| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OBSESSIVE |
| Kod producenta | OBSBODN113 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OBSESSIVE |
| Kod producenta | OBSBODN113 |
Spódnica Spódnica Model 122443-0059
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sobora |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sobora |
Tajemnicze dzieje Polski. Wątki magiczne i tragiczne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jerzy Besala |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jerzy Besala |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lissa Rankin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lissa Rankin |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
| S | 84-88 cm |
| M | 89-93 cm |
| L | 94-98 cm |
| XL | 99-103 cm |
Pielgrzymka do nieba. Życie, kult i beatyfikacja Jana Pawła II.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adam Bujak, Leszek Sosnowski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adam Bujak, Leszek Sosnowski |
Władysław Bartoszewski. Mimo wszystko
Przygotowując się do rozmowy z Władysławem Bartoszewskim, poprosiłem przyjaciół o pomoc w znalezieniu stosownego tytułu całości. Pierwszy z nich powiedział: – Ostatni, co tak poloneza wodzi... – i aż oczy mu zabłysły z zadowolenia. Drugi z uporem powtarzał, że z takiej rozmowy powinny wynikać wnioski praktyczne. – Niech to będzie „Osobisty poradnik na ciężkie czasy”. Trzeci wspomniał o napisie widniejącym na medalu Yad Vashem: „Kto ocala jedno życie, ocala cały świat”. Czwarty zaś zaproponował: – ...my z niego wszyscy... – by po chwili dodać: – Chciałoby się, żeby tak było...
fragment wstępu Michała Komara
Moje spojrzenie na wiele spraw jest spojrzeniem człowieka bardzo już doświadczonego, starego, skłonnego do refleksji dotyczących przeszłości, gdyż w moim wieku każdy podobnie ustosunkowuje się do życia i własnych zadań.
Moja generacja odchodzi. To świadkowie Auschwitz, uczestnicy powstań, ludzie, którzy doświadczyli wszelkich nieszczęść i aktów godzących w elementarne prawa człowieka, a jednocześnie należeli do tych, którzy jako jedni z pierwszych wyciągnęli rękę na zgodę. Teraz pojawia się nowe pokolenie tzw. spin-doktorów od interesów narodowych i pamięci historycznej, liczących przede wszystkim na populistyczne wsparcie społeczeństwa. Inny jest to świat, w którym wartości zasadnicze pozostają gdzieś na uboczu.
Kiedy dostrzegam, że dzieło życia tej odchodzącej generacji jest kwestionowane, pada łupem aparatczyków politycznych czy po prostu bezmyślności, zacietrzewienia, zawiści i wręcz głupoty politycznej, czasami padają z moich ust gorzkie słowa. To, co dla młodych ludzi jest czymś oczywistym – demokracja, prawa człowieka, swoboda podróżowania, swoboda studiowania w każdym zakątku świata, szacunek do ludzi i do innych narodów – było celem działania mojej generacji.
Władysław Bartoszewski
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Władysław Bartoszewski, Michał Komar |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Władysław Bartoszewski, Michał Komar |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | EWANA |
| Kod producenta | EWAFI041 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | EWANA |
| Kod producenta | EWAFI041 |
Język angielski Smart Time 3 podręcznik GIMN
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jenny Dooley, Virginia Evans |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jenny Dooley, Virginia Evans |
Lubię ortografię kl.2 Edukacja wczesnoszkolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zuzanna Zbróg |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zuzanna Zbróg |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Konrad |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Konrad |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | John Grisham |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | John Grisham |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Cuda natury. Zachwycające miejsca świata.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abi Burns |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abi Burns |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
Marka odzieży: Darex
Model odzieży: 47
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Pranie ręczne
Składnik surowcowy: bawełna 93%, elastan 7%,
OpisProducenta:
Klasyczne, komfortowe figi damskie.
- pełny krój
- z przodu koronkowe wstawki
- figi wykonane z najwyższej jakości bawełnianej dzianiny
Skład: 93% bawełna, 7% elatsan.
Płeć: Kobieta Typ: Figi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Iwona Czarkowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Iwona Czarkowska |

