format 20,5 x 29 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Waldemar Krystkowiak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Waldemar Krystkowiak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Arnaldur Indridason |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Arnaldur Indridason |
BIEŻNIA ELEKTRYCZNA CLASSIC POWER BT 3133P
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BODY SCULPTURE |
| Kod producenta | BT 3133P |
| EAN | 5903733004954 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BODY SCULPTURE |
| Kod producenta | BT 3133P |
| EAN | 5903733004954 |
Zestaw zawiera:
- 2 plansze z puzzlami
- 8 mini flamastrów
- klej
- naklejki
- papier ścierny
- instrukcję.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stanisław Lem |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stanisław Lem |
Komplet Conquer III Set -109 3-częściowy
Polski producent. Włoskie, francuskie, hiszpańskie koronki. Staranne wykonanie. Najwyższa jakość.
| Rozmiar | Obwód bioder | Obwód biustu |
| S/M | do 94 cm | 81-90 cm |
| L/XL | do 108 cm | 91-100 cm |
Pas Deltory. Tom 7. Dolina Zagubionych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Emily Rodda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Emily Rodda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Nowak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Nowak |
Wodospady cienia. Tom 2. Przebudzona o świcie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | C.C.Hunter |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | C.C.Hunter |
Koszmarny Karolek i kino grozy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francesca Simon |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francesca Simon |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Olgierd Budrewicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Olgierd Budrewicz |
| Rozmiar producenta | Obwód w biodrach |
| XS | 82 - 86 cm |
| S | 84 - 88 cm |
| M | 88 - 92 cm |
| L | 92 - 96 cm |
| XL | 96 - 100 cm |
| XXL | 100 - 104 cm |
| XXXL | 104 - 108 cm |
Królewskie rezydencje (wersja polsko-angielska)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Christian Parma |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Christian Parma |
Na tropie bestii. Claw, olbrzymi małpolud
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adam Blade |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adam Blade |
Sweter Męski Model O-09-008 DARKGREY
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk and soul |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk and soul |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVAFI1419 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVAFI1419 |
Kostium kąpielowy Avril Cubano M-271 Brązowy (117)
W komplecie fikuśne majteczki wiązane na biodrach, dzięki czemu nogi stają się optycznie dłuższe. Z przodu posiadają ozdobny a'la pasek w grochy. Figi są mocniej wykrojone.
Kokieteryjny fason jeden z najlepszych fasonów biustonoszy w Europie, produkt najwyższej jakości, potwierdzony hologramem, uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Tessuti, odporny na działanie promieni słonecznych i siłę trącą piasku, doskonale kryjący ciało, szybkoschnący.
| Rozmiar | Obwód pod biustem | Obwód w biuście | Obwód bioder | Wysokość fig |
| S | 60-73 | 82-85 | 86-90 | 20 |
| M | 65-75 | 84-89 | 88-9 | 22 |
| L | 70-82 | 89-94 | 92--96 | 23 |
| XL | 80-86 | 94-100 | 96-102 | 24 |

