Mini Głośnik + Zegar + Radio FM + Odtwarzacz MP3 + Port USB...
Mini Głośnik + Zegar + Radio FM + Odtwarzacz MP3 + Port USB +
+ Wyświetlacz LED...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734149766 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734149766 |
Figi Tanga/Brazilian panty CATHERINE White - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
Koszula Damska Model K400 Wzór 16 Multicolor - Katrus
- niezwykle kobieca koszula
- wykonana z gładkiego materiału o wyrazistym wzorze
- zapinana z przodu na napki
- prosty, nieco luźniejszy krój
- doskonała propozycja nie tylko do codziennych stylizacji
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
Furminator Preparat zapobiegający powstawaniu kul włosowych w sprayu bez spłukiwania dla kota 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR120834 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR120834 |
Sukienka Model M597 Wzór 75 - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 93-100 cm | 74-81 cm |
| S/M | 92-98 cm | 85-92 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Certech Pochłaniacz zapachów Super Benek Owocowy 200g
Opakowanie 200g.
Sposób stosowania:
Niewielką ilość pochłaniacza posypać po powierzchni żwirku, a następnie lekko wstrząsnąć tak, aby proszek przemieścił się na dno kuwety.
Skład:
żel krzemionkowy, kompozycja zapachowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12528 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12528 |
Zestaw do Pokera... Texas + 200 Żetonów (EURO) + 2 Talie Kart + Sukno + Kości i Akcesoria.
+ 2 Talie Kart do Gry + Kości + Zielone...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415483 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415483 |
Elastan 26 %
~Polamid 69 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model S010-8970 Black - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
CHABA Smycz skórzana 18mm / 130cm kolor: brązowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka Plażow Pareo Model Mia Bianco M-241 White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 92-98 cm | 86-88 cm |
| M | 61 cm | 88-94 cm | 83-85 cm |
| S | 60 cm | 82-90 cm | 80-82 cm |
| XL | 63 cm | 96-102 cm | 89-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 75B,75C,75D,80B,80C,85B,85C,75E,85D,75F,80D,80F,85E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 75B,75C,75D,80B,80C,85B,85C,75E,85D,75F,80D,80F,85E |
Over Zoo Szampon dla psów o czarnej lub ciemnej sierści 250ml
Olejki eteryczne (z drzewa herbacianego, cytrynowego, pomarańczowego oraz geranium) zawarte w szamponie, działają odstraszająco na owady takie jak meszki, komary, kleszcze.
Preparat nie zawiera sztucznych substancji zapachowych - zapach cytrusowy pochodzi z olejków eterycznych. Nie zawiera soli (nie podrażnia delikatnej skóry psa). Sposób użycia: Zmoczyć sierść psa letnią wodą. Niewielką ilość szamponu dobrze rozprowadzić na ciele psa, unikając przy tym kontaktu z oczami. Następnie dokładnie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Polyquaternium-7, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Hydrolyzed Keratin, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Juglans Regia Shell Extract, Malaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Citrus Aurantium (Orange) Fruit Oil, Geraniol, Citrus Junos Fruit Oil, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 20470
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
Figi Model Marilyn White - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model Bella Red - Dursi
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 74 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czerwony |
Megan Pokarm dla dużych papug 3l.
Do papug dużych zaliczamy m. in. kakadu i arę. Kakadu żółłtoczuba (kakatoe galerita) zjada owoce i nasiona, oraz w warunkach naturalnych różne owady i ich larwy. Jest wyjatkowo łagodna, łatwo przyzwyczaja się do człowieka i naśladuje mowę ludzką. Powinna otrzymywać dodatkowo dużo karmy zielonej. Zawsze chętnie zjada owoce cytrusowe. Ararauna (ara ararauna),posiada silny dziób i piękne, kontrastowe ubarwienie. Lubi nasiona traw i zbóż, orzechy i owoce. Skład: Orzechy ziemne w różnych postaciach, papaja, nasiona słonecznika, cardi, sorgo, nasiona dyni, ryż Paddy, kukurydza, owies, gryka.
Analiza: białko 15.1%, tłuszcze 18.4%, włókna 10.5%, popiół 0.08%, wilgotność 11.4%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
Figi brazilian 8141 Pink - Anabel Arto
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Pink |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Pink |
Sukienka o prostym kroju GR1538 Grey - GrandUA
Skład: 55% poliester 40% bawełna 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
Figi brazilian 8141 Champagne - Anabel Arto
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Beżowy |
Dolina Noteci Premium Pure Kaczka 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |

