Spodnie Damskie Model M032 Pink - Mosali
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 107 cm | 100 cm | 78 cm |
| M | 107 cm | 96 cm | 74 cm |
| S | 107 cm | 92 cm | 70 cm |
| XL | 107 cm | 104 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Różowy |
Yvette BB1 biustonosz bardotka push-up czarny - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 65 %
~PVC 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 101-103 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
ZOLUX Torba transportowa SUNSET S , kol.czarny
Może służyć jako codzienna, modna torba na ramię lub jako środek transportu małego zwierzaka .
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 423519RGE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 423519RGE |
Vitapol Magic Line Kolby dla chomika z mandarynką 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wrzosowy |
| rozmiar | L,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wrzosowy |
| rozmiar | L,M,S |
Figi Model Vadis Black - Eldar
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE335 Red - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 98 cm | 82 cm |
| M | 104.5 cm | 93 cm | 77 cm |
| S | 104 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 105.5 cm | 103 cm | 87 cm |
| XXL | 106 cm | 108 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model Bogna d.r. Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
68712-6 TopHeli TH6400-9 Outer Shaft - Wał Zewnętrzny
Część pasuje również do modelu TopHeli TH6400-9
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 68712-6 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 68712-6 |
Żakiet Model S017 Ecru - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 82 cm | 110 cm | 102 cm |
| M | 81 cm | 106 cm | 100 cm |
| S | 81 cm | 102 cm | 98 cm |
| XL | 82 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
TRIXIE Karmnik dla rybek z sitkiem 7 cm x 7 cm
Sposób mocowania: przyssawka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | TX-8056 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | TX-8056 |
Poduszka Podróżna Dmuchana - Welur.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901446978788 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901446978788 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 401613859977 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 401613859977 |
Seksowna kreacja będąca odważnym połączeniem pończoch i topu. Czarna siateczka zmysłowo otula ciało. Kwiatowy wzór ozdabia górną część pończoch i topu. Połączenie topu i pończoch składa się z wielu, cienkich paseczków optycznie wysmuklających figurę. Pikantne rozcięcie odsłania uda i pośladki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | S-L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | S-L |
Stylowa, ciepła kurtka z zamkiem i kapturem GR1319 Bordo - GrandUA
~Angora 10 %
wełna 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Merry Origami-Nero M-356 Coral/Black - Marko
Seksowne bikini na tzw. włoskiej misce
Ze stałym wypełnieniem push up i bocznymi fiszbinami
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonałe na małe i średnie biusty
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący
Odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Soczysta kolorystyka
Wiązane figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 74-79 cm | 85-86 cm | |
| L/S | 82-90 cm | 74-79 cm | 85-86 cm | S |
| M | 88-94 cm | 71-76 cm | 83-84 cm | |
| S | 82-90 cm | 68-73 cm | 80-82 cm | |
| XL | 96-102 cm | 77-82 cm | 87-88 cm | |
| XL/M | 88-94 cm | 77-82 cm | 87-88 cm | M |
| XXL/L | 92-98 cm | 80-85 cm | 89-90 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model M538 Black - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Rajstopy Microfibre 60 den code 122 (16 Colors) - Gabriella
ROZMIARY:
S – 2 – wzrost 158-164; obwód bioder 88-96
M – 3 – wzrost 164-170; obwód bioder 96-100
L – 4 – wzrost 170-176; obwód bioder 100-104
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Spódnica Model S089 Bordo - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 76 cm | 102 cm | 78 cm |
| M | 76 cm | 97 cm | 73 cm |
| S | 76 cm | 92 cm | 68 cm |
| XL | 76 cm | 107 cm | 83 cm |
| XXL | 76 cm | 112 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
PROZOO Kość skwarkowa czerwona 12cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |

