| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Piżama Damska Model Sofia krótkie spodenki Pink/Grey - Sensis
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Crystal Shock Red M-492 Coral - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
CHABA Obroża skórzana 10mm / 30cm kolor: naturalny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka Model MOE324 Red - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 106 cm | 98 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 105.5 cm | 93 cm | 91 cm | 77 cm |
| S | 105 cm | 88 cm | 86 cm | 72 cm |
| XL | 106.5 cm | 103 cm | 101 cm | 87 cm |
| XXL | 107 cm | 106 cm | 106 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
NIEBIESKIE LAKIEROWANE SZPILKI LE16-2801BL CNBLE16-2801BL Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 58 cm | 82 cm |
| 36 | 58 cm | 86 cm |
| 38 | 59 cm | 90 cm |
| 40 | 59 cm | 96 cm |
| 42 | 62 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz push-up Model Jolie B1 Cream/Pink - Gorteks
Miski dwuczęściowe, uszyte z cienkiej pianki gorseciarskiej,
Wewnętrzna część miseczek wyściełana bawełną,
Wewnątrz miseczek wyjmowane wkładki push-up, umieszczone w specjalnie przeznaczonych do tego kieszonkach,
Plecy wykonane w całości z koronki,
Regulowane, nieodpinane ramiączka,
Pionowe fiszbiny boczne zapobiegające marszczeniu się boczków.
~Polamid 70 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Różowy |
Sukienka dopasowana do sylwetki MM1028 Blue - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
TRIXIE Niezatapialna piłka gumowa 9 cm
Materiał: guma piankowa - zabawka plywająca
Zabawka piszcząca: NIE
Średnica: 9cm
Piłki wysyłane są losowo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3444 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3444 |
Dyskretny Znacznik Przedmiotów UV/Tester Banknotów itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773111 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773111 |
CIENIOWANE SZPILKI OMBRE M253 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Inter Zoo Klatka dla gryzoni Alex 58 x 38 x 25 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G120 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G120 |
Figi Model 546P Flora Onyksowe Płatki - Gaia
Kobiece figi całości wykonane z delikatnej, lśniącej dzianiny. Przód zdobi subtelna, haftowana wstawka. Dzięki zastosowanym surowcom figi idealnie układają sie na sylwetce i nie odznaczają się pod obcisłym ubraniem.
Do kompletu polecamy biustonosz Flora.
Elastan 8 %
~Polamid 74 %
Polyester 13 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
MANN WK8168 Filtr paliwa 0.900.0511.9
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MANN |
| Kod producenta | 0.900.0511.9, WK8168, 090005119, WK 8168 |
| EAN | 0.900.0511.9 |
| Zastosowanie | Filtr+paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MANN |
| Kod producenta | 0.900.0511.9, WK8168, 090005119, WK 8168 |
| EAN | 0.900.0511.9 |
| Zastosowanie | Filtr paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Przejściówka Domowa/Adapter Zasilania z 230V na 12V.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415104 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415104 |
Numer katalogowy: F649-011
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F649-011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F649-011 |
Plecak/Torebka WYGODNY STYL 825B Ecru - Manzana
Szerokość dna 15 cm
Wysokość 34 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Beżowy |
Brit Premium Cat Adult Sterilised 8kg
Mięso z kurczaka i produkty pochodzenia drobiowego (min.30%), tłuszcz drobiowy, olej łososiowy, ryż, kukurydza, drożdże browarniane, suszone wysłodki z buraków cukrowych, suszone jabłka, substancje mineralne, naturalny smak , oligosacharydy manozowe, fruktooligosacharydy, DL-metionina, L-lizyna, ekstrakt z jukki Schidigera, witamina A,witaminy B12, B2, B1, B6, witamina D3, witamina E (alfa-tokoferol), niacyna, pantotenian wapnia, organiczna miedź, organiczny cynk, organiczny selen, kwas foliowy, chlorek choliny, biotyna,
białko 33%, tłuszcz 18%, wilgotność 10%, popiół 6,5%, błonnik 2%, wapń 1,6%, fosfor 1,2%, witamina A 30 000 j.m, witamina D3 2 000 j.m, witamina E 600 mg, miedź 22 mg, cynk 39,5mg, magnez 0,6mg, selen 0,3mg
|
waga kota
|
2kg
|
4kg
|
6kg
|
8kg
|
|
dawka
|
50g
|
84g
|
113g
|
141g
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Czapka Damska Model Neva Black - Kamea
Świetna czapka NEVA.
- klasyczny model
- czapka wykonana jest z cieńszej, wełnianej przędzy
- idealna dla Pań stawiających na klasykę
wełna 70 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |
Viadaron lakierobejca orzech am. 0.75l
Wysokiej jakości lakierobejca ochronno-dekoracyjna z dodatkiem Teflon® surface protector, przeznaczona do malowania powierzchni drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zapewnia 6-letnią gwarancję skutecznej ochrony.
Charakterystyka:
- odporny na trudne warunki atmosferyczne
- zapewnia trwałą i elastyczną powłokę
- bardzo łatwa aplikacja
- zawiera unikalny układ wysokogatunkowych żywic
- na zewnątrz i do wewnątrz
Informacje dodatkowe:
- wydajność: do 20m²/l
- opakowania: 400ml, 750ml, 2,5l
- dostępne kolory: 15 kolorów
- stopień połysku: połysk
- typ wykończenia: powłoka lakiernicza
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |


_2.jpg13.jpg)