Aqua Stop System to technologia, która opiera się na zastosowaniu specjalnych, odpychających wodę cząsteczek oligomerycznych, dzięki którym powierzchnia drewna jest perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody, która łatwo spływa z powłoki. Poprzez zastosowanie tej technologii pomalowane drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.
Powłoka chroniona jest przed grzybami pleśniowymi i glonami. Impregnat Extra Powłokotwórczy stosowany na surowe drewno wymaga zagruntowania środkiem Drewnochron Impregnat Grunt, który daje pełną ochronę biologiczną drewna. Główne zalety Aqua Stop System - perfekcyjna ochrona przed wodą Wodoodporna powłoka, odporna na działanie deszczu, śniegu i słońca Ochrona drewna przed promieniowaniem UV Optymalna przyczepność do drewna Zachowuje naturalny rysunek drewna Nie powoduje korozji w przypadku łączenia drewna z elementami metalowymi (np. gwoździe, okucia metalowe) Powłoka zabezpieczona przed grzybami pleśniowymi i glonami 7 lat ochrony powłoki* * dla powierzchni pionowych, w zależności od warunków eksploatacji
Uwaga: kolory prezentowane na ekranie monitora oraz uzyskane na wydrukach mogą różnić sie od rzeczywistych kolorów produktów Drewnochron.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
Stringi Model 830-THC-1 Black - Obsessive
Niegrzeczne majteczki w towarzystwie zmysłowej koroneczki już za kilka chwil mogą być Twoje! Zostały stworzone do odkrywania nowych doznań. Zabierz je do siebie, a potem daj się skusić na chwile pikantności i figlarnej przyjemności!
Zobacz, co Cię czeka:
- zalotna, koronkowa falbanka
- otwarty dół wykonany z elastycznych, zdobionych gumeczek
- kokardka i połyskująca zawieszka nad wyeksponowanymi pośladkami
- elastyczny, dopasowujący się materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
SportPet Designs Koci zakątek 72 x 36 x 36 cm
Miękka, polarowa platforma zapewni Twojemu pupilowi komfort Pomieszczenie z oknem doskonale nadaje się do zabawy oraz relaksu Dla kotów o wadze do 9 kg Wymiary: 72 x 36 x 36 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SportPet Designs |
| Kod producenta | SP0232 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SportPet Designs |
| Kod producenta | SP0232 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160120 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160120 |
Piżama Szorty Model Colin kr.sp. Navy - Italian Fashion
Krótkie szorty Colin.
- wzór w kontrastową kratę
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- nogawki wykończone są falbanką
- szorty wykonane są z przyjemnej w dotyku, bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Granatowy |
POMPA HYDRAULICZNA DO PODNOŚNIKA JLG SNP2/22D C042, SNP2/8D FR73, SNP1/2.2D SC01 DKR
Numery do celów porównawczych:
SNP2/22D C042, SNP2/8D FR73, SNP1/2.2D SC01 DKR
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | SNP222DC042AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | SNP222DC042AE |
Vitakraft Menu Vital 500g.- Pokarm miodowy dla papużek falistych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
Słuchawki Sportowe z MP3 itd. (niebieskie).
- z Wbudowanym Odtwarzaczem MP3. Niebieskie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544160 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544160 |
Sukienka Model MOE114 Cappuccino - Moe
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 104 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 91 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 90 cm | 94 cm | 86 cm | 72 cm |
| XL | 93 cm | 108 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
PLANET PET Filet z kurczaka 30g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40220 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40220 |
TRAMPKI DAMSKIE ZAMSZOWE RÓŻOWE NB172 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,6 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model Lovan White - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 92-96 cm |
| M | 88-94 cm | 88-92 cm |
| S | 84-90 cm | 84-88 cm |
| XL | 96-102 cm | 96-100 cm |
| XS | 80-86 cm | 80-84 cm |
| XXL | 100-106 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 104-110 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Biały |
Świecące Pałeczki Fluorescencyjne 50szt. (5 kolorów).
Światło Chemiczne/Fluorescencyjne 50szt. (5 kolorów).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341545 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341545 |
CHABA Obroża skórzana 20mm / 55cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
GF Kombinezon zimowy czerwony serce Z22/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Komplet Model Savitri Black - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 96-104 cm | 91-97 cm | 72-80 cm |
| S/M | 88-96 cm | 84-90 cm | 64-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Stringi Luiza thong black - Obsessive
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Rękawiczki Na Rower Myszka Minnie Disney
Rozmiar: S / 4 / 4-6 lat / Obwód 15 cm
Pomiaru obwodu dłoni należy dokonać w najszerszym miejscu nad nadgarstkiem (bez kciuka).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9015 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9015 |
2019-03 Cover - Nadwozie TopCar TC2190-03
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TC2190-03 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TC2190-03 |
Zestaw Stringi Model Sauvage ET001 Ecru/Brown - Enfin
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-101 cm |
| M | 91-96 cm |
| S | 86-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | Beżowy |

