| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 110416 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 110416 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Komplet Model La Luna Set purple Violet - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Fioletowy |
Serce, budka rozkładana OX - gray
Można także otworzyć jedną ze stron budki, aby zrobić bardziej przestronną budkę.
oxford - część zewnętrzna, bardzo odporny na uszkodzenia i zabrudzenia, elegancki i łatwy w czyszczeniu,
mikrofibra - część wewnętrzna, bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna. Wypełnienie:
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania.
Wymiary przybliżone:
40 L x 35 W cm x 32 H cm całkowita.
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | SEOX-szar |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | SEOX-szar |
GF But na chorą łapę softshell niebieski WET/B71/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka z neoprenu GR1079 Blue - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
Spawarka inwerterowa TIG VIP 210P AC/DC Magnum
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Żarówki H1 Xenon H.I.D. - 12V/100W.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414866 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414866 |
Bezprzewodowa Mikro-Słuchawka + Pętla Indukcyjna Bluetooth (cały świat!).
Wysokiej jakości Zestaw Egzaminacyjny BLUETOOTH/GSM.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620001 |
6047 A-011 Silniki + Długa Belka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6047 A-011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6047 A-011 |
GF Kombinezon zimowy czerwony PAW Z20/8
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
2-Stronne Ochronne Etui do Tabletu 7".
Niezbędna rzecz dla każdego posiadacza Tabletu!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544172 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544172 |
AQUA EL Grzałka Comfort Zone Gold 100W/50-100l
| Nazwa produktu | AQn 25 | AQn 50 | AQn 75 | AQn 100 |
| Kod produktu | 111135 | 111137 | 111138 | 111139 |
| Moc (W) | 25 | 50 | 75 | 100 |
| Długość (cm) | 23,5 | 27,3 | 27,3 | 27,3 |
| EAN | 5905546140898 | 5905546140904 | 5905546140911 | 5905546140928 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 111139 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 111139 |
Koszula w srebrne kreski K11709 - Moira
Polyester 28 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 42 | 64 cm | 104 cm | 102 cm | 94 cm |
| 44 | 65 cm | 108 cm | 106 cm | 98 cm |
| 46 | 66 cm | 112 cm | 110 cm | 102 cm |
| 48 | 67 cm | 114 cm | 112 cm | 106 cm |
| 50 | 68 cm | 120 cm | 118 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moira |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moira |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model B69 1173 White/Wzór - Nife
- elegancka bluzka
- bez rękawów
- wykonana z wzorzystego materiału
- prosty krój
- z przodu urocze rozcięcie
- idealna do pracy i na spotkanie
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 65 cm | 92 cm |
| 38 | 66 cm | 96 cm |
| 40 | 67 cm | 100 cm |
| 42 | 68 cm | 104 cm |
| 44 | 69 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
BUTY SPORTOWE FORCE-STYLE AN9168 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Betsy White - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model MOE227 Pink - Moe
Skład: 65% poliester, 30% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 96 cm | 76 cm |
| M | 96 cm | 92 cm | 72 cm |
| S | 96 cm | 88 cm | 68 cm |
| XL | 99 cm | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
5w1! Słuchawki Bezprzewodowe - Wielofunkcyjne.
Wysokiej Jakości Słuchawki Bezprzewodowe z Mikrofonem, Radiem...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416019 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416019 |
Versele Laga Opti Life Puppy Maxi - karma dla szczeniąt Kurczak 12,5 kg
- 75% białek występujących w tej karmie to białka pochodzenia zwierzęcego (kurczak) - które są smaczne i lekkostrawne, dzięki czemu karma jest chętnie zjadana i dobrze przyswajana.
- Karma bezglutenowa z ryżem — gwarantuje łatwe trawienie nawet w przypadku wrażliwszych szczeniąt.
- Nie zawiera kukurydzy ani pszenicy, dzięki czemu zapobiega alergiom pokarmowym.
- Optymalna ilość minerałów i podstawowych aminokwasów zapewnia wzrost szczenięcia zgodny z idealną krzywą wzrostu.
- Zawartość wapnia dostosowana pod kątem optymalnego rozwoju szkieletu.
- Kryl stanowi naturalne źródło kwasów tłuszczowych omega-3 EPA i DHA — elementów strukturalnych ważnych dla rozwoju mózgu i wzroku.
- Kurczak jako naturalne źródło siarczanu chondroityny oraz dodatek glukozaminy zapewnia giętkość stawów i zdrowe chrząstki. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko 26,0%, zawartość tłuszczu 14,0%, włókno surowe 3,0%, popiół surowy 6,5%, wapń 1,1%, fosfor 0,9%, kwasy tłuszczowe omega-3 1,1%, EPA 0,1%, DHA 0,1% DODATKI/kg: Dodatki dietetyczne: witamina A 26400 J.M., witamina D3 1440 J.M., witamina E 600 mg, witamina C 240 mg, β-karoten 1,2 mg, tauryna 1000 mg, glukozamina 500 mg, E1 (żelazo) 201 mg, E2 (jod) 3 mg, E4 (miedź) 7 mg, E5 (mangan) 63 mg, E6 (cynk) 120 mg, E8 (selen) 0,2 mg, Przeciwutleniacze: tokoferole SKŁAD: kurczak (dehydratyzowany 30%), ryż, sorgo, tłuszcz zwierzęcy, włókna roślinne, siemię lniane, olej z łososia, drożdże piwne, minerały, kryl, suszone pełne jaja, FOS, MOS, lecytyna, algi morskie (Ascophyllum nodosum), pestki winogron, rozmaryn, nagietek, zielona herbata
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431151 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431151 |
Lauren Design Zabawka Fun rozmiar 17 cm x 5 cm Zielony + Beżowy
O produkcie zabawka z klasą dla naszych milusińskich kolorystyka pasująca do legowisk bezpieczna, nie zawiera elementów plastikowych lub gumowych
Wykorzystane materiały trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie i gryzienie
100% poliester
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04171002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04171002 |
Legginsy Model Emma Plush Black - Ewlon Trendy Legs
Rewelacyjne legginsy damskie.
- klasyczne, gładkie, kryjące
- długie nogawki
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- z tyłu kieszenie
- legginsy wykonane są z rozciągliwego materiału
- od środka delikatny micro-plush, który zapewni miękkość, komfort oraz ciepło
- z przodu i na kieszeniach melanżowe wstawki
- wstawki z przodu optycznie wydłużają sylwetkę
- idealnie dopasowują się do ciała
- świetna propozycja na jesienne i zimowe dni
- produkt polski
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |


_1398697586_vv.jpg)