| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Glenn R. Schiraldi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Glenn R. Schiraldi |
Sukienka Sukienka Model M024-A Ecru
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aurora |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aurora |
Przedwojenne Wilno. Najpiękniejsze fotografie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jolanta B. Kucharska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jolanta B. Kucharska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Balladyna (oprawa twarda kolorowa)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Juliusz Słowacki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Juliusz Słowacki |
Pomyśl i odgadnij sześciolotku
oprawa miękka
format 16,5 x 23,5 cm
SUKIENKA Model KM52PS Black/Red PLUS SIZE
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kartes Moda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kartes Moda |
Słuchaj i mów. Hiszpański. Następny krok
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Uroczy biustonosz usztywniany z kolekcji bazowej firmy MAT.
- miseczki oraz boczki pokryte wzorzystą mikrofibrą
- góra miseczek gładka
- między miseczkami urocza kokardka
- mostek koronkowy
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- ramiączka ozdobione małymi kokardkami
- boczki wzmocnione fiszbinami pionowym
- do kompletu można dokupić majtki
Skład: 66% poliamid, 14% bawełna, 10% elastan, 8% poliuretan, 1% poliester, 1% lycra.Płeć: Kobieta Typ: usztywniany
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maja Lidia Kossakowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maja Lidia Kossakowska |
Matematyczny Olimpek kl.3 Edukacja wczesnoszkolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Elżbieta Dędza |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Elżbieta Dędza |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hanna Szymanderska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hanna Szymanderska |
oprawa twarda
stron 285
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eberhard Heuel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eberhard Heuel |
Kostium kąpielowy Anastacia Bon Ton-Nero M-341
| Rozmiar kostiumu | Obwód w biuście | Obwód pod biustem | Obwód bioder | Wysokość tyłu fig |
| S | 80-82 cm | 68-73 cm | 82-88 cm | 22 cm |
| M | 83-85 cm | 71-76 cm | 86-92 cm | 23 cm |
| L | 86-88 cm | 74-79 cm | 90-96 cm | 24 cm |
| XL | 89-91 cm | 77-82 cm | 94-100 cm | 25 cm |
| 2XL | 92-93 cm | 80-85 cm | 98-104 cm | 26 cm |
| S/M | 80-82 cm | 68-73 cm | 86-92 cm | 23 cm |
| M/L | 83-85 cm | 71-76 cm | 90-96 cm | 24 cm |
| L/XL | 86-88 cm | 74-79 cm | 94-100 cm | 25 cm |
| XL/2XL | 89-91 cm | 77-82 cm | 98-104 cm | 26 cm |
| 3XL/XL | 94-95 cm | 83-88 cm | 94-100 cm | 25 cm |
oprawa miękka
format 20 x 19 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mariusz Niemycki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mariusz Niemycki |
Kąpielówki Andy2 M-106 czarne z błękitem
| Rozmiar | Obwód poniżej pasa (na wysokości górnej części kąpielówek) |
| M | 80 - 84 cm |
| L | 85 - 88 cm |
| XL | 89 - 92 cm |
| XXL | 93 - 96 cm |
| XXXL | 97 - 100 cm |
| XXXXL | 101 - 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Juliusz Verne |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Juliusz Verne |
Deco Kid. Zaprojektuj pokój Małej Księżniczki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |

