~Polamid 25 %
Polyester 10 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 60 cm | 116 cm |
| M | 59 cm | 104 cm |
| S | 58 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 95 cm | 136 cm | 101 cm | 116 cm |
| M | 94 cm | 131 cm | 96 cm | 111 cm |
| S | 93 cm | 126 cm | 91 cm | 106 cm |
| XL | 96 cm | 141 cm | 106 cm | 121 cm |
| XXL | 97 cm | 146 cm | 111 cm | 126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model L183 Black - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 102 cm | 84 cm | 76 cm |
| M | 89 cm | 98 cm | 80 cm | 72 cm |
| S | 89 cm | 94 cm | 76 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 80B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 80B |
ZOLUX Mastery Adult Select with salomon z łososiem dla dorosłych kotów 0,4kg
? Bezpieczna dla żołądka
? Zdrowy układ moczowy
Kompletna, zbilansowana karma dla dorosłych oraz sterylizowanych, delikatnych i wybrednych kotów. ? Wyjątkowy smak i zapach zawarty w mięsie łososia i tłuszcz o najwyższej jakości zadowoli najbardziej wybredne koty.
? Dzięki wyjątkowemu doborowi komponentów i obecności fructo-oligosacharydów karma ta zapewni optymalne trawienie.
? Poprzez dodanie odpowiednich minerałów oraz obniżonego poziomu fosforu i magnezu, karma ta zapobiegnie tworzeniu się kamieni w drogach moczowych Twojego kota. SKŁAD: suszone mięso i ryby (łosoś min. 4 %), kukurydza, tłuszcz drobiowy, białko kukurydzy, pszenica, strąki bobu, suszone jaja, pulpa buraczana, siemię lniane, ryż łuskany, frukto-oligosacharydy (0,3 %) i minerały. *Zawiera co najmniej 65 % mięsa z ryb i jaj , czyli 33 % po wysuszeniu. DODATKI DIETETYCZNE NA 1 KG, w tym: E672/Wit. A, 11400 UI ; E671/Wit. D3, 1250 UI ; wit. E, 510 mg ; Tauryna, 1840 mg ; E4/Cu, 18 mg ; E1/Fe, 80 mg ; E2/I, 3 mg ; E5/Mn, 22 mg ; E6/Zn, 120 mg. Antyutleniacze. Nie zawiera barwników i sztucznych aromatów. ANALIZA SKŁADU: białko surowe 33 %, tłuszcze i oleje surowe 19 %, nienasycone kwasy tłuszczowe 4%, popiół surowy 6 %, włókna spożywcze surowe 4 %, aminokwasy siarkowe 1,3 %.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS400013 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS400013 |
Piżama męska Model SAM-PY-107 Blue - Rossli
- koszulka w paseczki
- okrągły dekolt
- z przodu ozdobna kieszonka
- krótki rękaw
- melanżowe, krótkie spodenki z kieszonką z tyłu
- w pasie szeroka, wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny.
Wymiary
Rozmiar M: klatka 96-100, pas 82-86
Rozmiar L: klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: klatka 104-108, pas 98-102
Rozmiar XXL: klatka 108-112, pas 106-110
Rozmiar 3XL: klatka 112-116, pas 114-118
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Niebieski |
Ami Play obroża NX 53-85/2,5 cm amarantowe kwiaty
Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
TETRA Pro Color - pokarm wybarwiający dla ryb tropikalnych 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T140646 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T140646 |
Koszulka Top Model Sins Black - Dursi
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
Sweter Narzutka model 70004C Apricot - PeeKaBoo
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model L121 Black - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 122 cm | 120 cm |
| M | 87 cm | 118 cm | 116 cm |
| S | 87 cm | 114 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 2XL |
Bomberka Model Boffa 10545 Khaki - Click Fashion
Polyester 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |
Sukienka Model MOE251 Red - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 95 cm | 100 cm | 94 cm |
| M | 93 cm | 96 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 92 cm | 88 cm |
| XL | 97 cm | 104 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Szorty Model Vanessa White - Eldar
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Aida Milk - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Beżowy |
Szorty Męskie Model Giacomo P2 Blue Paski - Pierre Cardin
Polyester 40 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Dopasowana sukienka z dekoltem V S87 Navy - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 99 cm | 89 cm | 73.5 cm |
| 38 | 103 cm | 93 cm | 77.5 cm |
| 40 | 107 cm | 97 cm | 81.5 cm |
| 42 | 111 cm | 101 cm | 85.5 cm |
| 44 | 115 cm | 105 cm | 89.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Kogut Ostrzegawczy na Magnes - Pomarańczowy.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414864 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414864 |

