| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19501 |
| EAN | 4011905195018 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19501 |
| EAN | 4011905195018 |
Czerwony, 4-częściowy kostium dla prawdziwej fanki mocnych wrażeń!
- regulowane ramiączka oraz gorsetowe sznurowanie po bokach – perfekcyjne dopasowanie!
- z przodu zameczek, który pobudza wyobraźnię
- gorset obszyty srebrnymi, mieniącymi się wstawkami
- dzięki fiszbinom idealnie układa się na ciele
- trójkątny pas czarnego materiału optycznie wyszczupla sylwetkę
- gorset połączony z regulowanymi, odczepianymi pasami do pończoch
- w komplecie seksowne stringi oraz kryjące, czarne pończochy oraz czapeczka z daszkiem Obsessive Racing Team
- przyjemny i elastyczny materiał (88% poliester, 12% elastan)
- kategoria: fun
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czerwony |
| rozmiar | L/XL,S/M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czerwony |
| rozmiar | L/XL,S/M |
Doświetlacz Podczerwieni do Kamer/35 IR.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620011 |
Figi Model Kamila bokser Blue/Lavender - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie świetnych kolorach.
- klasyczny krój
- góra oraz nogawki wykończone elastyczną koronką
- figi wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Komplet Lalima Black - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| M | 94-98 cm | 89-92 cm | 69-74 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm | 62-68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
FIOLETOWE LAKIEROWANE SZPILKI 63-398ROSA CNB63-398ROSA Fioletowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Fioletowy |
BOTKI NA WYSOKIEJ PODESZWIE ZIELONE 8301 GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Kimberly Sensual M-246 Jagoda - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 89-94 cm | 73-76 cm | 86-90 cm | |
| M | 82-88 cm | 68-73 cm | 83-86 cm | |
| S | 80-82 cm | 65-70 cm | 80-83 cm | |
| XL | 94-98 cm | 76-82 cm | 90-95 cm | |
| XL/M | 82-88 cm | 76-82 cm | 90-95 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Koszulka Model Sunrise Black - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 87-88 cm |
| M | 88-94 cm | 85-86 cm |
| S | 84-90 cm | 83-84 cm |
| XL | 96-102 cm | 89-90 cm |
| XS | 80-86 cm | 80-82 cm |
| XXL | 100-106 cm | 91-92 cm |
| XXXL | 104-110 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Brązowy |
Sweter Damski Model 329 Grey - Figl
- klasyczny golf damski dostępny w kilku kolorach
- długi rękaw
- wykonany z dzianiny w delikatne prążki
- dopasowany i rozciągliwy materiał
Elastan 2 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Łososiowy |
| rozmiar | 3XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Łososiowy |
| rozmiar | 3XL |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model VB-1277 Powder Pink - Vena
Tkanina: 75% poliamid, 15% elastan, 5% poliester, 5% bawełna.
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65E | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65F | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65G | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
Szorty Model 830-SHO-1 Black - Obsessive
Obsesyjne majteczki to najskuteczniejszy sposób na rewelacyjnie prezentujące się pośladki! Jeśli szukasz fasonu, który zakrywa i zdobi całą pupę, a do tego świetnie podkreśla jej kuszące kształty te szorty są stworzone właśnie dla Ciebie! Załóż je i poczuj się cudownie!
Zobacz, co Cię czeka:
- genialne połączenie zmysłowej siateczki i koronki
- specjalny krój ComfyCut niesamowita wygoda noszenia i pięknie podkreślone pośladki!
- kokardka i błyszcząca zawieszka z przodu jeszcze więcej uroku
- idealna rozciągliwość materiału
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M356 Powder pink - Makadamia
Stylowa, dopasowana sukienka damska.
- modne wstawki z eco-skóry
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- dekolt okrągły
- rękaw krótki
- po bokach kieszenie
- ołówkowy, dopasowany krój
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
Polyester 55 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 88 cm | 76 cm | 72 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 80 cm | 76 cm |
| 40 | 92 cm | 96 cm | 84 cm | 80 cm |
| 42 | 92 cm | 100 cm | 88 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model T208/6 Green - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| S/L | 97 cm | 92-108 cm | 84-100 cm | 70-86 cm |
| XL/XXL | 99 cm | 110-116 cm | 102-108 cm | 88-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model 15250 Blue - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 92 cm | 72 cm |
| M | 92 cm | 88 cm | 68 cm |
| S | 88 cm | 84 cm | 64 cm |
| XL | 100 cm | 96 cm | 76 cm |
| XS | 84 cm | 80 cm | 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
6041 A-011 Głowica Inner Shaftu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6041 A-011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6041 A-011 |
Sukienka Model Olivia S67 1126 Red - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 108 cm | 90 cm | 80 cm | 70 cm |
| 36 | 109 cm | 94 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 110 cm | 98 cm | 88 cm | 78 cm |
| 40 | 111 cm | 102 cm | 94 cm | 82 cm |
| 42 | 112 cm | 104 cm | 98 cm | 86 cm |
| 44 | 112 cm | 108 cm | 102 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
Cyfrowy Miernik Natężenia Dźwięku SL100.
Dźwięku SL-100.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4016138519723 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4016138519723 |
Szlafrok szlafrok Damski Model SBL.9243 Grey Melange - Dn-nightwear
Komfortowy szlafrok w szarym kolorze.
- koperotwy dekolt
- rękaw o długości 3/4
- model zawiązywany wewnątrz i na zewnątrz
- łatwy dostęp do piersi
- prosty krój
- wygodny fason
- szlafrok wykonany jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |


_1.jpg135.jpg)