meva |
| Kolor | Żółty |
Sukienka Wieczorowa Model 17769 Brown - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 155 cm | 88 cm | 80 cm | 80 cm |
| M | 155 cm | 84 cm | 76 cm | 76 cm |
| S | 155 cm | 80 cm | 72 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model T107 Red - Tessita
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 92.5 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 892 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 93.5 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XXL | 94 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| XXXL | 94.5 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
Komplet Model V-5029 Violet - Axami
Elastan 6 %
~Polamid 87 %
Polyester 6 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Fioletowy |


_1398697686_J.jpg)