| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Stringi Model V-7008 Zephyr Beige/Black - Axami
Skład: 75% poliamid, 17% elastan, 8% bawełna.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Sukienka oversize z eko- skórą TR1904 Bordowy - Trand by GrandUA
Skład 95% poliester 5% elastan; 65% bawełna 25% poliester 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 46 | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm | 90 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm | 94 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model BLU102 Ecru - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita |
|---|---|
| 36/38 | 73 cm |
| 40/42 | 77 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch P-151 White - Wiesmann
~Polamid 90 %
Polyester 2 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Biały |
Body Model Tessa Black - Irall
Skład: 79% poliester, 21% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Wiosenny płaszcz z paskiem Bella PLA035 Navy - Mattire
Polyester 45 %
wełna 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 105 cm | 96 cm | 90 cm | 84 cm |
| 38 | 105 cm | 100 cm | 94 cm | 88 cm |
| 40 | 105 cm | 104 cm | 98 cm | 92 cm |
| 42 | 105 cm | 108 cm | 102 cm | 96 cm |
| 44 | 105 cm | 112 cm | 106 cm | 100 cm |
| 46 | 105 cm | 116 cm | 110 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Granatowy |
GOURMET GOLD Mus z drobiem 4x85g
Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% drobiu), składniki mineralne, produkty pochodzenia roślinnego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Biustonosz Soft Biustnosz Semi-Soft Model 486 Janice White - Gaia
Klasyczny półusztywniony biustonosz w białym kolorze. Miseczki oraz mostek pokryte są zmysłową koronką. Boczki wykonano ze sprężystej siateczki. Dzięki specjalnemu krojowi usztywniającej pianki konstrukcja bardzo ładnie zbiera biust do środka, formuje go oraz podtrzymuje (także w większych rozmiarach). Miseczka ma podwyższaną dolną część (zakrywającą sutek). Miseczki od wewnątrz są pokryte 100 % bawełną. Dla zwiększenia komfortu użytkowania dwurzędowa haftka ma trzystopniową regulację. Ramiączka nieodpinane, regulowane.
Elastan 4 %
~Polamid 62 %
~Poliuretan 2 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65 G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65 H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70 H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75 G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75 H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80 G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80 H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85 B | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 78-82 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 78-82 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 78-82 cm | 105-107 cm |
| 85 F | 78-82 cm | 107-109 cm |
| 85 G | 78-82 cm | 109-111 cm |
| 90 B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90 E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90 F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model 43-3 Grey - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 114 cm | 96-110 cm | 100 cm |
| M | 110 cm | 90-100 cm | 94 cm |
| S | 96 cm | 88-96 cm | 86 cm |
| XL | 118 cm | 100-114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model L104 Black - Lemoniade
- elegancka sukienka.
- dopasowana góra
- dół typu tulipan
- dekolt w serek
- rękaw o długości 3/4
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego ala piankowego materiału
- świetna propozycja do pracy jak i na wielkie wyjście
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 104 cm | 88 cm | 80 cm |
| M | 98 cm | 100 cm | 84 cm | 76 cm |
| S | 98 cm | 96 cm | 80 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model M015 Beige - Infinite You
Polyester 80 %
~Viscosa 15 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model K399 Simena Grey - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 203 Beige - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
ZAMSZOWE TRAMPKI NA KOTURNIE NC158BE CNBNC158BE Beżowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
Kamizelka Damska Model KM 101 Black - Lanti
Polyester 57 %
wełna 40 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 85 cm | 96 cm | 92 cm |
| 38 | 86 cm | 100 cm | 96 cm |
| 40 | 87 cm | 104 cm | 100 cm |
| 42 | 88 cm | 108 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Sukienka rozkloszowana z długim rękawem 269 Black - Bien Fashion
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 102 cm | 80 cm |
| M | 98 cm | 88 cm | 76 cm |
| S | 95 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 107 cm | 106 cm | 84 cm |
| XS | 91 cm | 80 cm | 68 cm |
| XXL | 107 cm | 110 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
Listonoszka damska skóra AVELLINO L27P Beige Khaki - IL Giglio
Torebka wykonana z naturalnej skóry licowej miękkiej.
Szerokość dna 8 cm
Wysokość 17 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IL Giglio |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IL Giglio |
| Kolor | Zielony |
Figi Model Lucy 034 White - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 105-110 cm |
| M | 96-104 cm |
| S | 88-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model VT016 Ecru - Venaton
Elastan 5 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model S031 Powder Pink - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 91 cm | 92 cm | 78 cm |
| S | 89 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 95 cm | 100 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Różowy |


_1.jpg140.jpg)