Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Mandy Rosso Chiaro M-423 Coral - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up (dostępne od rozmiaru S do XL włącznie)
Kolor podkreśla opaleniznę
Tkanina z kwiecistą aplikacją
Ramiączka o regulowanej długości, odpinane
Obwód zapinany na klamerkę.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Magnes Neodymowy Płytkowy 80x40x15mm.
80x40x15mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415199 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415199 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Naturalny |
| rozmiar | L,XL,S,XS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Naturalny |
| rozmiar | L,XL,S,XS |
Komplet Model 839-CHE-1 Black - Obsessive
Nienaganny krój, który perfekcyjnie podkreśli Twoje kształty? Mamy to! Oto koszulka, w której Twoja pewność siebie poszybuje w górę, a ochota na wspólne igraszki nie przestanie Cię opuszczać. Zafunduj sobie +10 do świetnego samopoczucia i uprzedź ukochanego: będzie naprawdę gorąco, więc lepiej niech przykręci grzejniki.
Chcesz więcej? Mówisz i masz:
- klasyczna koszulka z koronkowymi zdobieniami
- miękkie miseczki ozdobione koronką idealny wygląd biustu i wygoda noszenia
- regulowane ramiączka perfekcyjne dopasowanie jest prostsze niż myślisz!
- wyjątkowe dodatki: satynowa kokardka i połyskująca zawieszka NickelFree nie zawiera ani grama niklu nie uczula!
- po bokach pionowe aplikacje z koronki efekt optycznego wyszczuplenia
- kuszące rozcięcia na biodrach
- zestaw zawiera koszulkę i stringi
- przyjemne w dotyku i elastyczne materiały
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model S103 Navy - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 66 cm | 97 cm | 82 cm |
| M | 65.5 cm | 92 cm | 77 cm |
| S | 65 cm | 87 cm | 72 cm |
| XL | 66.5 cm | 102 cm | 87 cm |
| XXL | 67 cm | 107 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
Koszula Damska Model A170 Paski Multicolor - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
BOZITA Outdoor & Active kawałki szwedzkiego łosia w galarecie 190 g kartonik
Dla kotów < 1-rocznych
Poza MacroGard, naturalnym glukanem wzmacniającym układ odpornościowy, karma ta zawiera również dziką różę – silny przeciwutleniacz, który zwiększa jeszcze bardziej naturalną odporność kotów przebywających poza domem. Karma jest poza tym naturalnie bogata w selen i taurynę.
Rozmiar: 190g
Skład: kurczak, mięso z łosia (4% w kawałku), wieprzowina, węglan wapnia, dzika róża (0,06%), drożdże . Dodatki (na kg): witamina A 2090IU, witamina D3 209IU, witamina E 13mg, tauryna 500 mg, miedź 2mg (pięciowodny siarczan miedzi(II)), mangan 1,9mg (tlenek manganu(II) i (III)), cynk 14mg (jednowodny siarczan cynku), jod 0,1 mg (jednowodny jodan wapnia). Zawiera wszystkie witaminy i minerały potrzebne Twojemu kotu. Dodatki technologiczne na kg: Guma kasja 1180mg. Składniki analityczne: białko 8,0%, tłuszcz 5,0%, błonnik 0,5%, minerały (popiół surowy) 2,0% (wapń 0,3%, fosfor 0,3%, magnez 0,02%), woda 83%
Wskazówki dotyczące karmienia
| Ciężar ciała kota (kg) | Dzienna porcja (g) |
|---|---|
| 1 | 93 |
| 2 | 186 |
| 3 | 279 |
| 5 | 466 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
Bluzka Model ABK0017 Pink - ABG
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63/78 cm | 82 cm |
| 36 | 63/78 cm | 86 cm |
| 38 | 63/78 cm | 90 cm |
| 40 | 63/78 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Różowy |
Zestaw Wielozadaniowy: 2-Żołnierzyki + 14 Akcesorii.
Zestaw Wielozadaniowy: 2-Żołnieżyki + Różne Akcesoria Zadaniowe i Spadochron.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415534 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415534 |
Sukienka Model s43 Beige - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 92 cm | 86 cm | 72 cm |
| 38 | 94 cm | 96 cm | 90 cm | 76 cm |
| 40 | 95 cm | 100 cm | 94 cm | 80 cm |
| 42 | 95 cm | 104 cm | 98 cm | 82 cm |
| 44 | 96 cm | 108 cm | 102 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
ZOLUX Złączka RodyLounge kol.czerwony
Kolor czerwony.
Wymiary : 5,8 cm, szer. 0,9 cm
Opakowanie: 4 sztuki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205959 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205959 |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Model Adeline 020 White - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Herbal Pets Gryzaczki melisowe dla gryzoni i królików 140 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wrzosowy |
| rozmiar | 70D,70E,70F,75C,80B,80C,85B,65E,95B,65I,90B,65J,70J |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wrzosowy |
| rozmiar | 70D,70E,70F,75C,80B,80C,85B,65E,95B,65I,90B,65J,70J |
Sukienka Model T160 Green - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Plażow Tunika Model Claire Cosmo M-460 Navy - Marko
Cechy tuniki:
- Modna tunika z efektem siateczki
- stanowi świetne uzupełnienie plażowego Looku
- fason jak mini sukienka
- dekolt z wiązaniem, o ładnym kształcie do litery \"V\"
- rękawy i dolna część tuniki wykończona falbaną
- miękka, elastyczna tkanina
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 71 cm | 106 cm | 91-94 cm |
| M | 69 cm | 100 cm | 87-90 cm |
| S | 67 cm | 94 cm | 83-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model T214/3 Bordo/Black - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 97 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XS | 97 cm | 86 cm | 78 cm | 70 cm |
| XXL | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| XXXL | 97 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
Wiatrówka z Dolnym Naciągiem L-44, 4,5mm/Sprężynowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620167 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620167 |
VITAPOL Pokarm 2w1 dla chomika 1,6kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1163 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1163 |

