| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kartes Moda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kartes Moda |
W transie inwestowania. Podbij rynek pewnością siebie, żelazną dyscypliną i postawą zwycięzcy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mark Douglas |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mark Douglas |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Halina Barbara Szczepanowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Halina Barbara Szczepanowska |
Orchidee. Amatorska uprawa storczyków.
Oprawa broszurowa.
Strony 192.
Format 21,0x26,0 cm.
Katalog gatunków storczyków oraz poradnik w jednym.
Efektowne kwiaty, ich nadzwyczajna trwałość i niezwykła biologia tych roślin sprawiają, źe storczyki stanowią nie tylko piękną ozdobę, ale są teź kolekcjonowane przez miłośników. W ksiąźce znajdziesz opisy gatunków i odmian odpowiednich do uprawy w warunkach domowych. Dowiesz się, jak zapewnić storczykom sprzyjające warunki do kwitnienia, aby cieszyć się pięknem ich niezwykłych kwiatów. Szczegółowy opis kaźdego storczyka ilustrowany jest fotografią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aleksandra Jolanta Tabor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aleksandra Jolanta Tabor |
Cywilizacja mediów. Reklama. Internet. Prezentacja. Ćwiczenia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Nowel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Nowel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stephanie Laurens |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stephanie Laurens |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
| S | 86-89 cm |
| M | 90-93 cm |
| L | 94-97 cm |
| XL | 98-101 cm |
W rytmie kroków i podskoków. Piosenki i zabawy muzyczne dla dzieci.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Forecka-Waśko |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Forecka-Waśko |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
HULAJNOGA ALUMINIOWA ZE STOPKĄ I PASKIEM TRANSPORTOWYM 13829LA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | L.A. Sports |
| Kod producenta | 13829LA |
| EAN | 4013331138294 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | L.A. Sports |
| Kod producenta | 13829LA |
| EAN | 4013331138294 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grzegorz Kasdepke, Gabriela Niedzielska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grzegorz Kasdepke, Gabriela Niedzielska |
Marka odzieży: Ava
Model odzieży: 146/69
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliamid 88%, bawełna 8%, elastan 4%,
Druty: TAK
Fiszbiny pionowe: NIE
Kieszonki na wkładki: TAK
Miejsce zapięcia: przód
Odpinane ramiączka: TAK
Ramiączka Regulowane: TAK
OpisProducenta:
Bardzo praktyczny push-up, który koniecznie musi znaleźć się w Twojej garderobie!
- idealna propozycja do kreacji z odkrytymi plecami
- kilka propozycji założenia
- biustonosz wykonany z gładkiej mikrofibry
- zapinany z przodu
- metalowe zapięcie
- wyjmowane wkładki powiększające
- ramiączka regulowane, odpinane
- tył z odpinanym paskiem z regulacją
- w komplecie silikonowy pasek oraz beżowy pasek obniżający zapięcie
- klasyczne kolory
Skład: 88% poliamid, 8% bawełna, 4% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: push-up
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sat-Okh |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sat-Okh |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dustin Thomason |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dustin Thomason |
Pracownia informatyczno-handlowa. Podręcznik cz.1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jadwiga Jóźwiak, Monika Knap |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jadwiga Jóźwiak, Monika Knap |
BLUZKA Model KM04-1B Turquoise
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kartes Moda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kartes Moda |
Zgaduj z CzuCzu dla dzieci 2-3 lat.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Dalajlama w pracy. Jak stawić czoło wyzwaniom.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefan Riess, Claudia Dornieden |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefan Riess, Claudia Dornieden |


_K49955.jpg)