| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19503 |
| EAN | 4011905195032 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19503 |
| EAN | 4011905195032 |
Sukienka Model K104 Mint - Katrus
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
Bluzka model M594 Wzór 82 - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Lauren Design Legowisko Daisy rozmiar 80 - Zielony - beżowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 01801002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 01801002 |
~Polamid 20 %
wełna 4 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 63 cm | 110 cm |
| M | 61 cm | 104 cm |
| S | 60 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model 230176 Pink/Multicolor - Enny
Stylowa letnia sukienka w kwiaty.
- długość maxi
- dekolt w okrągły
- model bez rękawka
- w pasie gumka oraz troczki do wiązania
- sukienka wykonana jest z nierozciągliwego, gładkiego materiału
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- piękny kwiatowy wzór
- produkt polski
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 137 cm | 98 cm |
| 38 | 138.5 cm | 102 cm |
| 40 | 140 cm | 106 cm |
| 42 | 141.5 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Wielokolorowy |
ZOLUX Klatka TRIO RodyLounge dla gryzoni kol.kiwi
- Przezroczyste ścianki umożliwiające obserwację zwierzęcia oraz doskonale dopasowują się do wszystkich rodzajów wnętrz
- Klatki z serii RodyLounge mogą być łączone
- Nieograniczona liczba kombinacji W skład wyposażenia klatki wchodzi:
- 1x poidełko o pojemności 170ml
- 2x miseczka na pokarm
- 2x kołowrotek
- 1x domek zewnętrzny
- 2x poziomy, plastikowy dach,
- 7x wygięte rurki
- 10x łączników Wymiary: 40 x 26 x 53cm
Kolor wyposażenia: kiwi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205847 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205847 |
Biustonosz Soft Biustonosz soft CAMPI White/Black - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Model L2153/8 Black - Lorin
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- usztywniane miseczki
- ażurowe wykończenie miseczek
- wyjmowane wkładki push-up w miseczkach A, B i C (brak wkładek w miseczkach D)
- regulowane, odpinane z tyłu ramiączka
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- klasyczne figi
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości materiału
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 36/70B | 92-95 cm | 68-72 cm | 84-86 cm | S | B |
| 38/75B | 96-98 cm | 73-77 cm | 89-91 cm | M | B |
| 38/75C | 96-98 cm | 73-77 cm | 91-93 cm | M | C |
| 38/75D | 96-98 cm | 73-77 cm | 93-95 cm | M | D |
| 40/80B | 99-101 cm | 78-82 cm | 94-96 cm | L | B |
| 40/80C | 99-101 cm | 78-82 cm | 96-98 cm | L | C |
| 40/80D | 99-101 cm | 78-82 cm | 98-100 cm | L | D |
| 70C/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 86-88 cm | S | C |
| 70D/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 88-90 cm | S | D |
| 85B/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 99-101 cm | XL | B |
| 85C/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 101-103 cm | XL | C |
| 85D/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 103-105 cm | XL | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Czarny |
TOREBKA DAMSKA WOREK TB-S-40 RÓŻOWY - Inello
Wysokość 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
TOREBKA DAMSKA RÓŻOWY TB-S-49 RÓŻOWY - Inello
Wysokość 28 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Podkoszulka Model Malika White - Babell
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| XL | 108-112 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą Standard 9C 93x81x21 cm.
Zalety: - wykonana z najwyższej jakości materiału
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras
Rozmiar: 93x81x21 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2413 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2413 |
ADIDAS ZX FLUX ADV J S76253 Niebieski - Adidas
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adidas |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adidas |
| Kolor | Niebieski |
Bluza Damska Model M029 Navy - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
ROYAL CANIN Club Energy HE 20kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Gorsenia koszulka k 137 amore mio
Nocna Gorsenia K137 Amore Mio Koszulka Wyjątkowo piękna, bardzo kobieca koszulka wykonana z gładkiej dzianiny w połączeniu z wzorzystą siateczką - w kolorze śmietanowym. Miseczki ozdobione ślicznym haftem w kolorze gołębiej szarości. Uroku dodaje kokardka z zawieszką umieszczona między miseczkami. Regulowane ramiączka ozdobione kokardką. Na dole seksowne rozcięcia ozdobione małymi kokardkami. Do koszulki można dokupić figi, stringi lub peniuar.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Kremowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Kremowy |
NBVE-60 S przepływowa lampa bakteriobójcza
S - sufitowa bez licznia czasu pracy promiennika personel może przebywać w pomieszczeniu podczas pracy lampy znaczne obniżenie poboru mocy z sieci pozwala zaoszczędzić od 200 do 300 zł,
różnice biorą się z różnego czasu eksploatacji lamp rzepływowa lampa bakteriobójcza dezynfekuje powietrze w obecności personelu i pacjentów
wymuszony przepływ powietrza przez komorę UV-C
gwarantują stały, wysoki stopień dezynfekcji powietrza
skuteczność potwierdzona badaniami w laboratorium mikrobiologicznym
przeznaczenie: blok operacyjny, sale chorych laboratoria, izby przyjęć, poczekalnie, korytarze i wszelkie skupiska ludzi, wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki stopień czystości mikrobiologicznej i jednocześnie muszą przebywać ludzie
rodzaj obudowy: blacha kwasoodporna, łatwość dezynfekcji i mycia lampy, szczelność, pełne bezpieczeństwo personelu, prostota wymiany filtrów powietrza bez użycia narzędzi liczniki czasu pracy:
LW - elektroniczny licznik czasu pracy, czteropolowy z wyświetlaczem, o wskazaniach z dokładnością do 1 h, z akustycznym powiadomieniem o obowiązku wymiany promienników, służący do sumowania czasu pracy promienników
L - licznik indukcyjny z wyświetlaczem o wskazaniach z dokładnością do 1 h wszelkie wymagane certyfikaty Obudowa lampy wykonana z blachy kwasoodpornej (kolor obudowy inox) na życzenie istnieje możliwość wykonania lampy w dowolnym kolorze z palety RAL
DANE TECHNICZNE
napięcie zasilania: 230 V 50 Hz
pobór mocy: 75 VA
element emitujący
promieniowanie UV-C: 2xTUV30W
trwałość promiennika : 8000 h
wydajność wentylatora: 132 m3 / h
dezynfekowana kubatura: 25-50 m3
zasięg działania lampy: 10-20 m2
klasa zabezpieczenia ppor.: I
typ obudowy : IP 20
wymiary kopuły: 1125 x 215 x 130 mm
wymiary: 1190 x 330 x 130 mm
masa: 8,5 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | lampa bakteriobójcza przepływowa NBVE-60 S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | lampa bakteriobójcza przepływowa NBVE-60 S |
Skład surowcowy: 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 112 bi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 112 bi |
Satinia szlafrok Pink - Obsessive
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 100-110 cm | 90-100 cm | 75-90 cm |
| S/M | 90-100 cm | 80-90 cm | 60-75 cm |
| XXL | 110-120 cm | 100-115 cm | 90-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Różowy |
USZCZELKA GŁOWICY URSUS 4512 , 4514 36812608
Numer do celów porównawczych :
36812608
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636812608 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636812608 |


_1.jpg136.jpg)