| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Arkadiusz Maćkowiak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Arkadiusz Maćkowiak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | EWANA |
| Kod producenta | EWAFI064 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | EWANA |
| Kod producenta | EWAFI064 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
Kąpielówki Andy2 M-106 czarne z czerwienią
| Rozmiar | Obwód poniżej pasa (na wysokości górnej części kąpielówek) |
| M | 80 - 84 cm |
| L | 85 - 88 cm |
| XL | 89 - 92 cm |
| XXL | 93 - 96 cm |
| XXXL | 97 - 100 cm |
| XXXXL | 101 - 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Oliver Uschmann |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Oliver Uschmann |
Calineczka i inne baśnie polskie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Baśniowe piękności z naklejkami. Wioletta.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Michał Anioł. Życie i twórczość
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Artur Śliwiński |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Artur Śliwiński |
stron 72
format 21 x 26 cm
oprawa broszurowa
Katalog gatunków i odmian host oraz poradnik w jednym. Czy wiesz: jakie gatunki i odmiany host wybrać do ogrodu, na balkon lub do doniczki? Jakie hosty pięknie rosną w cieniu, a jakie w słońcu? Jakich warunków potrzebują hosty, aby w pełni ujawnić swą urodę? Efektowne, wielobarwne liście, wielka różnorodność odmian i duża wytrzymałość tych roślin stanowią o ich przydatności do tworzenia kompozycji w ogrodzie, na tarasie lub balkonie, a nawet na parapecie okiennym. W książce znajdziesz opisy gatunków i odmian, pogrupowane według walorów ozdobnych, wielkości i wymagań pielęgnacyjnych. Dowiesz się, jak zapewnić hostom odpowiednie warunki w ogrodzie, a jak na balkonie i jak tworzyć z nich efektowne kompozycje. Szczegółowy opis każdej odmiany zilustrowany jest fotografią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarosław Rak, Robert Gabarkiewicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarosław Rak, Robert Gabarkiewicz |
Exel. Tworzenie zaawansowanych aplikacji.
Narzędzia automatyzacji prac w Excelu, czyli czego można pozbyć się od ręki
Przekazywanie danych pomiędzy procedurami, czyli jak uniknąć ciągłego przepisywania
Funkcje i formatowanie warunkowe, czyli jak wycisnąć z Excela wszystko, co się da
Każdy, kto kiedykolwiek mierzył się z Excelem, wie, że program ten może być użyteczny na tysiąc różnych sposobów. Jednak tylko zaawansowani
użytkownicy, na co dzień wykorzystujący go do swoich celów, podejrzewają, że da się w nim zautomatyzować oraz wykonać niemal dowolnie
skomplikowane operacje i obliczenia, by ułatwić sobie pracę. Trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić. Samodzielne dochodzenie do takich rozwiązań bywa żmudne i kłopotliwe, a ponadto nie każdy ma na to czas. Na szczęście istnieje prostsze wyjście - można kupić tę książkę i skorzystać z podpowiedzi jej autora. Znajomość procedur obsługi języka VBA może w znacznym stopniu uprościć tworzenie arkuszy kalkulacyjnych i korzystanie z nich. Za stosowaniem takich rozwiązań przemawia łatwość ich stosowania.
Sergiusz Flanczewski proponuje swoim czytelnikom działające przykłady, gotowe do użycia bez żadnych dodatkowych starań, choć przygotowane w taki sposób, by bardziej ambitny użytkownik Excela mógł je bez większych kłopotów uzupełnić o własne pomysły. W książce znajdziesz także opisy procedur konstruowania poszczególnych elementów arkusza kalkulacyjnego, co pozwoli Ci zrozumieć zasady ich działania i maksymalnie wykorzystać ich możliwości. Zaprzęgnij Excel do pracy i rozwiązuj z nim najbardziej uciążliwe biurowe problemy!
Makropolecenia, formanty oraz formularze standardowe
Tabela specyfikacji towarów w dokumencie sprzedaży
Tworzenie arkuszy w skoroszycie i ich usuwanie
Nazwy arkuszy w skoroszycie i kopiowanie wierszy
Zaznaczenie pustych lub wypełnionych komórek i wierszy
Sprawdzanie warunku dla zakresu komórek
Procedury z wywołaniem własnej funkcji
Sumowanie oraz zliczanie co n-tej komórki (procedury)
Kalendarz i wykaz świąt (formularz użytkownika)
Losowanie bez powtórzeń - symulator LOTTO
Sumowanie komórek według koloru wypełnienia komórki
Pasek ikon i pasek narzędzi użytkownika
Menu użytkownika i menu podręczne
Korespondencja seryjna i jednoręki bandyta
Podnieś swój komfort pracy z Excelem - od ręki i na zawsze!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SERGIUSZ FLANCZEWSKI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SERGIUSZ FLANCZEWSKI |
Matematyka jest super! Karty edukacyjne. Odejmowanie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Książka zawiera aktualne pytania na kategorię B.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVAFI1396X |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVAFI1396X |
BIEŻNIA ELEKTRYCZNA PREMIUM BT 5422
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BODY SCULPTURE |
| Kod producenta | BT 5422 |
| EAN | 5903733004435 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BODY SCULPTURE |
| Kod producenta | BT 5422 |
| EAN | 5903733004435 |
Wesoła szkoła i przyjaciele kl.2 Ćwiczymy pisanie cz.5 Edukacja wczesnoszkolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kazimiera Chłopecka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kazimiera Chłopecka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dorota Szczepańska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dorota Szczepańska |
Gelsomino w Kraju Kłamczuchów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gianni Rodari |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gianni Rodari |

