Spodnie Damskie Model MOE157 Ecru - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 99 cm | 29 cm | 104 cm | 82 cm |
| M | 99 cm | 28 cm | 100 cm | 78 cm |
| S | 98 cm | 28 cm | 96 cm | 74 cm |
| XL | 100 cm | 29 cm | 108 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
SZPILKI NA PLATFORMIE YES1478BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Podgrzewacz do Napojów (USB) + HUB (4x port USB).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773419042 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773419042 |
Koszula Damska Model ABK0085 Black - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Bokserki Model P068 2-pack 35384-59x Navy/Red - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czerwony |
Piżama Damska Model Riya 35247-50X Blue - Henderson
Elastan 5 %
~Viscosa 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-112 cm | 92-98 cm |
| M | 94-106 cm | 86-92 cm |
| S | 88-100 cm | 80-86 cm |
| XL | 106-118 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model VF-326 Violet - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Fioletowy |
Stringi Model VS-251/291 Grey - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Szary |
Skarpetki klasyczne Bezuciskowe Model Lycra Code 600 Visone - Gabriella
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Kostium dwuczęściowy Model Katrin Navy/Sky Blue - Ewlon
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- sportowy styl
- górna część miseczki w kontrastowym kolorze
- usztywniane miseczki
- boczki wzmocnione dodatkową siateczką
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- klasyczne figi
- góra wykończona kontrastową lamówką
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 38D | 95-100 cm | 80-85 cm | 38 | D |
| 38E | 95-100 cm | 85-90 cm | 38 | E |
| 40D | 101-108 cm | 80-85 cm | 40 | D |
| 40E | 101-108 cm | 85-90 cm | 40 | E |
| 40F | 101-108 cm | 90-95 cm | 40 | F |
| 42C | 110-116 cm | 75-80 cm | 42 | C |
| 42D | 110-116 cm | 80-85 cm | 42 | D |
| 42E | 110-116 cm | 85-90 cm | 42 | E |
| 44C | 117-122 cm | 75-80 cm | 44 | C |
| 44D | 117-122 cm | 80-85 cm | 44 | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
Numer katalogowy: FT009-07
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT009-07 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT009-07 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model 3072-1 Grafit - Babella
Wygodna koszula damska w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- przód wykonany jest z wzorzystej dzianiny
- okrągły dekolt
- jednolite, długie rękawy
- rękawy typu kimono
- rękawy wykończone ściągaczem
- koszula wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Szary |
Sandał SANDAŁKI Z PEREŁKAMI 2017-25 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Czapka Damska Model Estele Dirty Pink - Kamea
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Różowy |
Dolina Noteci Premium Królik z żurawiną 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
GF Skafander niebieski SOFTSHELL S71/7
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model K386 Ecru - Lenitif
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Beżowy |
Bluza Damska Model B072 Ecru - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 76 cm | 100 cm | 96 cm |
| M | 75 cm | 96 cm | 92 cm |
| S | 74 cm | 92 cm | 88 cm |
| XL | 77 cm | 104 cm | 100 cm |
| XXL | 78 cm | 108 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
Rozmiar: 2, długość od szyi do ogona 27cm., obwód w klatce piersiowej 41cm.
Jak mierzyć psa? Na drugim obrazku wyszczególniono liniami poszczególne miejsca psa, według których łatwiej dopasować wymiary produktu do rozmiarów pieska. a - obwód szyi b - długość grzbietu c - odległość miedzy środkiem przedniej i tylniej łapy d - odległość od łapy do szyi e - obwód w kłębie f - obwód tylnej łapy w udzie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |

