Fotelik Siedzisko Samochodowe Auta Cars Disney
Zwiększa bezpieczeństwo w samochodzie podczas nagłego zatrzymania lub zderzenia.
Wykonane z wysokiej jakości materiałów, ozdobionych trwałym i kolorowym motywem z bajki Disney'a.
Solidna konstrukcja i ergonomiczny kształt zapewniają dziecku komfort w czasie jazdy.
Siedzisko posiada estetyczny pokrowiec, który można łatwo zdjąć i uprać.
Przed umieszczeniem siedziska w samochodzie należy uważnie przeczytać załączoną instrukcję.
Produkt spełnia wymagania odpowiednich Europejskich Standardów bezpieczeństwa ECE R44.04 Universal Group 2,3.
Wymiary: 36x41x20 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9701 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9701 |
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| M | 92-104 cm | 64-67 cm |
| S | 82-92 cm | 54-64 cm |
| XS | 72-82 cm | 44-54 cm |
| XXL | 126-136 cm | 94-104 cm |
| XXXL | 136-144 cm | 104-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Drapak dla kota Zamora kolor beżowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43351 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43351 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-22 |
Sukienka Model L6 Light Grey/Limonka - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 97 cm | 88 cm | 80 cm | 70 cm |
| 36 | 97 cm | 94 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 97 cm | 100 cm | 92 cm | 82 cm |
| 40 | 97 cm | 106 cm | 98 cm | 88 cm |
| 42 | 97 cm | 112 cm | 104 cm | 94 cm |
| 44 | 97 cm | 118 cm | 110 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
Diversa Ramka pod akwarium 80 x 35 cm czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
Zestaw Karaoke: Stacja + 2 Mikrofony.
Nadawczo-Odbiorcza.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415032 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415032 |
INTER-ZOO Klatka dla królika Królik 60 Kolor 59 x 36 x 31 cm
Wyposażenie: karmnik na sianko. Kolorystyka towaru jest losowa.
Bardzo prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu, gdyż tylko protokół spisany w obecności kuriera będzie podstawą reklamacji - dziękujemy!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G071 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G071 |
TRIXIE Miska ceramiczna dla kota 0,3 L
Kolo: srebrno/biały
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24799 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24799 |
BOTKI GLANY SZNUROWANE CZARNE HQ891 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Ciążowa Model 1642C Dżungla - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92 cm | 100 cm | 148 cm |
| S/M | 90 cm | 92 cm | 134 cm |
| XXL | 94 cm | 108 cm | 162 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
Flexi Vario Soft Stop Belt rozmiar L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
ESPADRYLE Z LNIANYMI NOSKAMI JH23P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,2 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Tankini Model Amelia Naviglio M-409 Blue - Marko
Nowość w kolekcji Lato 2017
Dwuczęściowe tankini z usztywnianymi miseczkami
Rozmiary L, XL z podbiciem push up
Wzorzysta tkanina po środku i gładkie miseczki
Regulowana długość tankini
Komfortowe figi o klasycznym, nieco wyższym fasonie.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 75-79 cm | 91-93 cm |
| XL | 100 cm | 77-81 cm | 94-96 cm |
| XXL | 104 cm | 79-83 cm | 97-99 cm |
| XXXL | 108 cm | 81-85 cm | 100-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Wielofunkcyjna Konsola do Gier z LCD 4,3"- Baza 3200 Gier!!
Dużym Wyświetlaczem LCD 4,3” i Bazą 3200-Gier Video!! + Menu PL +
+...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415510 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415510 |
TRAPERKI ZAPINANE NA SUWAK 2050-14BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
Ami Play smycz NX 150/2 cm amarantowe kwiaty
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Koszula Damska Model K421 Wzór 41 White - Lenitif
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Biały |
Ami Play smycz NX 150/2 cm wzór egipski
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |

